Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Dezinfikovat se vyplatí i po „koroně“. Ochrana funguje tři týdny

Moderní dezinfekce na bázi polymerů likvidují nejen bakterie a viry, ale také plísně i řasy. Na ošetřených plochách vytvářejí ochranný mikrofilm. Používat se můžou v interiéru i exteriéru.

Certifikované dezinfekční prostředky Dezisan jsou vhodné pro použití prakticky kdekoli. Můžete s jejich pomocí chránit kanceláře, recepce, zasedací místnosti, ale také venkovní prostory, poznamenané „návštěvami“ nezvaných hostů. Typicky jde o průchody, nebo různá nároží mimo hlavní cesty.

„Stoprocentní účinnost Dezisanu je ověřená při likvidaci nejen koronaviru způsobujícího Covid 19, ale také proti daleko frekventovanějším virům chřipky. Čili má smysl ji nechat aplikovat i po skončení koronavirové krize,“ vysvětluje Martin Čížek ze společnosti Facility Special Services (FSS). Ta v průběhu krize dezinfikovala například českou centrálu McDonald´s či Oracle, nebo dětská hřiště v několika pražských městských částech. Její služby také pravidelně využívá poslanecká sněmovna. Kromě virů a bakterií tato německá dezinfekce likviduje i řasy a plísně, které jsou v běžném provozu častým zdrojem nejrůznějších alergických reakcí. Služeb firmy však využívají například i fitness centra a posilovny, které chtějí svým návštěvníkům garantovat maximální možnou hygienu a současně ochranu.

Dezinfekce Studio Fighters

V prostoru dezinfekci aplikujeme pomocí fumizéru, což je vlastně výkonný rozprašovač, který má dosah zhruba 10 metrů. Tam, kde není z nejrůznějších důvodů možné použít fumizér, nanášíme dezinfekci ručně,“ popisuje Čížek. „Na povrchu ošetřených ploch a předmětů se do dvaceti minut vytvoří mikrofilm, který spolehlivě zlikviduje nežádoucí organizmy. Jeho plná účinnost je 21 dnů, což máme ověřené certifikáty německého výrobce,“ dodává.

Dezinfekce kancelářských a podobných prostor s 500metry čtverečními ošetřované plochy trvá čtyři až pět hodin. FSS proto své služby nabízí v denním i nočním režimu, aby pohyb lidem v ošetřovaném prostoru komplikovala co nejméně. Půl hodiny po aplikaci dezinfekční ochrany je možné prostory již normálně využívat.

Facility Special Services

logo
Evropská 696/113
160 00 Praha 6 - Dejvice

telefon: +420 606 741 841
e-mail: info@facility-servis.cz

web: www.facility-servis.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Dezinfekce zbaví prostor virů na tři týdny

Dezinfekce zbaví prostor virů na tři týdny

Moderní certifikované dezinfekční prostředky na bázi polymerů, vytvářejí na ošetřovaném povrchu souvislou vrstvu. Ta hubí viry, bakterie a také plísně a houby. Plně funkční je do půl hodiny od aplikace.