REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Hra na schovávanou

Oblíbená dětská kratochvíle může být inspirací pro interiérový design. Schovat dveřní zárubeň do příčky je v současnosti velkým trendem, ale možnosti bezobložkového řešení jsou daleko širší!

„Základem skryté zárubně AKTIVE je hliníkový profil, který zároveň tvoří hranu průchozího otvoru a následně se překrývá výmalbou či tapetou, ale také obkladem, třeba jako v této realizaci dýhovaným,“ vysvětluje pan Petr Paksi, výkonný ředitel společnosti J.A.P., českého výrobce designových dveřních systémů a dodává: „Zvolíte-li totožný obklad i na povrch designových dveří MASTER, celý dveřní komplet bude působit nenápadným až neviditelným dojmem.“

Ale skrytá zárubeň si nehraje na schovávanou úplně, dává o sobě vědět v podobě jemných hliníkových linek, které vystupují na povrch a protkávají se s intarzovanými hliníkovými linkami v dýhovaném obkladu v geometrické pravidelnosti a tvoří tak společně netradiční designový prvek. Dejte prostor fantazii a využijte možností skryté zárubně naplno!

JAP FUTURE s.r.o.

logo
Nivky 67
750 02 Přerov

telefon: 581 587 811
e-mail: jap@japcz.cz

web: www.japcz.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Skryté zárubně – designové řešení do každého interiéru

Skryté zárubně – designové řešení do každého interiéru

Minimalismus a designová čistota ovládají oblast dveřních systémů. Klasické zárubně již dávno nesplňují kritéria pro moderní interiérový vzhled a jsou čím dál více nahrazovány variantou skrytých zárubní, které mohou být v podobě subtilního pohledového rámečku, ale také ve zcela bezobložkovém provedení. Každá z…

Mladý studentský design – inovativní využití hliníkových profilů v interiéru

Mladý studentský design – inovativní využití hliníkových profilů v interiéru

Zaplavuje trendy moderního bydlení. Ovládá design dveří. Ale hliník umí nejen to! Nadaný student Patrik Mareš dokázal proměnit neobyčejně - obyčejný konstrukční hliníkový prvek z designových dveří společnosti J.A.P. v nadčasové umělecké dílo. Kontrast přírody a průmyslu vás nadchne!

Hliníková revoluce s DYNAMIKEM!

Hliníková revoluce s DYNAMIKEM!

Hliník překonává limity a boří mantinely, které dosud představovaly klasické dřevěné dveřní zárubně. Nově totiž vytvořil obložkovou zárubeň DYNAMIK, a umožnil tak jednoduché a elegantní řešení jak pro domácnosti, tak i veřejné prostory.

Dveře MASTER v designu „by J.Ranný“

Dveře MASTER v designu „by J.Ranný“

Hrátky s povrchovými materiály umožňují designové dveře MASTER od svého počátku. Aktuálně získávají nové pojetí díky novinkové kolekci „by J.Ranný“, jejíž přípravy se ujal Ing. arch. Jan Ranný, a nové modely dveří skryly hliníkové příčky a ukázaly netradiční členění dveří na jednotlivé vertikální segmenty.

Jak zpřístupnit půdu pasivního domu?

Jak zpřístupnit půdu pasivního domu?

Pasivní a nízkoenergetické stavby mají už dnes také půdní prostory. Pro zachování odpovídající energetické stability domu, je nutné přístup i do těchto prostor řešit za pomoci stahovacích schodů v odpovídajícím izolačním provedení.

Designové a trendy? Dveře Master a Strong!

Designové a trendy? Dveře Master a Strong!

Nezáleží na tom, zda „jen“ sledujete trendy posledních let, nebo vás k volbě nestandardně vysokých dveří vedou například vysoké stropy v interiéru. Neomezujte se pouze na standartní výšku dveří dle německé normy a dosáhněte dveřmi až ke stropu…

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA