REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

S atypickým řešením sprchového koutu pomůže SanSwiss

Je celá řada domů, kde se majitelé snaží vypořádat s problémem vybudování nové koupelny, především v podkroví, kde jsou zkosené stropy. Majitelé přitom touží po sprchovém koutě, a to z mnoha důvodů. Při sprchování je podstatně menší spotřeba vody a samotné sprchování je hygieničtější oproti koupeli ve vaně s napuštěnou vodou. Údržba a čištění sprchového koutu je jednodušší, rychlá a dokonalejší – především u sprchových koutů SanSwiss.

Alice S., Brno se ptá...

Dobrý den, v podkroví budujeme koupelnu. Rádi bychom zde kromě vany umístili i sprchový kout, avšak jsme velice omezeni prostorem (roh místnosti se zkoseným stropem) a klasický sprchový kout se nám do koupelny nevejde. Jaké doporučujete řešení?

Jaromír Tezzele, obchodní zástupce společnosti SanSwiss s.r.o., odpovídá ...

Inspirujeme mě mnoho věcí, historické solitéry, moderní nábytek, ale i jiné obory. Hlavu si vyčistím při cestování a nové podněty posbírám na zahraničních veletrzích. Tento stolek původně vznikl pro expozici Scéna: Inspirace & Trendy do směru Natural.

Setkat se můžeme s různými zástavbovými situacemi. Některé z nich nás mohou omezovat, přitom je lze v současné době prakticky využít. Takovým případem je i Vaše koupelna, která má menší rozměry a roh místnosti je netradičně se zkoseným stropem. Praktickým řešením je umístění sprchového koutu se zkosenou pevnou stěnou. Zároveň je tato pevná stěna na výšku zkrácena, aby mohla navazovat na přiléhající vanu a oddělit tak sprchový a vanový prostor.

Ať už se jedná o zvláštní rozměry až do výšky 2300 mm, zkosení, výřezy, či zkrácené boční stěny, pro SanSwiss – specialistu na atypická řešení – toto není žádný problém!

Sprchový kout MELIA (jednokřídlé dveře s pevnou stěnou v rovině ME13AG a boční stěna MET1AD s výřezem a zkosením)

Vybrat si můžete rámový nebo bezrámový sprchový kout. Rámová varianta má výhodu v možnosti vyrovnání větších nerovností svislých stěn pomocí instalovaných svislých profilů. Trendem jsou však bezrámové varianty sprchových zástěn – především řada PUR a MELIA, které vynikají svým čistým designem. Vyžadují však přesnou stavební připravenost.

Sprchové zástěny řady PUR a MELIA od společnosti SanSwiss splní všechna Vaše přání – díky široké nabídce standardních i zvláštních provedení a atraktivní nabídce příslušenství (přímo na sklo lze namontovat poličku a držák ručníku, na zeď je možné umístit sedátko s nosností 120 kg).

Kvalitní materiály jako masivní panty a kování, 8 mm bezpečnostní sklo, ale i stabilizační vzpěry a designová madla poskytnou vysoký komfort při sprchování po mnoho let. Vysokou kvalitu sprchových zástěn dotváří jak standardně dodávaná antiplaková úprava Aquaperle, tak na vnitřní straně zapuštěné panty vybavené zdvihovým mechanismem. Díky těmto přednostem bude čištění sprchového koutu jednodušší.

SanSwiss s.r.o.

logoPopovická 1123
50601 Jičín

telefon: 493 644 411 (ústředna)
e-mail: prodej@sanswiss.cz

web: www.sanswiss.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

REKLAMA