REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

WALK-IN zástěny nejenom do hotelů, wellness-center, ale i k vám domů

Ideální řešení pro sprchování v loftových bytech v industriálních budovách přináší SanSwiss. Výrazné tvary, geometrické dělení a působivé černé linie propůjčí zařizovanému prostoru metropolitní a moderní vzhled. Volně stojící pevná stěna dodá koupelně nový rozměr a poruší zažité standardy v interiérovém designu.

Otázka:

Dobrý den, pořídili jsme si krásný loftový byt, ve kterém nyní řešíme pojetí koupelny, respektive prostoru pro sprchování. Klasickou (uzavřenou) koupelnu nemáme. Nechceme vanu, ale sprchový kout. Tradiční sprchové kouty se nám do tohoto prostoru moc nehodí. Spíše bychom něco netradičního, lehce industriálního, ale přitom nadčasového. Máme nerovné zdi (někde pouze cihly). Co byste nám doporučili?

Děkuju, Robert Langr, Hradec Králové

Ing. Aleš Křelina, obchodní zástupce společnosti SanSwiss s.r.o.

Ing. Aleš Křelina, obchodní zástupce společnosti SanSwiss s.r.o., odpovídá ...

Pojetí „koupelny“ v loftovém bytě bývá často velkým oříškem nejenom pro samotné majitele, ale i pro architekty. Tento prostor je nepříznivě ovlivněn příliš otevřeným prostorem a vysokými stropy. Loftové byty mají většinou pouze jednu otevřenou místnost, ve které musí být umístěna postel, kuchyně i koupelna.

A právě do těchto loftových „koupelen“ vyvinul SanSwiss sprchové zástěny v industriálním designu s velkorysou výškou 2000 mm, ve standardních šířkách od 800 do 1400 mm a v atraktivních provedeních skel (Attic, Industrie, Loft 75 atd.) s černým sítotiskem nebo fólií na přední straně skla. Osmimilimetrové bezpečnostní sklo je vybaveno antiplakovou úpravou Aquaperle.

Možná je i kombinace dvou Walk-in zástěn ve stejném nebo zcela odlišném designu (řešení Concept Walk-in EASY včetně spojovacího dílu).

Walk-in zástěny respektive volně stojící pevné stěny jsou oblíbené u mladší i starší generace a rovněž u hendikepovaných osob. Umožňují široký vstup a poskytují velký prostor pro relaxaci při sprchování.

Sprchové zástěny lze nainstalovat do rohu i volně do prostoru, na plochou vaničku i na dlažbu. Lze je namontovat vpravo nebo vlevo – dle dispozičního řešení Vašeho loftového bytu.

Máte-li nerovné zdi, které mnohdy komplikují montáž klasického sprchového koutu, u Walk-in zástěn od SanSwissu tato komplikace nehrozí. Kompaktní vyrovnávací profil, mimochodem rovněž v atraktivní černé barvě, výrazně zjednodušuje montáž. Walk-in zástěna je ukotvena stabilizační vzpěrou, která zajišťuje optimální stabilitu zástěny. Výrazné tvary, geometrické dělení a působivé černé linie propůjčí zařizovanému prostoru moderní vzhled.

Pro vyznavače klasiky a jemného čistého designu nabízí SanSwiss i jiné řady Walk-in zástěn. Zákazníci si pochvalují Walk-in zástěny PUR se skly s chromovým dekorem, který vytváří jedinečný design. Populární jsou též WALK-IN zástěny řady MELIA a ESCURA. Řada TOP-LINE je často vyhledávána nejenom díky své vysoké kvalitě, ale i příznivé ceně. Podle půdorysu a uspořádání koupelny lze některé modely doplnit i o pevnou nebo otočnou stěnu v pravém úhlu. Otočný díl částečně zamezí stříkání vody. WALK-IN zástěny lze dovybavit praktickými doplňky nadčasového designu – držákem ručníku a skleněnou poličkou.

