REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Kvalitní sprchové zástěny řady TOP-LINE – Standard kvality za přijatelnou cenu

Mezi nejoblíbenější řadu sprchových zástěn patří bezesporu řada TOP-LINE od společnosti SanSwiss. Standard kvality v mnoha variantách. Ať už se jedná o široce otvíratelné křídlové dveře, praktické zalamovací dveře či posuvné dveře s úsporou místa s nejrůznějšími druhy profilů (matný elox, bílá, aluchrom, sanitární barvy) a skel (čiré, Durlux, Mastercarré, Cristal perly, Satén, Linie), zákazník si vždy vybere kvalitní sprchovou zástěnu nadčasového designu za přijatelnou cenu.

Při čištění jistě oceníte možnost odklopení dveří či antiplakovou úpravu Aquaperle, která snižuje usazování nečistot a vodního kamene na skle. Antiplaková úprava se standardně dodává na všech sklech SanSwiss.

SanSwiss nyní nabízí vybrané sprchové kouty řady TOP-LINE v setu – s vaničkou z litého mramoru včetně sifonu se slevou 20 %.

Využijte této nabídky. Platí pouze do 30. 11. 2019!

V nabídce jsou např. jednodílné posuvné dveře TBFS2 do niky nebo v kombinaci s boční stěnou TOPF. Rám aluchrom. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Standardní výška 1900 mm, šířka dveří 1200 mm, šířka boční stěny 900 mm, rozměry vaničky 900x1200 mm. Možnost odklopení dveří pro snadné čištění. Vanička Marblemate z litého mramoru vč. sifonu.

SanSwiss nabízí i sprchový kout – rohový vstup s dvoudílnými posuvnými dveřmi – TBFAC (bezbariérové řešení rohového vstupu, čiré sklo, rám aluchrom) nebo TOPAC (sklo čiré nebo Durlux, rám aluchrom). Vanička Marblemate z litého mramoru vč. sifonu.

Preferujete-li čtvrkruhovou variantu, pak pro Vás bude tím pravým řešením sprchový kout čtvrtkruhový – TOPR, rovněž v nabídce v čirém skle nebo skle Durlux, s aluchromovým rámem. Rádius 550 mm, rozměr vaničky 800x800 mm nebo 900x900 mm. Součástí setu je i vanička Marblemate z litého mramoru – s povrchovou úpravou Gelcoat z polyesterové pryskyřice a sifonem.

Doporučujeme zakoupit sprchové kouty v kombinaci s vaničkou, neboť kontakt bosých nohou s podlahou může ovlivnit celkový pocit ze sprchování. Moderní sprchové vaničky (nabízené právě v setu se sprchovými kouty TOP-LINE) tlumí hluk a poskytují tepelnou izolaci. Lze je nainstalovat na podlahu nebo na nožičky s předním panelem. Umožňují pohodlný vstup do sprchy.

Více informací naleznete zde.

SanSwiss s.r.o.

logo
Popovická 1123
50601 Jičín

telefon: 493 644 644 (ústředna)
e-mail: prodej@sanswiss.cz

web: www.sanswiss.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Sprchový kout řady TOP-LINE S Black Line – čtyřkruh s dvoudílnými posuvnými dveřmi, měkké symetrické tvary s jemným akcentem černé barvy.

Klasika v interiérovém designu. Rámové sprchové kouty TOP-LINE S od SanSwiss

Promyšlené detaily a kvalitní materiály jsou garancí luxusu, komfortu a spolehlivosti. Vybrat si sprchový kout není rozhodně jednoduché. Praktiční lidé preferují, aby se sprchový kout dal snadno čistit, stejně tak vyžadují i optimální těsnost sprchové zástěny a pohodlný vstup do sprchy.

Jednokřídlé dveře s boční stěnou CADURA GOLD LINE v čirém skle, sprchová vanička ILA

Překročte hranice obyčejné barvy! Zlaté sprchové kouty CADURA od SanSwiss

Zlato. Oblíbený materiál nejenom v módě, ale také v interiérovém designu. SanSwiss přichází s jedinečnou kolekcí CADURA GOLD LINE. Sprchové zástěny a kouty v luxusní zlaté barvě, které lze integrovat do nejrůznějších stylů koupelny, ocení i nároční zákazníci. Ať už se jedná o nejmodernější koupelnu s akcenty černé…

Walk-in zástěny EASY pro kreativní a praktické řešení koupelny

Walk-in zástěny EASY pro kreativní a praktické řešení koupelny

Zástěna Walk-in, tedy pevná zástěna v čirém skle a černým matným profilem dokonale splyne s vaší koupelnou. Výhodou je nejenom velká šířka vstupu (bez bariér), ale i jednoduchá montáž a snadná údržba – i díky vyrovnávacímu profilu pro nerovné zdi ve vaší koupelně.

CADURA – moderní sprchové zástěny inspirované přírodou

CADURA – moderní sprchové zástěny inspirované přírodou

SanSwiss představuje novou řadu kvalitních sprchových zástěn. CADURA je dokonalou kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie i kvalitních materiálů. V nabídce najdete křídlové i posuvné dveře!

Výběr sprchového koutu je nyní jednodušší

Výběr sprchového koutu je nyní jednodušší

I v případě, že máte atypicky řešenou koupelnu, máme pro vás řešení. Ať už se jedná o zvláštní rozměry až do výšky 2300 mm, zkosení, výřezy či zkrácené boční stěny, pro SanSwiss – specialistu na atypická řešení – toto není žádný problém.

S atypickým řešením sprchového koutu pomůže SanSwiss

S atypickým řešením sprchového koutu pomůže SanSwiss

Je celá řada domů, kde se majitelé snaží vypořádat s problémem vybudování nové koupelny, především v podkroví, kde jsou zkosené stropy. Majitelé přitom touží po sprchovém koutě, a to z mnoha důvodů. Při sprchování je podstatně menší spotřeba vody a samotné sprchování je hygieničtější oproti koupeli ve vaně s…