REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

ATELIER VJH, s.r.o.

Základní informace

název:ATELIER VJH, s.r.o.
adresa:Jeremenkova 88, 140 00 Praha 4
region:Praha
telefon:272 103 275
www-adresa:www.estav.cz/atelier-vjh
IČO: 49354159
DIČ: CZ49354159

Kontakty

Činnost firmy

Projekty bytové výstavby; rekonstrukce památkových objektů; projektová činnos v investiční výstavbě; inženýrská činnost, architektonická činnost

Předprojektová příprava
Projektová činnost Projektování rekonstrukcí
Projektování pozemních staveb Rekonstrukce, modernizace
Inženýrská činnost

Nejnovější články

Chcete tepelné čerpadlo? Dejte pozor na chyby při instalaci a provozu

Chcete tepelné čerpadlo? Dejte pozor na chyby při instalaci a provozu

Přestože jsou tepelná čerpadla pevnou součástí dnes používané tepelné techniky, při jejich volbě, návrhu a provozu se stále dělá řada chyb. Výrobci tepelných čerpadel svá zařízení zdokonalili tak, že jejich instalace je v některých případech opravdu velmi jednoduchá. A právě v té jednoduchosti se skrývají nebezpečí, že se nepříhlídne ke specifickým vlastnostem tepelných čerpadel a výsledek nesplní očekávání. V případě odborného postupu a respektování v článku uvedených skutečností se tomu lze vyhnout.

Foto: Yohei Sasakura

Rodinný dům s terasou, která není ani venku, ani uvnitř

Zajímavý příklad moderní rezidenční architektury, která je v daném případě specifická svým konstrukčním řešením. Nabízí prvek vzájemně se prostupujících stěn z různých materiálů v řešení polootevřených prostor. K tomu ovšem tradiční ložnice a nábytek v retro stylu, jehož rustikální nádech je formován tradičně upraveným světlým dřevem. To vše je základem rodinného domu v Sonobe, a činí z něj ve výsledku prosluněný palác prostoupený světlem a energií.

Jak vyřešit vlhkost a vznik plísní v bytě?

Jak vyřešit vlhkost a vznik plísní v bytě?

Velmi suchý vzduch vás může dráždit v krku, zatímco přílišná vlhkost se líbí především plísním. Standardně se má vlhkost v bytě pohybovat v rozmezí 40–55 %, v zimě 45–60 % při pokojové teplotě nejméně kolem 20–21 °C.

REKLAMA
REKLAMA