Volně stojící pevná stěna dodá Vaší „loftové koupelně“ zcela nový rozměr a poruší zažité standardy v interiérovém designu.

SanSwiss s.r.o.

logo
Popovická 1123
50601 Jičín

telefon: 493 644 644
e-mail: marketing@sanswiss.cz

web: www.sanswiss.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zvažte výměnu vany za sprchový kout

Zvažte výměnu vany za sprchový kout

Na trhu je dnes rozmanitá nabídka sprchových zástěn, rozdíl mezi nimi není však jenom v ceně, ale i v jejich kvalitě. Nevíte si rady při výběru sprchového koutu? Inspirujte se přírodou jako CADURA.

CADURA – moderní sprchové zástěny inspirované přírodou

CADURA – moderní sprchové zástěny inspirované přírodou

SanSwiss představuje novou řadu kvalitních sprchových zástěn. CADURA je dokonalou kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie i kvalitních materiálů. V nabídce najdete křídlové i posuvné dveře!

Výběr sprchového koutu je nyní jednodušší

Výběr sprchového koutu je nyní jednodušší

I v případě, že máte atypicky řešenou koupelnu, máme pro vás řešení. Ať už se jedná o zvláštní rozměry až do výšky 2300 mm, zkosení, výřezy či zkrácené boční stěny, pro SanSwiss – specialistu na atypická řešení – toto není žádný problém.

S atypickým řešením sprchového koutu pomůže SanSwiss

S atypickým řešením sprchového koutu pomůže SanSwiss

Je celá řada domů, kde se majitelé snaží vypořádat s problémem vybudování nové koupelny, především v podkroví, kde jsou zkosené stropy. Majitelé přitom touží po sprchovém koutě, a to z mnoha důvodů. Při sprchování je podstatně menší spotřeba vody a samotné sprchování je hygieničtější oproti koupeli ve vaně s…

BLACK LINE: Sprchové zástěny s decentními prvky v elegantní černé barvě

BLACK LINE: Sprchové zástěny s decentními prvky v elegantní černé barvě

Černá barva je tajemná, elegantní a smyslná. A právě černá barva inspirovala konstruktéry společnosti SanSwiss při vývoji sprchových zástěn BLACK LINE. Naleznete zde jak klasické sprchové kouty ANNEA, SOLINO, TOP LINE S, tak i Walk-in zástěny EASY Loft v netradičním provedení – s černým sítotiskem nebo fólií na…

Sprchové zástěny TOP-LINE

Sprchové zástěny TOP-LINE – standard kvality v mnoha variantách

Stále častěji si vybíráme české či regionální produkty. Ať už se jedná o potraviny, nábytek či koupelnové vybavení. Vzpomeňme si na ono staré a trochu otřepané pořekadlo o Češích jako šikovném národu se zlatýma ručičkama. „Zlaté české ručičky“ jsou garancí kvality výrobků, což platí i u sprchových koutů SanSwiss.

Stále populárnější sprchové kouty ESCURA ve špičkové kvalitě    a osobitém designu

Stále populárnější sprchové kouty ESCURA ve špičkové kvalitě a osobitém designu

Vysoké požadavky na design a prvotřídní kvalita hrají při výběru sprchové zástěny důležitou roli. Pokud někdo upřednostňuje jasný a osobitý styl, bezrámové sprchové zástěny ESCURA jsou ideální volbou. Sprchová zástěna se vyznačuje optickou lehkostí, moderním designem a špičkovou kvalitou, což ocení především mladé…

Easy Loft zástěny od společnosti SanSwiss potěší nejenom architekty

Easy Loft zástěny od společnosti SanSwiss potěší nejenom architekty

Lofty jsou budovány v bývalých průmyslových budovách, díky otevřenému prostoru a vysokým stropům jsou vyhledávanými objekty pro architekty. V loftovém bytě (v jedné místnosti) musí být umístěna jak postel, kuchyně, tak i koupelna. Díky Easy Loft zástěně od společnosti SanSwiss je řešení tak snadné.