REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Topná sezona se blíží. Oběhová čerpadla IMP nabízí jednoduché a funkční řešení

Nová oběhová čerpadla řady NMT jsou elektronicky řízená vysoce účinná čerpadla pro vytápění, klimatizaci, chlazení a sanitární vodu. Modely MINI a MINI PRO představují vhodné řešení pro běžné aplikace a patří mezi nejúspornější čerpadla na trhu.

Vysoce účinná oběhová čerpadla NMT MINI využívající inovovanou technologii permanentních magnetů (ECM). Představují vhodné řešení pro všechny systému topení, chlazení a VZT. Řada mini je unikátní pro svůj ultralehký design – čerpadla váží pouze 1,9 kg. Všechna čerpadla jsou navíc vybavena detekcí chodu na sucho.

Čerpadla se ovládají pouze jedním tlačítkem. Díky nejnovější technologie ECM permanentních magnetů jsou čerpadla energeticky úsporná s indexem EEI 0.13 až 0.16 podle varianty. Chod čerpadla lze nastavit na proporcionální / konstantní tlak nebo rychlost. Vestavěná ochrana proti běhu na sucho a vestavěná elektrická ochrana chrání čerpadlo před poškozením.

Snadná instalace, tichý provoz a automatické odvzdušnění – to jsou vlastnosti, díky který si našla čerpadla oblibu u široké veřejnosti. Pro úsporný provoz lze nastavit noční režim. Kvalitní a kompaktní konstrukce zaručuje dlouhou životnost, kterou garantuje prodloužená záruka 5 let.

MINI / PRO MINI / BASIC
 • Autoadapt
 • Konstantní tlak
 • Konstantní rychlost
 • Proporcionální tlak
 • 3 rychlosti
 • Noční režim pro všechny režimy
 • Display (m, m3/h, W)
 • Konstantní tlak
 • Konstantní rychlost
 • Proporcionální tlak
 • 3 rychlosti

Čerpadla IMP jsou dostupná od cca 3 290 Kč. Představují vhodnou alternativu pro oběhová čerpadla Grundfos Aplha, či Wilo Stratos. Více informací, srovnání cen a kompletní nabídku čerpadel najdete na RedEd.cz, nebo nás kontaktujte. Rádi Vám pomůžeme s výběrem.

RedEd.cz - čerpací technika

logo
Sídlo společnosti
Rybná 716/24
11000 Praha

telefon: 797 850 919
e-mail: info@reded.cz

web: www.reded.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Fotolia.com - bildlove

Extrémní sucho trápí většinu ČR. Řešení představuje správné hospodaření s vodou

Vinou vysokých teplot a stále častějších období sucha se řada domácností potýká s nedostatkem vody. Čelit tomuto novému fenoménu můžeme například pořízením podzemní nádrže na vodu, která bude zadržovat vodu z přívalových srážek a kterou lze následně využít pro závlahu zahrady či chod domácnosti. Jak ale vodu z nádrže…

Vybíráte čerpadlo do vrtu? Mezi zákazníky vedou tyto modely

Vybíráte čerpadlo do vrtu? Mezi zákazníky vedou tyto modely

Výběr čerpadla do studny, nebo vrtu z celé řady nabídek různých výrobců může být i pro poučeného člověka oříšek. Přitom správnou volbou lze prodloužit životnost čerpadla klidně o desítky let. Jak vybrat a nespálit se?

REKLAMA