REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Sprinkplan s.r.o.

Základní informace

název:Sprinkplan s.r.o.
adresa:250 01 Dřevčice 130
region:Praha-východ
telefon:775 681 845
e-mail:krupka@sprinkplan.cz
internet:www.sprinkplan.cz
www-adresa:www.estav.cz/sprinklery
IČO: 24203831
DIČ: CZ24203831

Kontakty


Ondřej Krupka, tel.: 775 681 845

Činnost firmy

Projekční kancelář - dodavatel projektů stabilního hasicího zařízení (SHZ) pro vaše administrativní, obchodní a průmyslové stavby a sklady; projekty všech typů SHZ

Obchodní činnost Projektová činnost

Nejnovější články

Inspirujte se dřevěným designem z Londýna

Inspirujte se dřevěným designem z Londýna

Inspirujte se prestižní přehlídkou světového designu London Design Festival (LDF), který se v letošním roce uskutečnil od 14. do 22. září po celém Londýně v rámci specializovaných výstav, přednášek a workshopů. V rámci našeho stavebního portálu se podíváme především na krásu dřeva v kolekci nazvané Leaving a Legacy.

Vnitřní kanalizace: připojovací potrubí

Vnitřní kanalizace: připojovací potrubí

Pro připojení každého umyvadla či WC a dalších zařizovacích předmětů je nutné připojovací potrubí. To začíná u zápachové uzávěrky a končí napojením na odpadní potrubí. Může být v provedení větrané nebo nevětrané, častější je nevětrané. Hlavním úkolem připojovacího potrubí je zajištění dostatečného odtoku odpadních vod ze zařizovacích předmětů bez odsávání zápachových uzávěrek a zpětného zatékání.

Revoluční způsob zdění na hotovou maltovou směs Heluz SIDI

Revoluční způsob zdění na hotovou maltovou směs Heluz SIDI

Ke zdění s novou silikátovo-disperzní maltou Heluz SIDI stačí balení s hotovou směsí a váleček. Tak jednoduché bude díky revoluční novince, tekuté, předem připravené maltě Heluz SIDI zdění z broušených cihel Heluz

Poptávka po klimatizacích roste

Poptávka po klimatizacích roste

Zájem o klimatizace letos vzrostl o pět procent. Ačkoliv bylo letošní léto v Česku nejteplejší od roku 1961, podle odborníků lze za růstem obliby hledat zejména větší touhu po komfortu u samotných uživatelů.

REKLAMA