REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Seminář Příběhy domů 2019: Jaké jsou zkušenosti lidí s domy z přírodních materiálů

Čtvrtý ročník semináře pořádaný sdružením Ekodům zprostředkovává setkání mezi lidmi, kteří mají zájem o domy z přírodních a ekologických materiálů. Uskuteční se ve dnech 5. až 7. 4. 2019.
Seminář Příběhy domů 2019: Jaké jsou zkušenosti lidí s domy z přírodních materiálů

Tonto ročník bude zaměřen na téma stavebnictví a klimatické změny. Jde o jedinečnou příležitost setkání s českými slovenskými špičkami v oboru.

Během pátečního večera a soboty uslyšíte několik příběhů domů, které vypráví vždy architekt a s obyvateli společně. Získáte tak ucelenější informace z více úhlů pohledu. Kromě ekologického bydlení se budeme zabývat aktuálními trendy, například zpětným využitím vody v domě, zahradami, přehříváním staveb nebo kořenovými čistírnami. Dozvíte se také o principech a příkladech použití systému slaměných panelů Ecococon. Doplněním budou praktické informace o aktuálních dotačních titulech pro rodinné domy.

V neděli pojedeme na několik exkurzních okruhů po realizovaných a zabydlených stavbách. Budete mít možnost popovídat si s majiteli o reálných zkušenostech se stavbou i bydlením a slyšet komentář architekta. Exkurzi oceníte zejména v případě, pokud uvažujete o vlastní stavbě, nebo si na přírodní materiály chcete osobně sáhnout.

Důležité informace a možnost přihlášení.

Stále přibývající informace o semináři jsou na facebooku.

Ekodům z.s.

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

REKLAMA
REKLAMA