REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

KUBÍČEK VHS, s.r.o.

Základní informace

název:KUBÍČEK VHS, s.r.o.
adresa:Maršíkovská 615, 788 15 Velké Losiny
region:Šumperk
internet:www.kubicekvhs.cz
IČO: 26808919
DIČ: CZ26808919
založení/historie: od r. 1990
počet zaměstnanců: 105
dříve/fúze: KUBÍČEK - Vodohospodářské strojírny

Činnost firmy

Výroba dmychadel s rotačními písty - systém ROOTS pro zvyšování tlaku vzduchu (čistírny odpadních vod, pneumatická doprava, výroba dmychadel pro čerpání, dopravu a zvyšování tlaku výbušných směsí plynů; opravy, generální opravy a servis veškerých typů dmychadel ROOTS; výroba, dodávka a montáž jemnobublinných aeračních elementů; výroba protiexplozivních pojistek, nerezové potrubní rozvody, potrubní tlumiče hluku

Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty Údržba, opravy, servis, revize Recyklace odpadů
Zpracování bioodpadu

Výrobky

  • Dmychadlo rotační KUBÍČEK 3D16A, 3D16B, 3D16C, 3D28A, 3D28B, ...
  • Soustrojí rotačního dmychadla pro bioplyn KUBÍČEK 3DP28A, 3DP28B, 3DP28C, 3PDA38B-C, 3DPA45B-C, ...
  • Systém provzdušňovací jemnobublinný KUBÍČEK ATE 65

Nejnovější články

Zdroj: MFL PHOTO / Matthieu Fiol

Moderní ekologický dům: Energeticky úsporný, přizpůsobitelný, z netoxických materiálů a regionálních zdrojů

Pohled na to, jak vypadá budoucnost udržitelných staveb a ekologického stavitelství, se může lišit. Na tom, že architekti z francouzského ateliéru Quinze to ale vzali za správný konec, bude panovat široká shoda. Jejich moderní rodinný dům, vystavěný v Mereville, je totiž přehlídkou všech elementárních principů eko-staveb.

Zdroj: HELUZ

Za hlasování v soutěži HELUZ Dům roku můžete vyhrát bednu sektu

Ohodnoťte modely z perníku i dýně Kreativita soutěžících ohromila, podívejte se na 10 nejlepších videí s budoucími domy z cihel HELUZ a ohodnoťte i nejhezčí již postavený dům. Soutěž HELUZ Dům roku 2021 jde do finále a vy můžete svými hlasy rozhodnout o tom, který nejpůsobivější hotový dům z cihel HELUZ vyhraje kategorii Postavili jsme dům z cihel HELUZ a kdo vyhraje stavební materiál na svůj budoucí domov v  kategorii Náš budoucí dům z cihel HELUZ. Hlasující postoupí do slosování o bednu prémiového sektu.

Dveře UNICO 11, povrch SOLO MATRIX - MONZA, sklo SATINATO. Zdroj foto - SOLODOOR a.s.

Jaké jsou trendy v designu dveří? Harmonie, elegance a čisté linie

Kdo si někdy vybavoval interiér, jistě potvrdí, že nejde o jednoduchou záležitost. Obzvláště tehdy, když se začíná opravdu „od podlahy“. Zařizování vnitřních prostor bývá náročné i v případě, že cílem je minimalistický vzhled. Důležitým prvkem, který by neměl být nikdy opomíjen, jsou dveře. Nejenže musí být funkční, ale je vhodné si s jejich výběrem pohrát a věnovat mu dostatek času, protože dveře jsou zároveň designovým kouskem, který dokáže interiér pozvednout na vyšší úroveň. Jaké modely patří v současnosti mezi nejoblíbenější a proč?

REKLAMA