REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Firemní krátké zprávy

Zdroj: Shutterstock.com

Tipy, jak v domácnosti ušetřit na energiích

Zdražuje se všechno a všude. Od loňského roku, kdy došlo k postupnému zdražování energií, zboží i služeb, má tento trend stále stoupající tendenci a ceny nám doslova rostou před očima. Jak ale ušetřit v rámci domácnosti a snížit výdaje za energie na minimum?

Zdroj: av-equen.cz

Gigantické mechanické magnetické filtry RD2.1

V bratislavském sídle velkokapacitní tiskárny Slovenská Grafia byly instalovány dva výkonné mechanické magnetické filtry Ultima RD2.1 o připojení DN 300 a DN 250.

Zdroj: sul-posypova.cz

Posypová sůl: pomocník, nebo nepřítel?

Posypová sůl patří stále mezi nejpoužívanější posypové materiály pro zimní údržbu komunikací. Jedná se v podstatě o klasickou sůl, která obsahuje protispékavé látky, pro zamezení slepování.

Zdroj: hbdelta.cz

S láskou k řemeslu, s úctou k tradici 2022

Nová publikace společnosti H&B delta představuje druhý výběr nejlepších staveb z oblasti památek a historických budov, na kterých se v minulých letech podílela divize Střechy a stavby.

Zdroj: Lindström

Vybavte své zaměstnance na zimu vhodnými pracovními oděvy

Pokud vaši zaměstnanci pracují v zimě ve venkovním prostředí, jejich pracovní oblečení musí splňovat vysoké nároky. Lindström vám nabízí praktické a funkční řešení pronájmu zimních pracovních oděvů.

Nová zelená úsporám 2022: Kdo může žádat o dotaci a kolik, ilustrační foto, zdroj: redakce

Nová zelená úsporám 2022: Kdo může žádat o dotaci a kolik

I v roce 2022 bude pokračovat dotační program Nová zelená úsporám, který nabízí lidem peníze na výměnu kotle, zateplení domu, stavbu fotovoltaické elektrárny a další úsporné projekty. V říjnu byl program rozšířen na bytové domy po celé ČR, sloučen s programem Dešťovka a nabízí bonusy za kombinaci více opatření.

Zdroj: AdobeStock

Základní informace o průmyslových vahách

Průmyslové vážní systémy neboli průmyslové váhy jsou určené k vážení různých typů výrobků nebo zboží, které je následně určeno k prodeji. Kde se využívají, jaké jsou typy vah a jaké funkce nabízí?

Zdroj: AdobeStock

K rodinnému domu patří i domovní zvonky

Pokud bydlíte v rodinném domě, určitě potřebujete domovní zvonek. Vybrat si můžete buď drátový nebo bezdrátový. Oba typy mají své výhody i nevýhody.

Zdroj: tympolplus.cz

LED osvětlení na schodiště a chodby LEDIX

Velice kvalitní kovová orientační LED svítidla nasvítí schodiště chodby i koupelny. Vybírejte z nabídky tvarů, barevného provedení, barvy svícení.

REKLAMA
REKLAMA