REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Využijte dotační program Dešťovka. Stále probíhá příjem žádostí

Dešťovka je dotační program ministerstva životního prostředí (MŽP), díky kterému lze získat příspěvek na lepší hospodaření s vodou. Druhá dotační výzva byla zveřejněna 7. srpna 2017 s alokací 340 milionů korun. Začátkem dubna letošního roku byly dosud přijaty čtyři tisíce žádostí za 185 milionů korun. Stále je tedy možnost získat až 50% příspěvek.

Pokud jste vlastníky stávajícího domu, bude pro vás aktuální dotace na akumulaci srážkové vody pro zálivku zahrady. Za stávající dům je z hlediska výzvy považován dům, který byl zkolaudován nebo schválen k užívání do 27. dubna 2017 včetně. Domy úředně dokončené po tomto datu jsou považovány za novostavby.

Celková výše dotace v tomto případě činí až 20 000 Kč fixní část + 3 500 Kč za m3 nádrže. Maximálně však vždy 50 % z celkových způsobilých výdajů. Realizaci je přitom možné provést svépomocí. V takovém případě je jako způsobilý výdaj uznán nákup použitého materiálu a dalších prokazatelných výdajů.

Nádrže na dešťovou vodu způsobilé k čerpání dotace můžete vybrat v internetovém obchodě RedEd.cz, kde vám také pomohou s vyřízením dotace.  Nedílnou součástí realizace je zároveň výběr vhodného čerpadla pro zavlažování a dalšího příslušenství.

Pokud jsou všechny náležitosti žádosti v pořádku, žadatel zpravidla již do 3 týdnů obdrží akceptační dopis s příslibem dotace. Realizaci systému si žadatel předfinancuje z vlastních zdrojů. Dotace se proplácí až po doložení dokončení realizace celého projektu. Doba udržitelnosti je nastavena na 5 let.

RedEd.cz - čerpací technika

logoRůžová 972/1
11000 Praha

telefon: 797 850 919
e-mail: info@reded.cz

web: www.reded.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Vybíráte čerpadlo do vrtu? Mezi zákazníky vedou tyto modely

Vybíráte čerpadlo do vrtu? Mezi zákazníky vedou tyto modely

Výběr čerpadla do studny, nebo vrtu z celé řady nabídek různých výrobců může být i pro poučeného člověka oříšek. Přitom správnou volbou lze prodloužit životnost čerpadla klidně o desítky let. Jak vybrat a nespálit se?

JAK KOUPIT BYDLENÍ

Příručka Jak koupit bydlení

E-book: Příručka ZDARMA!

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA