REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

TEPVOS, spol. s r.o.

Základní informace

název:TEPVOS, spol. s r.o.
adresa:Třebovská 287, 562 03 Ústí nad Orlicí - Hylváty
region:Ústí nad Orlicí
telefon:465 519 841
e-mail:tepvos@tepvos.cz
internet:www.tepvos.cz
www-adresa:www.estav.cz/tepvos
IČO: 25945793
DIČ: CZ25945793
certifikát jakosti: ČSN EN ISO 9001, 14001

Kontakty

Ředitel:
Ing. Martin Lang, tel.: 465 519 842, 608 553 300
Sekretářka:
Libuše Paukrtová, tel.: 465 519 841

Činnost firmy

Výroba, rozvod a dodávka tepelné energie (tepla a teplé vody), pitné vody; likvidace a čištění odpadních vod; komunální služby (čištění komunikací, péče o městskou zeleň)

Členství v profesních sdruženích Obchodní činnost Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty Údržba, opravy, servis, revize Úklidové práce
Likvidace odpadů

Nejnovější články

Inspirujte se dřevěným designem z Londýna

Inspirujte se dřevěným designem z Londýna

Inspirujte se prestižní přehlídkou světového designu London Design Festival (LDF), který se v letošním roce uskutečnil od 14. do 22. září po celém Londýně v rámci specializovaných výstav, přednášek a workshopů. V rámci našeho stavebního portálu se podíváme především na krásu dřeva v kolekci nazvané Leaving a Legacy.

Vnitřní kanalizace: připojovací potrubí

Vnitřní kanalizace: připojovací potrubí

Pro připojení každého umyvadla či WC a dalších zařizovacích předmětů je nutné připojovací potrubí. To začíná u zápachové uzávěrky a končí napojením na odpadní potrubí. Může být v provedení větrané nebo nevětrané, častější je nevětrané. Hlavním úkolem připojovacího potrubí je zajištění dostatečného odtoku odpadních vod ze zařizovacích předmětů bez odsávání zápachových uzávěrek a zpětného zatékání.

Revoluční způsob zdění na hotovou maltovou směs Heluz SIDI

Revoluční způsob zdění na hotovou maltovou směs Heluz SIDI

Ke zdění s novou silikátovo-disperzní maltou Heluz SIDI stačí balení s hotovou směsí a váleček. Tak jednoduché bude díky revoluční novince, tekuté, předem připravené maltě Heluz SIDI zdění z broušených cihel Heluz

Poptávka po klimatizacích roste

Poptávka po klimatizacích roste

Zájem o klimatizace letos vzrostl o pět procent. Ačkoliv bylo letošní léto v Česku nejteplejší od roku 1961, podle odborníků lze za růstem obliby hledat zejména větší touhu po komfortu u samotných uživatelů.

REKLAMA