REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Okrasná stěna ze svahových tvárnic stokrát jinak

Svahové tvárnice jsou díky své variabilitě oblíbené pro stavbu okrasných stěn. Stačí trocha fantazie a vytvoříte z nich působivé stavby, které pomohou vykouzlit příjemnou atmosféru ve vaší zahradě. Svahové tvárnice z lehkého keramického betonu najdete i v nabídce zahradní architektury LiaStone.

Prvky z lehkého keramického betonu do zahrad skvěle zapadnou. Vděčí za to nejen ve své podstatě přírodnímu původu, ale také příjemným zemitým barvám. Vyrábí se totiž v šedé, okrové, červené a hnědé barvě. Vyrobit je však lze i v dalších barvách. V porovnání s běžným betonem mají navíc svahovky z lehkého betonu mnohem nižší hmotnost a při stavbě se s nimi mnohem lépe manipuluje.

Inspirace na webu

V nabídce LiaStone najdete 7 různých tvarovek pro stavbu jednoduchých i různě členitých sestav s vegetačními výklenky pro pěstování rostlin i bez nich. Konečná podoba stěny nebo zídky může mít různou výšku, tvar i povrch. Záleží jen na vaší kreativitě. Inspirovat se můžete přímo na webu liastone.cz. U každé z nabízených svahovek najdete kromě fotek z realizací také ukázku různých skladeb.

Mezi svahovkami najdete i multifunkční prvek Playstone, který může sloužit nejen pro stavbu okrasných stěn, ale hravě s ním vytvoříte i další zahradní stavby.

Další sortiment zahradní architektury

Podívejte se i na další sortiment LiaStone, který zahrnuje více než 20 druhů betonových dlažeb v moderních barvách a další prvky betonové zahradní architektury.

Pokud si vyberete a objednáte on-line, získáte navíc 10 % slevu na celý sortiment LiaStone.

LIAPOR Lias Vintířov - LSM, k.s.

logo
Vintířov 176
357 44 Vintířov

telefon: 352 324 444
e-mail: info@liapor.cz

web: www.liapor.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Video: Rekonstrukce podlahy bez kapky vody a zbytečného zatížení

Video: Rekonstrukce podlahy bez kapky vody a zbytečného zatížení

Rekonstrukce podlahy obvykle zahrnuje výměnu všech jejích vrstev, nikoliv jen podlahové krytiny. V některých případech ale není možné přistoupit k obvyklému postupu, který zahrnuje vyrovnání podkladu podlahy betonovým potěrem.

Video: Jak na podlahu z lehkého betonu

Video: Jak na podlahu z lehkého betonu

Lehký keramický Liaporbeton má v porovnání s běžným betonem mnoho výhod. Jak už jeho název napovídá, jednou z těch nejdůležitější je jeho nízká hmotnost. To ale není zdaleka vše, díky obsahu keramického kameniva má také velmi dobré tepelně izolační vlastnosti, které ho předurčují také k rekonstrukcím podlah.

Playstone - multifunkční betonový prvek nejen do zahrad a parků

Playstone - multifunkční betonový prvek nejen do zahrad a parků

Přejete si opěrnou nebo okrasnou zeď? Chcete skalku, květináč nebo vysoký záhon? Poznejte Liapor Playstone - multifunkční zahradní prvek. S přidáním dřevěných a plastových doplňků s ním také hravě vytvoříte lavičky a odkládací plochy.

Lehká betonová podlaha

Lehká betonová podlaha

Provádění litých betonových podlah může být někdy obtížné. Beton může praskat, dlouho vysychá a jeho hmotnost se nemusí vždy slučovat se statickými nároky stavby. Zvláště, jedná-li se třeba o starší budovu. Ve všech těchto případech si ale můžete snadno pomoci s lehkým betonem.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA