REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

LUING, spol. s r.o.

Základní informace

název:LUING, spol. s r.o.
adresa:Šenovská 544, 717 00 Ostrava - Bartovice
region:Ostrava
internet:www.luing.cz
IČO: 60320168
DIČ: CZ60320168
založení/historie: od r. 1993
certifikát jakosti: ČSN EN ISO 9001
dříve/fúze: LUING PYREX, spol. s r.o.

Činnost firmy

Komplexní služby v oblasti požární ochrany: projekce (činnost autorizovaných inženýrů v oblasti PO) + konzultace + koordinace + realizace dodávek požárněbezpečnostních zařízení + revize a kontroly; dodávka a montáž věcných prostředků požární ochrany; působnost na celém území ČR a SR, dle potřeby i v dalších zeních; dodávky a služby v rámci obchodní skupiny LUING PYREX GROUP

Konzultační a poradenská činnost Projektová činnost Speciální práce
Údržba, opravy, servis, revize Služby (ostatní)

Nejnovější články

Zdroj: PRO-DOMA, SE

Řekne-li se komín, myslí se tím Schiedel

Firmu Schiedel založil před 75 lety v Německu senátor Friedrich Schiedel. V roce 1993 vstoupila společnost na český trh jako první s komplexní nabídkou systémových komínových systémů. Od té doby byl sortiment doplněn o nerezové a prefabrikované komíny, krby integrované do komínů a v neposlední řadě i o řízené větrání s rekuperací. Firma se stala nejkomplexnějším dodavatelem technologií pro vytápění, odvod spalin a přívodu vzduchu na českém trhu.

Znalost kabelů se hodí například u rekonstrukce elektrických rozvodů, zdroj: K & V ELEKTRO a.s.

Rozdíly mezi elektrickými kabely. Typy elektrických kabelů podle použití

Při výběru kabelů do vaší elektroinstalace se neobejdete bez odborníka elektrikáře. I laikovi – třebas poučenému – se ovšem hodí základní přehled, který nejen v oblasti elektromateriálu znamená značnou výhodu. Jaký je rozdíl mezi kabelem a vodičem? Co si představit pod pojmem „nulák“? A proč CYKY kabely nechybí v žádné nové domácnosti?

REKLAMA