REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Vybíráte čerpadlo do vrtu? Mezi zákazníky vedou tyto modely

Výběr čerpadla do studny, nebo vrtu z celé řady nabídek různých výrobců může být i pro poučeného člověka oříšek. Přitom správnou volbou lze prodloužit životnost čerpadla klidně o desítky let. Jak vybrat a nespálit se?
Vybíráte čerpadlo do vrtu? Mezi zákazníky vedou tyto modely

Pokud měníte staré čerpadlo ze studny za nové, pravděpodobně vytáhnete z vody čerpadlo SIGMA. Ponorná čerpadla SIGMA i po 150 letech stále patří mezi nejoblíbenější hlubinná čerpadla. Spolehlivý provoz, snadná opravitelnost a deklarovaná životnost čerpadel až desítky let jsou hlavními důvody. Kvalitu čerpadel podtrhuje prodloužená záruka.

Levnější alternativu k čerpadlům SIGMA představují vřetenová čerpadla ALFAPUMPY HC90. Díky poměru cena / výkon se staly bestsellerem letošního roku. Čerpadla jsou vhodná pro chaty, chalupy, občasné využití. Vhodná zejména pro instalace, kde se nepředpokládá trvalý provoz.

Vřetenová čerpadla by obecně neměla čerpat do uzavřeného výtlaku. Proto je pro jejich použití nezbytné instalovat do systému tlakovou nádobu. Pro zásobování domu pitnou vodou jde o běžné užívané řešení. Pokud ale chcete pouze zalévat zahradu, nebo odčerpávat vodu ze studny do nádrže, existují lepší řešení.

Odstředivá ponorná čerpadla Blue Line SKM představují správnou volbu jak pro zavlažování zahrady, tak konstrukci domácí vodárny. Čerpadla se dodávají ve 3“ a 4“ provedení, je tedy možné je instalovat i do úzkých vrtů. Zároveň lze z výkonových řad vybrat vhodné cenově dostupné řešení. Čerpadlo lze hlídat elektronicky formou průtokového spínače a vyhnout se tak instalaci tlakové nádoby. 

Představili jsme tři řady čerpadel, které naši zákazníci nejvíce vyhledávají a pořizují. Pokud vybíráte vhodné čerpadlo pro váš dům, chatu nebo zahradu, podívejte se na náš internetový obchod RedEd.cz, nebo nás kontaktujte. Rádi vám pomůžeme s výběrem.

RedEd.cz - čerpací technika

logo
Sídlo společnosti
Rybná 716/24
11000 Praha

telefon: 797 850 919
e-mail: info@reded.cz

web: www.reded.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Fotolia.com - bildlove

Extrémní sucho trápí většinu ČR. Řešení představuje správné hospodaření s vodou

Vinou vysokých teplot a stále častějších období sucha se řada domácností potýká s nedostatkem vody. Čelit tomuto novému fenoménu můžeme například pořízením podzemní nádrže na vodu, která bude zadržovat vodu z přívalových srážek a kterou lze následně využít pro závlahu zahrady či chod domácnosti. Jak ale vodu z nádrže…

Využijte dotační program Dešťovka. Stále probíhá příjem žádostí

Využijte dotační program Dešťovka. Stále probíhá příjem žádostí

Dešťovka je dotační program ministerstva životního prostředí (MŽP), díky kterému lze získat příspěvek na lepší hospodaření s vodou. Druhá dotační výzva byla zveřejněna 7. srpna 2017 s alokací 340 milionů korun. Začátkem dubna letošního roku byly dosud přijaty čtyři tisíce žádostí za 185 milionů korun. Stále je tedy…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Heluz

Akce HELUZ CIHLY FIRSTMINUTE NA PŘÍŠTÍ ROK je prodloužena!

Akce HELUZ CIHLY FIRSTMINUTE NA PŘÍŠTÍ ROK je prodloužena!

Zdroj: SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

REKLAMA
REKLAMA