REKLAMA

Bylo otevřeno nové skladové centrum společnosti Hellstein

Díky zvyšujícímu se zájmu o moderní technologie čistění odpadních vod STMH společnost Hellstein otevřela 1. 6. 2017 nové skladové centrum v Šenově u Ostravy. Tím obohatila nabídku svých služeb pro klienty.

Firma Hellstein s. r. o. je začleněna pod německou firmu Stähler Erfindungen a patří do skupiny firem Stählergruppe. Z této mezinárodní spolupráce vzniklo několik tisíců realizací čistíren odpadních vod po celém světě uskutečněných při společných i samostatných projektech.

Díky těmto bohatým zkušenostem nabízí firma Hellstein s. r. o. optimální řešení všem klientům, kteří chtějí efektivně nakládat s odpadními vodami, chtějí odpadní vodu nadále využívat např. na zalévání zahrad, a proto hledají kvalitní a moderní čistírnu odpadních vod, jakou je právě jedinečný třístupňový bezúdržbový systém čistíren odpadních vod STMH.

Navštivte nás a prohlédněte si nejen moderní čistírny odpadních vod, ale také nádrže na přečištěnou vodu a řídící jednotky. Vždy se vám budou věnovat vyškolení pracovníci, kteří vám ochotně poradí s nejvhodnějším řešením pro vaši konkrétní situaci a odpoví na vaše dotazy.

Na vaši návštěvu se těší pracovníci společnosti Hellstein.

Hellstein spol. s r.o.

logoVlčovice 11
74221 Kopřivnice

telefon: +420 596 890 123
e-mail: obchod@hellstein.cz

web: www.hellstein.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Nejnovější redakční zprávy

Dálnice, výstavba

ŘSD dnes zahájí stavbu dalších úseků D6 na Rakovnicku

Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) dnes zahájí stavbu dalších úseků karlovarské dálnice D6 na Rakovnicku. Jde o úseky Nové Strašecí - Řevničov a obchvat Řevničova. Oba by měly být dokončené v roce ...

Ceny rodinných domů, ceny bytů, porovnání, růst cen nemovitostí

Ceny nemovitostí: Rodinné domy zdražují rychleji než byty

Ceny rodinných domů v Česku od začátku roku do konce října vzrostly téměř dvakrát rychleji než u bytů. Zatímco rodinné domy zdražily v průměru o 13,5 procenta, v případě bytů o 7,2 procenta. Vyplývá ...

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist