Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Nejúčinnější ekologická technologie na čistění odpadních vod pro domácnosti

Hellstein vyvíjí a vyrábí vlastní zařízení, které nevyžaduje žádnou údržbu. Snižuje tak roční náklady domácností o desítky tisíc korun a přečištěnou vodu lze navíc bez problémů znovu využít. A kdo nevěří, ať se přijede podívat do skladů v Šenově nebo v Kolíně, kde se každý může přesvědčit a nechat si navrhnout čistírnu na míru.

Celé to začalo spoluprací s německými firmami, které dohromady svedl zájem o biologické čištění odpadních vod z intenzivního chovu ryb. Na základě skvělých zkušeností a vynikajících výsledků této technologie odborníci z Hellstein navrhli jednoduché zařízení, které dokáže přečistit vodu z domácností i z průmyslové výroby.

S bezúdržbovým systémem o starost méně

Na rozdíl od ostatních čističek na trhu zařízení STMH od firmy Hellstein běží na plný výkon bez nutnosti pravidelné údržby. Jednoduchý, a přitom důmyslný systém čistí vodu stabilně, nepotřebuje pravidelný přísun odpadních vod a funguje prakticky bez nepříjemného zápachu nebo hluku.

Čistička odpadních vod STMH je jedinou technologií na českém trhu, která pracuje na principu třístupňového čištění. Odpadní voda se postupně recykluje ve dvou nádržích a pokaždé odlišným způsobem. Nejdříve se nashromáždí v jímce, kde se usadí pevná složka a vypaří se běžné čistící prostředky. Poté voda přeteče do dalších částí a na řadu přijdou speciální bakterie, které vodu zbaví nečistot.

Zdroj: Hellstein

Náklady za vývoz žumpy jsou minulostí

„S pravidelným vývozem žumpy si už není třeba lámat hlavu. Při ceně vývozu 300 korun za kubík ušetří čtyřčlenná rodina s produkcí 150 kubíků odpadních vod ročně až 45 tisíc korun,“ upozorňuje Rostislav Hellstein.

Ani úsporami výhody STMH nekončí. Recyklovaná voda dosahuje vysokých hygienických kvalit a dá se využít na zalévání během sucha nebo na napouštění okrasných rybníčků. Pokud uplatnění pro přečištěnou vodu nenajdeme, lze ji po získání povolení vypustit do kanalizace, přilehlých potoků nebo nechat vsáknout do půdy a tím přispět ke zlepšení stavu podzemních vod.

Nákup čističky ulehčí nový e-shop

Kompletní nabídku čističek pro rodinné domy, průmyslové výrobny včetně příslušenství a doplňkových služeb najdete na novém e-shopu obchod.hellstein.cz. Zařízení si zájemci mohou objednat přímo v internetové prodejně, případně se zeptat obchodních zástupců a domluvit řešení na klíč. „S výběrem vhodné čistírny rádi našim zákazníkům poradíme. Abychom vám nákup co nejvíce zpříjemnili, připravili jsme pro vás celoroční soutěž o výhry v hodnotě 150 tisíc korun,“ doplňuje Rostislav Hellstein.

Zdroj: Hellstein

Řešení na míru za výhodné splátky

Instalace domácí čističky svépomocí není pro šikovného kutila rozhodně žádný problém. Ne všichni zákazníci jsou natolik zruční. Od toho jsou tu naši konzultanti, aby připravili komplexní řešení na míru, které zahrnuje výrobu, dodávku, výkopové práce, montáž, zaškolení majitelů a spuštění odborným technikem přímo na místě. Nesmíme zapomenout také na profesionální poradenství při jednání s úřady, zpracování projektové dokumentace, přípravu jednotlivých povolení a doživotní servis.

Pořizovací cena za čistírnu na klíč se pohybuje od 100 do 150 tisíc korun. Tím se ale nesmíme nechat odradit, neboť investice zdaleka nedosahuje nákladů za každou službu zvlášť, nemluvě o ušetřeném času. Čistírnu od Hellstein si každopádně můžete pořídit i na splátky. Ve spolupráci s českým nejvýznamnějším poskytovatelem finančních služeb ESSOX nabízíme vždy variantu úvěru s nulovým navýšením. Část finančních prostředků zákazníkům dokonce vrátíme zpět v případě zpětného odkupu, pokud se rodinný domek připojí v budoucnu na nově vybudovanou veřejnou kanalizaci.

Už jste si rozmysleli, komu svěříte čištění odpadních vod? Zavolejte nám, rádi vám s výběrem poradíme.

Hellstein spol. s r.o.

logo
Sídlo společnosti
Vlčovice 11
74221 Kopřivnice

telefon: +420 556 840 540
e-mail: obchod@hellstein.cz

web: hellstein.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Jak vybrat ideální stavební pozemek | Ideal Domy Plzeň

Stavíte rodinný dům? Zahrňte domácí čističku do projektu

Pustit se do stavby vlastního domu je opravdu velké životní rozhodnutí, splněný sen a především významná investice. Na cestě k novému domovu stojí množství překážek. Odpovězte si ihned na otázky, na jakém pozemku bude dům stát, jak bude velký a kolik lidí v něm bude bydlet. Na tom všem závisí nákup domácí čističky…

Světový den vody s Hellstein

Světový den vody s Hellstein

Dne 22. března si celá planeta připomněla Světový den vody. Naše firma Hellstein jako přední výrobce ekologických čistíren pro domácnosti i průmyslové závody nemohla u oslav chybět.

Co voda v životě člověka a planety znamená? Oslavte Světový den vody s Hellstein

Co voda v životě člověka a planety znamená? Oslavte Světový den vody s Hellstein

V roce 1993 Valné shromáždění OSN vyhlásilo 22. března Světovým dnem vody, abychom si připomínali, co voda v životě člověka a planety znamená, a jak bychom o ni měli pečovat. Oslavte tento svátek s  Hellstein , českým výrobcem unikátních domácích a průmyslových čističek odpadních vod, které vodě vrací život

Nákup moderní čistírny odpadních vod nebyl nikdy tak snadný

Nákup moderní čistírny odpadních vod nebyl nikdy tak snadný

Hellstein spouští internetovou prodejnu. Představujeme vám novou internetovou prodejnu, ve které pořídíte veškerá čistící zařízení od Hellstein pro domácnost i průmyslovou výrobu, příslušenství a doplňkové služby, včetně objednávky řešení na klíč. Pro naše nové zákazníky jsme připravili velkou celoroční soutěž o…

Běžná domovní čistírna STMH pro odchov rybí násady

Běžná domovní čistírna STMH pro odchov rybí násady

V roce 2008 byla firmou Hellstein vyprojektována a následně postupně ve vlastní režii zprovozněna firemní pilotní polo-intenzívní linka odchovu pstruha duhového a sivena amerického na uzavřeném vodním okruhu s doplňováním chovné vody z vlastní studny.

REKLAMA