REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Sprchové kouty a Walk-in zástěny CADURA GOLD LINE v atraktivní zlaté barvě

CADURA Gold Line, je nová exkluzivní řada sprchových zástěn a sprchových koutů od společnosti SanSwiss. Kolekce doplňuje oblíbené sprchové zástěny CADURA v aluchromovém provedení.

Sprchové kouty a sprchové zástěny tradičního evropského výrobce SanSwiss sázejí na vysokou kvalitu materiálů, inovativní design a vynikající funkčnost. Sprchové zástěny CADURA kladou důraz na ergonomii tvarů, luxusní vzhled a nadstandardní komfort. Jak u výrazné černé řady CADURA Black Line, svěží bílé řady CADURA White Line, tak i u nových exkluzivních sprchových zástěn CADURA Gold Line.

CADURA Gold Line

Luxusní kolekce CADURA Gold Line reaguje na aktuální trendy v oblasti koupelen. Zlato se v posledních letech v interiéru těší velké oblibě. Zlaté prvky koupelně dodávají zářivý, teplý a luxusní vzhled. Pomocí zlaté lze vybudovat koupelnu například v romantickém vintage stylu nebo koupelnu ve stylu poloviny století. Pevné místo však nyní zaujímá také v moderních koupelnách. V nabídce výrobců sanitární techniky jsou baterie, obklady, dlažba a samozřejmě doplňky ve zlaté barvě či se zlatými detaily. Vynikající volbou je také sprchová zástěna nebo sprchový kout ve zlaté jako dominantní prvek exkluzivní koupelny.

CADURA Gold Line

Dostupné jsou křídlové i posuvné dveře, zástěna typu Walk-In nebo sprchová zástěna vhodná pro montáž do niky. Mimořádně snadné čištění umožňují funkční tvary profilů, integrované panty a kování, dveře s odklápěním a v neposlední řadě antiplaková úprava skla Aquaperle, která se dodává na všech sklech SanSwiss. Tak jako celá řada CADURA, i zlatá kolekce sprchových zástěn SanSwiss disponuje inovativními prvky pro maximální komfort. Více na sanswiss.cz.

 

SanSwiss s.r.o.

logo
Popovická 1123
50601 Jičín

telefon: 493 644 644 (ústředna)
e-mail: prodej@sanswiss.cz

web: www.sanswiss.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

COVID–19: speciální nabídka na ochranné a dělicí zástěny ze skla

COVID–19: speciální nabídka na ochranné a dělicí zástěny ze skla

SanSwiss reaguje na požadavky zákazníků na ochranu proti šíření kapénkové infekce (aktuálně proti COVID–19) a přichází s novinkou. Skleněné ochranné zástěny, dělicí zástěny a paravány jsou určeny do firem a provozoven, na přepážky do kanceláří, na prodejní pulty obchodů a do restaurací, do recepcí hotelů.

Jednokřídlé dveře s boční stěnou CADURA GOLD LINE v čirém skle, sprchová vanička ILA

Překročte hranice obyčejné barvy! Zlaté sprchové kouty CADURA od SanSwiss

Zlato. Oblíbený materiál nejenom v módě, ale také v interiérovém designu. SanSwiss přichází s jedinečnou kolekcí CADURA GOLD LINE. Sprchové zástěny a kouty v luxusní zlaté barvě, které lze integrovat do nejrůznějších stylů koupelny, ocení i nároční zákazníci. Ať už se jedná o nejmodernější koupelnu s akcenty černé…

Kvalitní sprchové zástěny řady TOP-LINE – Standard kvality za přijatelnou cenu

Kvalitní sprchové zástěny řady TOP-LINE – Standard kvality za přijatelnou cenu

Mezi nejoblíbenější řadu sprchových zástěn patří bezesporu řada TOP-LINE od společnosti SanSwiss. Standard kvality v mnoha variantách. Ať už se jedná o široce otvíratelné křídlové dveře, praktické zalamovací dveře či posuvné dveře s úsporou místa s nejrůznějšími druhy profilů (matný elox, bílá, aluchrom, sanitární…

Walk-in zástěny EASY pro kreativní a praktické řešení koupelny

Walk-in zástěny EASY pro kreativní a praktické řešení koupelny

Zástěna Walk-in, tedy pevná zástěna v čirém skle a černým matným profilem dokonale splyne s vaší koupelnou. Výhodou je nejenom velká šířka vstupu (bez bariér), ale i jednoduchá montáž a snadná údržba – i díky vyrovnávacímu profilu pro nerovné zdi ve vaší koupelně.

Zvažte výměnu vany za sprchový kout

Zvažte výměnu vany za sprchový kout

Na trhu je dnes rozmanitá nabídka sprchových zástěn, rozdíl mezi nimi není však jenom v ceně, ale i v jejich kvalitě. Nevíte si rady při výběru sprchového koutu? Inspirujte se přírodou jako CADURA.

CADURA – moderní sprchové zástěny inspirované přírodou

CADURA – moderní sprchové zástěny inspirované přírodou

SanSwiss představuje novou řadu kvalitních sprchových zástěn. CADURA je dokonalou kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie i kvalitních materiálů. V nabídce najdete křídlové i posuvné dveře!