Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Top tak, jak chceš aby topil tvůj soused! SMOKEMANovo desatero správného topiče, díl 01/10

Pokud se podíváte z okna vašeho domu do okolí, patrně nevidíte svůj komín, ale komín sousedův. Sledovat okolí je v tomto pohledu samozřejmě žádoucí, ale vždy je nutné ujistit se, že sami děláte pro kvalitu ovzduší ve vašem okolí prostřednictvím správného provozu vašeho spalovacího zařízení maximum.

Vytápění domů pevnými palivy v malých zdrojích je jistě jedna z mnoha správných cest pro zajištění tepelného komfortu v domácnosti, avšak je potřeba mít na paměti, že složení spalin, které přímo ovlivňují lokální kvalitu ovzduší, závisí na mnoha parametrech. To, jak uživatel provozuje své spalovací zařízení, je jeden z nejdůležitějších parametrů a proto TOP TAK, JAK CHCEŠ, ABY TOPIL TVŮJ SOUSED! SMOKEMANovo desatero správného topiče, díl 01/10.

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: AdobeStock.com - exclusive-design

Nespalujte odpadky v kotli! SMOKEMANovo desatero správného topiče, díl 03/10

Každý zdroj pro lokální vytápění byl navržen a vyroben pro spalování určitého paliva s daným rozsahem fyzikálních a chemických parametrů. Spalováním jiného paliva s parametry mimo uvedený požadovaný rozsah dochází k výraznému zhoršení kvality spalování, což vede ke zvýšení produkce znečišťujících látek.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA