Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Úžasné léto se společností Baumit

Chceme vás potkávat osobně a proto budeme potěšeni, pokud s námi strávíte prázdninové soboty plné slunce, skvělé muziky a dobré nálady.
Úžasné léto se společností Baumit

Od 13. 7. do 31. 8. 2019 se můžeme společně každou sobotu setkat na letním kulturním festivalu České a Moravské hrady, na významných historických památkách postupně v osmi různých krajích České republiky.

Špičky české a slovenské hudební scény jsou již připraveny: Kryštof, No name, Wohnout, Visací zámek, Dymytry, Kamil Střihavka & The Leaders!, Mirai

Kde všude budeme?

  • Točník - 13. 7. 2019
  • Kunětická hora - 20. 7. 2019
  • Švihov - 27. 7. 2019
  • Rožmberk nad Vltavou - 3. 8. 2019
  • Veveří - 10. 8. 2019
  • Hradec nad Moravicí - 17. 8. 2019
  • Bouzov - 24. 8. 2019
  • Bezděz - 31. 8. 2019

Co jsme si připravili?

Baumit = fasáda a tomu přizpůsobujeme i program v našem baumitím stanu v areálu, který vám bude k dispozici. Můžete si s námi popovídat o vašich plánech na výstavbu nového domu nebo rekonstrukci stávajícího. Obchodně-technický zástupci vám budou k dispozici každou festivalovou sobotu od 10:00 do 22:00 hodin. Ale aby to nebylo jen o práci, máme připraven i doprovodný program ve kterém upravíme i tu vaši "fasádu" a to během pár minut. A samozřejmě nesmí chybět festivalové dárky. Jaké? Přijďte na náš stánek!

Jak získat vstupenku zdarma?

Pokud máte profil na Facebooku, tak neváhejte a podívejte se jak se stát jedním z 24 vítězů, kteří získají 2 vstupenky na sobotní program. Stačí si přečíst pravidla soutěže a zapojit se. Soutěž začíná 3. 6. a šanci na výhru mají všichni!

Těšíme se na vás na stánku Baumit!

Všechny praktické informace o festivalu získáte na www.ceskehrady.cz.

Baumit, spol. s r.o.

logo
Průmyslová 1841
250 01 Brandýs nad Labem

telefon: 326 900 400
zelená linka: 800 100 540
e-mail: info@baumit.cz

web: baumit.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Baumit zve na výstavu Země živitelka 2019

Baumit zve na výstavu Země živitelka 2019

Společnost Baumit představí v rámci mezinárodního agrosalónu Země živitelka 2019 své produktové portfolio na Výstavišti v Českých Budějovicích, a to v termínu 22. - 27. srpna.

Zdroj: Baumit.cz

Proč je důležité, aby fasáda domu propouštěla vodní páru?

Běžná čtyřčlenná rodina svými činnostmi, jako jsou praní, žehlení, vaření, koupání a také dýchání, vyprodukuje denně až 6 litrů vodních par. Tyto vodní páry procházejí v zimním období obvodovými stěnami domu do exteriéru a nekondenzují v konstrukci. Paropropustnost (nízká hodnota difuzního odporu - µ) ­obvodových…

Nové trendy ve fasádních probarvených omítkách

Nové trendy ve fasádních probarvených omítkách

Svět stavebních materiálů zažívá za posledních deset let poměrně výrazný kvalitativní posun vpřed. Pokud vezmeme například oblast tenkovrstvých probarvených fasádních omítek, tak jejich dnešní charakteristika už se nedá posuzovat výhradně podle použitého druhu pojiva, a to od minerálního, přes silikátové či disperzní…

Zateplujete? Chtějte jen to nejlepší!

Zateplujete? Chtějte jen to nejlepší!

Každý, kdo plánuje zateplení svého domu, si pokládá otázku: Použiji fasádní polystyren nebo minerální vatu? Vnější omítka bude silikonová nebo silikátová? Jaké mám použít hmoždinky, aby se mi na hotové fasádě následně neprokreslovali?

Soutěž Fasáda roku 2019 je vyhlášena

Soutěž Fasáda roku 2019 je vyhlášena

Nový ročník soutěže Fasáda roku 2019 je vyhlášen. Těšíme se na vaše zdařilá díla z řad nově realizovaných, zateplených či sanovaných objektů, se zajímavou texturou, architektonicky výjimečná, inovativní či jinak neobvyklá svým zpracováním.

Baumit ve světě moderního umění

Baumit ve světě moderního umění

V prostorách Veletržního paláce Národní galerie Praha se otevřela od 13. listopadu tradiční prestižní výstava Cena Jindřicha Chalupeckého 2018, která potrvá až do 6. ledna 2019. Mezi pěti letošními nominovanými umělci na nejvýznamnější české ocenění pro vizuální umělce je také Lukáš Hoffman, student Akademie…

REKLAMA