REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Bylo otevřeno nové skladové centrum společnosti Hellstein

Díky zvyšujícímu se zájmu o moderní technologie čistění odpadních vod STMH společnost Hellstein otevřela 1. 6. 2017 nové skladové centrum v Šenově u Ostravy. Tím obohatila nabídku svých služeb pro klienty.

Firma Hellstein s. r. o. je začleněna pod německou firmu Stähler Erfindungen a patří do skupiny firem Stählergruppe. Z této mezinárodní spolupráce vzniklo několik tisíců realizací čistíren odpadních vod po celém světě uskutečněných při společných i samostatných projektech.

Díky těmto bohatým zkušenostem nabízí firma Hellstein s. r. o. optimální řešení všem klientům, kteří chtějí efektivně nakládat s odpadními vodami, chtějí odpadní vodu nadále využívat např. na zalévání zahrad, a proto hledají kvalitní a moderní čistírnu odpadních vod, jakou je právě jedinečný třístupňový bezúdržbový systém čistíren odpadních vod STMH.

Navštivte nás a prohlédněte si nejen moderní čistírny odpadních vod, ale také nádrže na přečištěnou vodu a řídící jednotky. Vždy se vám budou věnovat vyškolení pracovníci, kteří vám ochotně poradí s nejvhodnějším řešením pro vaši konkrétní situaci a odpoví na vaše dotazy.

Na vaši návštěvu se těší pracovníci společnosti Hellstein.

Hellstein spol. s r.o.

logoVlčovice 11
74221 Kopřivnice

telefon: +420 596 890 123
e-mail: obchod@hellstein.cz

web: www.hellstein.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Nejnovější redakční zprávy

Nový stavební zákon, příprava

Nový stavební zákon by měl být účinný na jaře 2023

Nový stavební zákon má nabýt účinnosti na jaře 2023. Počítá s tím harmonogram ministerstva pro místní rozvoj (MMR), které za přípravu zákona zodpovídá. Na tiskové konferenci to dnes uvedli ministryně ...

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Jak plánovat opravy a finance? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška