REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

REKONSTRUKCE BYTOVÝCH JADER - Jiří Pařízek

Základní informace

název:REKONSTRUKCE BYTOVÝCH JADER - Jiří Pařízek
adresa:Horáčkova 1212/19, 140 00 Praha 4 - Pankrác
region:Praha
telefon:602 244 255, 241 730 387
e-mail:j.parizek@bytovejadro.cz
internet:www.bytovejadro.cz
www-adresa:www.estav.cz/rekonstrukce-bytovych-jader
IČO: 11228831
založení/historie: od r. 1990
počet zaměstnanců: 5
dříve/fúze: OBKLAS - Jiří Pařízek

Kontakty

Ředitel:
Jiří Pařízek, tel.: 241 730 387, 602 244 255
Manažer:
Ing. Pařízková

Činnost firmy

Rekonstrukce bytových jader - 17 let zkušeností v celé Praze; komplexní služby: projekt, zaměření v bytě, stavební práce, zajištění materiálu, dopravy, revizní zprávy, jednání na stavebním úřadu, plánků, stavebního ohlášení nebo povolení; komplexní vyřešení interiéru koupelny a WC s možnou návazností na projekt kuchyně nebo kuchyňského koutu; individuální přístup ke klientovi

Členství v profesních sdruženích Úřední dokumentace a povolení Projektová činnost Stavební činnost - HSV Stavební činnost - PSV Rekonstrukce, modernizace

Nejnovější články

Zdroj: Fotolia.com

České stavebnictví očima developerů: Nízká efektivita úřadů a chybějící zaměstnanci

Dle analýzy českého stavebnictví rostla tato oblast v uplynulém roce o více než 8 procent. Letos odhady hovoří o růstu přesahujícím 3 procenta. Dle developerů ale za těmito čísly stojí především výstavba infrastruktury, počty nových bytů naopak klesají. Důvodem jsou podle nich především průtahy v procesu udělování stavebního povolení i jejich nízký počet. Propad v počtech udělených povolení ostatně potvrzuje i analýza. Firmy si navíc stěžují na nedostatek kvalifikovaných pracovníků.

Vyplatí se zateplení? Stojí to za to?

Vyplatí se zateplení? Stojí to za to?

Určitě jste si někdy položili otázku, kolik že to ušetřím za vytápění, když zateplím dům a kdy se mi náklady na zateplení vrátí. A lze ušetřit i náklady v létě na chlazení?

Jak vybrat paletové regály?

Jak vybrat paletové regály?

Převáží se vaše zboží na paletách? Pak se ve svém skladu neobejdete bez paletových regálů. Jak si vybrat správné regály, podle čeho vybírat a na co si dát pozor, se dočtete v našem článku.

Bull of the year 2018

Bull of the year 2018

Slavnostní vyhlášení 15. ročníku cen Bull of the year společnosti PREFA Aluminiumprodukte s.r.o. se uskutečnilo v hotelu Vista v turistickém resortu Dolní Morava. Do tradiční soutěže, která je určena klempířským firmám, a které do ní mohou přihlásit své realizace s krytinou PREFA, se přihlásilo 68 firem s celkem 112 objekty.

REKLAMA