REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Klasika v interiérovém designu. Rámové sprchové kouty TOP-LINE S od SanSwiss

Promyšlené detaily a kvalitní materiály jsou garancí luxusu, komfortu a spolehlivosti. Vybrat si sprchový kout není rozhodně jednoduché. Praktiční lidé preferují, aby se sprchový kout dal snadno čistit, stejně tak vyžadují i optimální těsnost sprchové zástěny a pohodlný vstup do sprchy.

SanSwiss doporučuje rámové sprchové kouty řady TOP-LINE S s velkorysou výškou 2000 mm a se standardními i zvláštními rozměry pro atypické koupelny. Atypickou koupelnou myslíme například koupelnu, která má zkosený strop v podkroví nebo koupelnu, kde je málo místa pro vanu a sprchový kout, obě řešení by měla na sebe navazovat – zde SanSwiss doporučuje sprchové kouty se zkrácenou boční stěnou, která volně navazuje na vanu. V koupelně se lze však setkat s různými zástavbovými situacemi, kdy potřebujete vyřešit sprchový kout a jeho provedení i umístnění. SanSwiss je specialistou na atypická řešení, která jsou ideální právě pro tyto – ne zcela standardní – případy. 

Sprchové kouty pro radost ze sprchování

SanSwiss vyrábí rámové sprchové kouty TOP-LINE S v mnoha provedeních variant skel i profilů. K dispozici křídlové i posuvné sprchové dveře. Vybere si každý. Dle dispozice koupelny i vlastního vkusu. Jak se říká, proti gustu žádný dišputát. Většina lidí preferuje jednoduché a decentní řešení sprchové zástěny (např. jednokřídlé sprchové dveře s boční stěnou v aluchromové variantě a čirém skle), jiný se nadchne pro extravagantní variantu sprchové zástěny, kterou je jistě řada Black Line.

Rohový vstup s dvoudílnými posuvnými dveřmi (bez spodního rámového profilu) – řada TOP-LINE S. Sprchový kout lze snadno čistit – díky praktickému vyklapávacímu systému dveří.

Šestimilimetrové bezpečnostní sklo je dodáváno s antiplakovou úpravou Aquaperle, která výrazně usnadňuje čištění sprchové zástěny. Snadné údržbě napomáhá i praktický vyklapávací systém u posuvných dveří. Nízká prahová lišta umožňuje bezbariérový přístup. I v případě, že máte v koupelně křivé zdi, můžete zvolit též sprchový kout řady TOP-LINE S. Vyrovnávací profil na zeď skryje nedokonalost zdi. Dvojitá pojezdová kolečka u posuvných dveří zajistí lehký a tichý chod při otvírání dveří. Doraz pojezdu dveří zabrání nárazu dveří na konci otvírání. SanSwiss tedy nabízí jen samé výhody této řady sprchových zástěn!

Novinka: čtvrkruhový sprchový kout TOP-LINE S

Novinkou v řadě TOP-LINE S je čtvrtkruhová sprchová zástěna. Kromě aluchromu, matného eloxu, bílé barvy je k dispozici i ve verzi Black Line, kdy všechny pohledové díly jsou v atraktivní matné černé barvě. Černá barva je nadčasová a je tedy ideální pro Vaši moderní a elegantní koupelnu.

Alternativou k 2 m sprchovým koutům TOP-LINE S jsou sprchové kouty s výškou 1900 mm – řada TOP-LINE. Sprchové kouty řady TOP-LINE jsou nejoblíbenější řadou sprchových zástěn ze sortimentu SanSwiss. Řada TOP-LINE nenabízí jen sprchové kouty, Walk-in zástěny, ale i praktické vanové zástěny.

Walk-in zástěna řady TOP-LINE S s velkorysou výškou 2 m s širokým vstupem. Otočná stěna zamezí stříkání vody z prostoru Walk-in zástěny. Tato Walk-in zástěna je vybavena stropní vzpěrou. Lze dodat i stabilizační vzpěru k ukotvení do zdi.

WALK-IN zástěny - aktuální trend v designu koupelny

řadě TOP-LINE S i TOP-LINE nabízí SanSwiss i stále populárnější Walk-in zástěny. Walk-in zástěny ocení mladá generace i starší či hendikepované osoby.

Walk-in zástěny lze dodat buď jako samostatné pevné stěny – se stabilizační nebo stropní vzpěrou anebo v kombinaci s krátkou otočnou stěnou, která zamezí stříkání vody z prostoru sprchování. I zde SanSwiss dodává bezpečnostní skla s antiplakovou úpravou Aquaperle – pro snadné čištění. Walk-in zástěny lze namontovat vpravo i vlevo. V nabídce v atraktivních variantách profilů i skel.

SanSwiss s.r.o.

logo
Popovická 1123
50601 Jičín

telefon: 493 644 644 (ústředna)
e-mail: prodej@sanswiss.cz

web: www.sanswiss.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Dokonalé sprchové kouty CADURA pro radost ze sprchování

Dokonalé sprchové kouty CADURA pro radost ze sprchování

Sprchové kouty CADURA nejsou jen tak ledajaké sprchové kouty. Sprchové kouty CADURA byly inspirovány švýcarskou přírodou a přírodním elementem vody. Konstruktéři a designéři SanSwiss vytvořili zcela unikátní sprchové zástěny, které svojí jedinečností designu vyhrály prestižní ocenění v soutěži ŁAZIENKA v kategorii…

COVID–19: speciální nabídka na ochranné a dělicí zástěny ze skla

COVID–19: speciální nabídka na ochranné a dělicí zástěny ze skla

SanSwiss reaguje na požadavky zákazníků na ochranu proti šíření kapénkové infekce (aktuálně proti COVID–19) a přichází s novinkou. Skleněné ochranné zástěny, dělicí zástěny a paravány jsou určeny do firem a provozoven, na přepážky do kanceláří, na prodejní pulty obchodů a do restaurací, do recepcí hotelů.

Jednokřídlé dveře s boční stěnou CADURA GOLD LINE v čirém skle, sprchová vanička ILA

Překročte hranice obyčejné barvy! Zlaté sprchové kouty CADURA od SanSwiss

Zlato. Oblíbený materiál nejenom v módě, ale také v interiérovém designu. SanSwiss přichází s jedinečnou kolekcí CADURA GOLD LINE. Sprchové zástěny a kouty v luxusní zlaté barvě, které lze integrovat do nejrůznějších stylů koupelny, ocení i nároční zákazníci. Ať už se jedná o nejmodernější koupelnu s akcenty černé…

Kvalitní sprchové zástěny řady TOP-LINE – Standard kvality za přijatelnou cenu

Kvalitní sprchové zástěny řady TOP-LINE – Standard kvality za přijatelnou cenu

Mezi nejoblíbenější řadu sprchových zástěn patří bezesporu řada TOP-LINE od společnosti SanSwiss. Standard kvality v mnoha variantách. Ať už se jedná o široce otvíratelné křídlové dveře, praktické zalamovací dveře či posuvné dveře s úsporou místa s nejrůznějšími druhy profilů (matný elox, bílá, aluchrom, sanitární…

Walk-in zástěny EASY pro kreativní a praktické řešení koupelny

Walk-in zástěny EASY pro kreativní a praktické řešení koupelny

Zástěna Walk-in, tedy pevná zástěna v čirém skle a černým matným profilem dokonale splyne s vaší koupelnou. Výhodou je nejenom velká šířka vstupu (bez bariér), ale i jednoduchá montáž a snadná údržba – i díky vyrovnávacímu profilu pro nerovné zdi ve vaší koupelně.