REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Moderní čistírna STMH v ceně od 69 tisíc vrací vodě život a majitelům investice

Řešíte, co s odpadními vodami, pokud v obci není připojení na veřejnou kanalizaci? Nebo už dosavadní septik nestačí? Dnešní čistírny odpadních vod už dávno nemají s klasickou žumpou nic společného a jsou vynikajícím nástrojem pro likvidaci odpadních vod.

Na trhu najdeme širokou nabídku zařízení, které se liší cenou, způsobem údržby i kvalitou přečištěné vody. Čistírna STMH od Hellstein v základní verzi od 69 tisíc korun uspoří až desítky tisíc ročně, a proto se řadí mezi nejefektivnější systémy na českém trhu. Navíc ji pořídíte za výhodné splátky bez navýšení.

Systém STMH od českého výrobce Hellstein je jediné zařízení s třístupňovým čištěním na našem trhu. Čistírnu tvoří tři části a v každé z nich probíhá recyklace vody jiným způsobem.

Odpadní voda se shromažďuje v jímce, ve které se usadí všechen nerozložitelný materiál a vypaří se běžné čistící prostředky. V dalších částech se zbavuje voda nečistot mikroorganismy, které zajišťují stabilní provoz s maximálním účinkem bez obtěžujícího zápachu a zbytečného hluku, aniž by potřebovala nepřetržitý přísun odpadních vod. Hodí se proto pro rodinné domy i pro rekreační chatky, které navštěvujeme sporadicky.

Nyní to nejzajímavější. Důmyslně navržený systém pracuje prakticky bez údržby. Klasické zařízení je třeba vyvážet každý měsíc, zatímco k naplnění STMH dochází jednou za tři až deset let. Spočítejme si, kolik majitel třístupňové čistírny ušetří za rok. Čtyřčlenná rodina vyprodukuje zhruba 150 kubíků odpadních vod, přičemž vývoz 1 kubíku stojí 300 korun. Rodina tak uspoří až 45 tísíc korun za rok, což je skutečně důvod popřemýšlet nad tímto pořízením tohoto zařízení.

Během jednoho dne zařízení vyčistí až 600 litrů kvalitní vody, kterou lze po získání potřebných povolení bez problémů vypustit do kanalizace, nechat prosáknout do podzemních vod nebo vypustit do vodních toků. Recyklovaná voda je ovšem natolik kvalitní, že by byla škoda se jí zbavit. Splňuje veškeré hygienické standardy a skvěle se hodí na zalévání nebo třeba do okrasných zahradních nádrží.

Pozvěte si konzultantaHellstein přímo k vám domů. Vyslechne si, jaké máte potřeby a teprve poté připraví komplexní nabídku na míru od 120 tisíc korun. Kromě výroby a dodání základní sestavy také zahrnuje výkopové práce, montáž čističky, zaškolení a spuštění odborným technikem přímo na místě. To ale není všechno. Hellstein nabízí také poradenství při jednání s úřady, přípravu jednotlivých povolení a zpracování projektové dokumentace pro vodohospodářský úřad.

Rostislav Hellstein ml. z dodavatelské firmy vysvětluje: „Cena 120 tisíc korun za nabídku na míru nesmí nikoho zaskočit. Kromě kompletního servisu musím připomenout ušetřené náklady ve výši kolem 45 tisíc za roční provoz. Pořízení domácí stanice se vyplatí víc než cokoliv jiného a investice do čističky STMH se vrátí do několika let.“

Ani vyšší cena nemusí být překážkou, protože český výrobce umožňuje pořídit si moderní čističku na výhodné splátky ve spolupráci s nejvýznamnějším poskytovatelem finančních služeb ESSOX. Zájemci si mohou vybrat variantu úvěru s nulovým navýšením, nebo variabilní úvěr. To vše zhodnotí specialista Hellstein už při sestavení komplexní nabídky.

Hellstein spol. s r.o.

logo
Sídlo společnosti
Vlčovice 11
74221 Kopřivnice

telefon: +420 596 890 123
e-mail: obchod@hellstein.cz

web: hellstein.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Co voda v životě člověka a planety znamená? Oslavte Světový den vody s Hellstein

Co voda v životě člověka a planety znamená? Oslavte Světový den vody s Hellstein

V roce 1993 Valné shromáždění OSN vyhlásilo 22. března Světovým dnem vody, abychom si připomínali, co voda v životě člověka a planety znamená, a jak bychom o ni měli pečovat. Oslavte tento svátek s  Hellstein , českým výrobcem unikátních domácích a průmyslových čističek odpadních vod, které vodě vrací život

Nejúčinnější ekologická technologie na čistění odpadních vod pro domácnosti

Nejúčinnější ekologická technologie na čistění odpadních vod pro domácnosti

Hellstein vyvíjí a vyrábí vlastní zařízení, které nevyžaduje žádnou údržbu. Snižuje tak roční náklady domácností o desítky tisíc korun a přečištěnou vodu lze navíc bez problémů znovu využít. A kdo nevěří, ať se přijede podívat do skladů v Šenově nebo v Kolíně, kde se každý může přesvědčit a nechat si navrhnout…

Nákup moderní čistírny odpadních vod nebyl nikdy tak snadný

Nákup moderní čistírny odpadních vod nebyl nikdy tak snadný

Hellstein spouští internetovou prodejnu. Představujeme vám novou internetovou prodejnu, ve které pořídíte veškerá čistící zařízení od Hellstein pro domácnost i průmyslovou výrobu, příslušenství a doplňkové služby, včetně objednávky řešení na klíč. Pro naše nové zákazníky jsme připravili velkou celoroční soutěž o…

Běžná domovní čistírna STMH pro odchov rybí násady

Běžná domovní čistírna STMH pro odchov rybí násady

V roce 2008 byla firmou Hellstein vyprojektována a následně postupně ve vlastní režii zprovozněna firemní pilotní polo-intenzívní linka odchovu pstruha duhového a sivena amerického na uzavřeném vodním okruhu s doplňováním chovné vody z vlastní studny.

Čistírna odpadních vod STMH ušetří starosti i peníze

Čistírna odpadních vod STMH ušetří starosti i peníze

Paní Zlatka se rozhodla získat více soukromí mimo každodenní shon velkoměsta, a proto si s rodinou postavili rodinný dům na pozemku s rozlehlou zahradou. Jak to někdy v menších městech a na vesnicích bývá, dům nebylo možné připojit na kanalizaci. Projektant i úředníci jim doporučili, aby odpadní vody likvidovali…

Bylo otevřeno nové skladové centrum společnosti Hellstein

Bylo otevřeno nové skladové centrum společnosti Hellstein

Díky zvyšujícímu se zájmu o moderní technologie čistění odpadních vod STMH společnost Hellstein otevřela 1. 6. 2017 nové skladové centrum v Šenově u Ostravy. Tím obohatila nabídku svých služeb pro klienty.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA