Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Baumit zve na výstavu Země živitelka 2019

Společnost Baumit představí v rámci mezinárodního agrosalónu Země živitelka 2019 své produktové portfolio na Výstavišti v Českých Budějovicích, a to v termínu 22. - 27. srpna.
Baumit zve na výstavu Země živitelka 2019

Tradiční mezinárodní agrosalón Země živitelka vstupuje letos do svého 46. ročníku s podtitulem Výzvy českého zemědělství. Jedná se o největší a nejvýznamnější akci tohoto typu se zaměřením na zemědělský sektor v České republice i na Slovensku. Letos se mohou její návštěvníci seznámit s nabídkou více než 560 vystavovatelů na celkové výstavní ploše o velikosti více než 15 hektarů.

Společnost Baumit se v rámci tohoto významného mezinárodního agrosalónu zaměří na prezentaci stavebních materiálů aktivně podporujících zdravé bydlení. Ve své expozici představí nejširší nabídku odstínů fasádních omítek, kreativní techniky pro jedinečnou tvář fasád rodinných domů, unikátní vlastnosti zateplovacích systémů Baumit open i vnitřních omítek Baumit Klima.

Výstava Země živitelka má v České republice bohatou tradici a každoročně se těší velkému zájmu svých návštěvníků. I z tohoto důvodu je pro nás ideální příležitostí nabídnout zájemcům o moderní stavební materiály ta nejlepší řešení pro stavbu rodinných domů či průmyslových objektů. Pro Baumit je to letos další významná prezentace v oblasti veletrhů a výstav, kde můžeme předat naše mnohaleté zkušenosti investorům a majitelům nemovitostí i realizačním firmám a být jim tak nejbližším rádcem. Srdečně tedy zveme všechny k návštěvě naší expozice,“ sdělil k účasti na letošním ročníku tohoto agrosalónu Ing. Martin Sochor, vedoucí marketingu Baumit, spol. s r.o.

Expozice společnosti BAUMIT je na výstavě Země živitelka 2019 situována na pozici 208 ve střední části Výstaviště České Budějovice.

Baumit, spol. s r.o.

logo
Průmyslová 1841
250 01 Brandýs nad Labem

telefon: 326 900 400
zelená linka: 800 100 540
e-mail: info@baumit.cz

web: baumit.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Baumit.cz

Proč je důležité, aby fasáda domu propouštěla vodní páru?

Běžná čtyřčlenná rodina svými činnostmi, jako jsou praní, žehlení, vaření, koupání a také dýchání, vyprodukuje denně až 6 litrů vodních par. Tyto vodní páry procházejí v zimním období obvodovými stěnami domu do exteriéru a nekondenzují v konstrukci. Paropropustnost (nízká hodnota difuzního odporu - µ) ­obvodových…

Úžasné léto se společností Baumit

Úžasné léto se společností Baumit

Chceme vás potkávat osobně a proto budeme potěšeni, pokud s námi strávíte prázdninové soboty plné slunce, skvělé muziky a dobré nálady.

Nové trendy ve fasádních probarvených omítkách

Nové trendy ve fasádních probarvených omítkách

Svět stavebních materiálů zažívá za posledních deset let poměrně výrazný kvalitativní posun vpřed. Pokud vezmeme například oblast tenkovrstvých probarvených fasádních omítek, tak jejich dnešní charakteristika už se nedá posuzovat výhradně podle použitého druhu pojiva, a to od minerálního, přes silikátové či disperzní…

Zateplujete? Chtějte jen to nejlepší!

Zateplujete? Chtějte jen to nejlepší!

Každý, kdo plánuje zateplení svého domu, si pokládá otázku: Použiji fasádní polystyren nebo minerální vatu? Vnější omítka bude silikonová nebo silikátová? Jaké mám použít hmoždinky, aby se mi na hotové fasádě následně neprokreslovali?

REKLAMA