REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Soutěž Fasáda roku 2019 je vyhlášena

Nový ročník soutěže Fasáda roku 2019 je vyhlášen. Těšíme se na vaše zdařilá díla z řad nově realizovaných, zateplených či sanovaných objektů, se zajímavou texturou, architektonicky výjimečná, inovativní či jinak neobvyklá svým zpracováním.
Soutěž Fasáda roku 2019 je vyhlášena

Přihlašovat můžete díla dokončená v letech 2017 a 2018 na území České republiky, na jejichž fasádě byly použity výrobky společnosti Baumit. Vyhlášení vítězů proběhne v první polovině roku 2019.

Fasáda roku je veřejná soutěž, jejímž cílem je ocenit kvalitně a zdařile realizovaný fasádní plášt stavebního díla. Probíhá každoročně již od roku 2000. Jedná se o prestižní a ve stavebním oboru uznávané klání, ve kterém jsou soutěžící hodnoceni odbornou porotou tvořenou architekty a projektanty. Přihlašovat stavby do soutěže mohou investor, architekt, projektant nebo realizační firma.

Všechna díla přihlášená na akci Fasáda roku postupují i do mezinárodní soutěže Life Challenge 66!

Baumit, spol. s r.o.

logoPrůmyslová 1841
250 01 Brandýs nad Labem

telefon: 326 900 400
zelená linka: 800 100 540
e-mail: info@baumit.cz

web: www.baumit.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zateplujete? Chtějte jen to nejlepší!

Zateplujete? Chtějte jen to nejlepší!

Každý, kdo plánuje zateplení svého domu, si pokládá otázku: Použiji fasádní polystyren nebo minerální vatu? Vnější omítka bude silikonová nebo silikátová? Jaké mám použít hmoždinky, aby se mi na ...

Baumit ve světě moderního umění

Baumit ve světě moderního umění

V prostorách Veletržního paláce Národní galerie Praha se otevřela od 13. listopadu tradiční prestižní výstava Cena Jindřicha Chalupeckého 2018, která potrvá až do 6. ledna 2019. Mezi pěti letošními ...

REKLAMA
REKLAMA