REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

WALK-IN zástěny nejenom do hotelů, wellness-center, ale i k vám domů

Ideální řešení pro sprchování v loftových bytech v industriálních budovách přináší SanSwiss. Výrazné tvary, geometrické dělení a působivé černé linie propůjčí zařizovanému prostoru metropolitní a moderní vzhled. Volně stojící pevná stěna dodá koupelně nový rozměr a poruší zažité standardy v interiérovém designu.

Otázka:

Dobrý den, pořídili jsme si krásný loftový byt, ve kterém nyní řešíme pojetí koupelny, respektive prostoru pro sprchování. Klasickou (uzavřenou) koupelnu nemáme. Nechceme vanu, ale sprchový kout. Tradiční sprchové kouty se nám do tohoto prostoru moc nehodí. Spíše bychom něco netradičního, lehce industriálního, ale přitom nadčasového. Máme nerovné zdi (někde pouze cihly). Co byste nám doporučili?

Děkuju, Robert Langr, Hradec Králové

Ing. Aleš Křelina, obchodní zástupce společnosti SanSwiss s.r.o.

Ing. Aleš Křelina, obchodní zástupce společnosti SanSwiss s.r.o., odpovídá ...

Pojetí „koupelny“ v loftovém bytě bývá často velkým oříškem nejenom pro samotné majitele, ale i pro architekty. Tento prostor je nepříznivě ovlivněn příliš otevřeným prostorem a vysokými stropy. Loftové byty mají většinou pouze jednu otevřenou místnost, ve které musí být umístěna postel, kuchyně i koupelna.

A právě do těchto loftových „koupelen“ vyvinul SanSwiss sprchové zástěny v industriálním designu s velkorysou výškou 2000 mm, ve standardních šířkách od 800 do 1400 mm a v atraktivních provedeních skel (Attic, Industrie, Loft 75 atd.) s černým sítotiskem nebo fólií na přední straně skla. Osmimilimetrové bezpečnostní sklo je vybaveno antiplakovou úpravou Aquaperle.

Možná je i kombinace dvou Walk-in zástěn ve stejném nebo zcela odlišném designu (řešení Concept Walk-in EASY včetně spojovacího dílu).

Walk-in zástěny respektive volně stojící pevné stěny jsou oblíbené u mladší i starší generace a rovněž u hendikepovaných osob. Umožňují široký vstup a poskytují velký prostor pro relaxaci při sprchování.

Sprchové zástěny lze nainstalovat do rohu i volně do prostoru, na plochou vaničku i na dlažbu. Lze je namontovat vpravo nebo vlevo – dle dispozičního řešení Vašeho loftového bytu.

Máte-li nerovné zdi, které mnohdy komplikují montáž klasického sprchového koutu, u Walk-in zástěn od SanSwissu tato komplikace nehrozí. Kompaktní vyrovnávací profil, mimochodem rovněž v atraktivní černé barvě, výrazně zjednodušuje montáž. Walk-in zástěna je ukotvena stabilizační vzpěrou, která zajišťuje optimální stabilitu zástěny. Výrazné tvary, geometrické dělení a působivé černé linie propůjčí zařizovanému prostoru moderní vzhled.

Pro vyznavače klasiky a jemného čistého designu nabízí SanSwiss i jiné řady Walk-in zástěn. Zákazníci si pochvalují Walk-in zástěny PUR se skly s chromovým dekorem, který vytváří jedinečný design. Populární jsou též WALK-IN zástěny řady MELIA a ESCURA. Řada TOP-LINE je často vyhledávána nejenom díky své vysoké kvalitě, ale i příznivé ceně. Podle půdorysu a uspořádání koupelny lze některé modely doplnit i o pevnou nebo otočnou stěnu v pravém úhlu. Otočný díl částečně zamezí stříkání vody. WALK-IN zástěny lze dovybavit praktickými doplňky nadčasového designu – držákem ručníku a skleněnou poličkou.

Volně stojící pevná stěna dodá Vaší „loftové koupelně“ zcela nový rozměr a poruší zažité standardy v interiérovém designu.

SanSwiss s.r.o.

logoPopovická 1123
50601 Jičín

telefon: 493 644 411 (ústředna)
e-mail: prodej@sanswiss.cz

web: www.sanswiss.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Výběr sprchového koutu je nyní jednodušší

Výběr sprchového koutu je nyní jednodušší

I v případě, že máte atypicky řešenou koupelnu, máme pro vás řešení. Ať už se jedná o zvláštní rozměry až do výšky 2300 mm, zkosení, výřezy či zkrácené boční stěny, pro SanSwiss – specialistu na ...

S atypickým řešením sprchového koutu pomůže SanSwiss

S atypickým řešením sprchového koutu pomůže SanSwiss

Je celá řada domů, kde se majitelé snaží vypořádat s problémem vybudování nové koupelny, především v podkroví, kde jsou zkosené stropy. Majitelé přitom touží po sprchovém koutě, a to z mnoha důvodů. ...

REKLAMA
REKLAMA