REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

O portálu ESTAV.cz

Historie portálu

Portál ESTAV.cz patří mezi nejstarší internetové projekty v oblasti stavebnictví na českém trhu. Jeho počátky sahají až k roku 2000, kdy byl založen jako internetová databáze stavebních výrobků a firem. ESTAV.cz patřil vždy mezi nejnavštěvovanější české stránky ve stavebnictví. Svého postavení dosáhl díky spojení s veletrhem For Arch a zejména díky poskytování na internetu jedinečných informací.

V roce 2014 došlo k akvizici portálu ESTAV.cz společností Topinfo s.r.o., která provozuje největší odborný internetový portál na českém internetu TZB-info. ESTAV.cz po převzetí dostal zcela novou tvář a začala se psát jeho nová historie ve spojení s portálem TZB-info.

Cíle ESTAV.cz

ESTAV.cz poskytuje každodenní zpravodajství z oblasti stavebnictví. Dáváme rady a tipy jak se orientovat na stavebním trhu v materiálech a firmách, nabízíme informace o ucelených řešeních pro stavby, rekonstrukce a modernizace vašeho bydlení. Sledujeme aktuální trendy v oblasti designu, architektury i techniky. Přinášíme na český internet zahraniční trendy a inspirace ze staveb.

Společně s TZB-info.cz máme cíl držet se nejvyšších příček návštěvnosti mezi českými weby o stavebnictví. Portál ESTAV.cz chce oslovovat koncové zákazníky, stavebníky, bytová družstva, studenty i laiky v oblasti stavebnictví.

Naše práce

Pro naše čtenáře píší technici, lidé z praxe, architekti, projektanti, geodeti, interiéroví designéři. Také díky nim přinášíme informace ucelené, ve srozumitelné podobě, ale úplné a po odborné stránce správné. Jsme nejen novináři, jsme stavaři a architekti.

Portál ESTAV.cz je archivován Národní knihovnou ČR.

Vážíme si spolupráce s těmito společnostmi

     

Logo portálu ESTAV.cz ke stažení

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Soutěž „Vyhraj tuhle káru“

Soutěž „Vyhraj tuhle káru“

SOUTĚŽ "VYHRAJ TUHLE KÁRU"

Vyfoť domov. HELUZ ocení vítěznou fotku tabletem Apple iPad

Vyfoť domov. HELUZ ocení vítěznou fotku tabletem Apple iPad

Společnost HELUZ opět vyhlásila tradiční fotografickou soutěž! Své snímky…

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA