Hledat
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Firemní krátké zprávy

Zdroj: Elektro-System-Technik s.r.o.

Nové produktové stránky chytrého vytápění tado°

Spustili jsme pro vás nové webové stránky v češtině. Na stránkách se dozvíte všechny podstatné informace o chytrých termostatech tado° a úsporách za vytápění.

Zdroj: Delta group

Jak se BIM zabydluje na českých stavbách?

Není žádnou novinkou, že díky projektování v BIM modelu vidí realizační firmy stavbu a investor svoji budoucí budovu v souvislostech. Významně se snižuje počet změn v projektové dokumentaci a logicky i kolize či nedorozumění v průběhu samotné výstavby.

Letní akce s chladničkami LG, foto LG Eletronics CZ

Letní akce s chladničkami LG

Život je dobrý, když získáte bedýnku s čerstvými farmářskými produkty v hodnotě až 1 500 Kč za nákup chladničky LG. Nakupte v termínu od 27. 6. do 31. 8. 2022 některý z vybraných modelů.

Zdroj: poptavkystavebnichpraci.cz

Kolik stojí zednické práce?

Potřebujte sehnat odborníka na stavbu, opravu či rekonstrukci? Pak určitě budete chtít, aby odvedl kvalitní práci, která vám váš problém nebo starost vyřeší jednou provždy.

Zdroj: EuroClean, s.r.o.

CHSK chemická spotřeba vody

Cesty organických látek do vod jsou rozmanité a zahrnují jak přírodní zdroje, tak lidskou činnost. Nejsou původcem zdravotních problémů, Ale často mají na svědomí například zákal vody.

Montér dobíjecích stanic pro elektromobily

Montér dobíjecích stanic pro elektromobily

Zkoušku z profesní kvalifikace Montér dobíjecích stanic pro elektromobily (kód 26-036-H) lze nyní vykonat ve zkušebnách Klastru Česká peleta.

Zdroj: Baumit

Fasádní studio s tisíci barevnými odstíny v novém kompetenčním centru

Potřebujete poradit s výběrem odstínu pro Vaši fasádu? Nejste si jisti svou volbou? Přijďte si vybrat z tisíce fyzických vzorků základních struktur v odstínech Baumit Life nebo úžasných kreativních technik do nového kompetenčního centra v Brandýse nad Labem.

Zdroj: archiweb.cz

Nové světlíky společnosti VELUX pro ploché střechy

Nové designové světlíky s plochým a zaobleným sklem jsou ideálním řešením pro obytné budovy. Díky svému elegantnímu a minimalistickému designu – oceněnému cenou Red Dot Design Award 2021 – nabízejí světlíky VELUX nové generace maximální přísun denního světla a jedinečný výhled: majitelé domů vidí jen sklo a oblohu.

Zdroj: Edvard Nalbantjan / Shutterstock.com

Rekonstruujete? Vyberte správné vchodové dveře do bytu

Plánujete rekonstrukci bytu? V tom případě využijte příležitosti k tomu, abyste vyměnili i vchodové dveře do bytu s kukátkem. S bezpečnostními dveřmi budete mít jistotu, že se k vám pak nedostanou žádní nevítaní návštěvníci. Alespoň pokud si netroufají lézt po balkonech či střechách. Poradíme vám, jak vybrat ty…

Zdroj: Knauf Insulation

Nejvíce požárů vzniká v létě, ochraňte stavbu kvalitní izolací

Za parného letního počasí každoročně často vyjíždějí do akce hasiči. Suché prázdninové období totiž nemalou mírou přispívá ke vzniku různých druhů požárů, mimo jiné také budov. Pokud je však stavba správně izolována, dopady plamenů to může značně zmírnit.

Zdroj: moebelix.cz

Výběr správného materiálu při renovaci terasy

Dlažba na terase musí mít vlastnosti, které odolávají výkyvům venkovních teplot a vlhkosti v průběhu roku. Venkovní keramická dlažba má však své materiálové limity.

Zdroj: Stavoblock system, s.r.o.

Opěrná zeď stavěná tradičním způsobem

Skryté pletivo, které dokonale prováže a zajistí terén sesouvajícího svahu. To jsou opěrné zdi, které vychází z původní řemeslné skladby.

Zdroj: Stavoblock System, s.r.o.

Stavba plotu - moje zkušenosti

Chystáte se stavět plot? Víte jaké jsou přednosti výstavby plotu nasucho oproti klasickým konzervativním způsobům betonáže s hlubokými výkopy?

REKLAMA