REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Benš, ing. arch. Pavel Benš

Základní informace

název:Benš, ing. arch. Pavel Benš
adresa:Na Míčance 46, 160 00 Praha 6
region:Praha
telefon:233 330 141
www-adresa:www.estav.cz/bens
IČO: 16515811
založení/historie: od r. 1989

Kontakty

Činnost firmy

Předprojektové práce v oboru činnosti architektonická tvorba a projektování pozemních staveb, zejména interiéry vč. realizace; architektonické a umělecké objekty: svítidla, fontány a kašny, emblémy a firmy, smuteční ohně, plastiky, mříže a jiné kované výrobky

Stavební cechy, svazy, komory, sdružení, asociace
  • OA   Obec architektů
Předprojektová příprava Studie Projektování pozemních staveb
Projektování interiérů

Nejnovější články

Bull of the year 2018

Bull of the year 2018

Slavnostní vyhlášení 15. ročníku cen Bull of the year společnosti PREFA Aluminiumprodukte s.r.o. se uskutečnilo v hotelu Vista v turistickém resortu Dolní Morava. Do tradiční soutěže, která je určena klempířským firmám, a které do ní mohou přihlásit své realizace s krytinou PREFA, se přihlásilo 68 firem s celkem 112 objekty.

Autor: Dominika Vykypělová, Josef Mikeš

Čeští studenti představili odvážné návrhy úsporných rodinných domů

Porota 4. ročníku oceňované studentské architektonicko-technické soutěže Český soběstačný dům 2019 vybrala nejlepší návrhy malých rodinných domů, které jsou po většinu roku nezávislé na dodávkách elektrické energie. Do letošního ročníku soutěže se přihlásily desítky studentů z celé České republiky a ze Slovenska s koncepty bydlení, které má maximálně šetřit pitnou vodou a více než polovinu roku pokrývat svou spotřebu vlastní naakumulovanou elektřinou.

REKLAMA