REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Green Solution, s.r.o.

Základní informace

název:Green Solution, s.r.o.
adresa:Ocelářská 35/1354, 190 00 Praha 9
region:Praha
internet:www.gsolution.cz
IČO: 28471091

Činnost firmy

Projednání a zajištění územního rozhodnutí, stavebního povolení ve smyslu stavebního zákona č. 183/2006 Sb. v platném znění, vodoprávního povolení a dalších rozhodnutí v rámci přípravy realizace staveb; získání vyjádření dotčených orgánů v rámci přípravy realizace staveb; vypracování všech stupňů projektové dokumentace včetně zpracování oznámení záměru dle par. 6 zákona č. 100/2001 Sb., o posuzování vlivů na ŽP, hlukové a rozptylové studie, podkladů pro vynětí zemědělské půdy ze ZPF aj.

Předprojektová příprava
Studie
Úřední dokumentace a povolení
Projektová činnost

Nejnovější články

Zdroj: Heluz

Chytrý komín HELUZ SMART je ideální pro moderní úsporný dům

Nový chytrý komín HELUZ SMART je určen pro ty, kteří si chtějí postavit moderní efektivní dům. Novinka je totiž ideální kombinací ekonomické výhodnosti, úspory místa, jednoduché instalace a univerzálního využití. Zároveň je kompatibilní s moderními technologiemi domu, jako je např. rekuperace.

Zdroj: SPARKYS s.r.o.

Přesuňte se z bazénu do vířivky

Léto pomalu končí, ale vy se nechcete vzdát opojné slasti ve vodě? Nemusíte. Stačí vyměnit bazén za vířivku. Užít si komfort vlastního spa v naprostém soukromí může prakticky každý, protože vířivka se vejde i na balkon.

Semlerova rezidence, foto: PLZEŇ-TURISMUS

Semlerova rezidence se otevírá pro veřejnost

Semlerova rezidence je jediná z realizací dle konceptu od světoznámého architekta Adolfa Loose v Plzni, ve které najdeme Loosův tzv. Raumplan. Nahlédnout lze do celkem 7 interiérů od Loose. Více dochovaných realizací od jednoho ze zakladatelů moderní architektury najdeme pouze ve Vídni.

Zdroj: Centrum pasivního domu

Rekonstrukce domů přináší jen malé úspory energie. Poradíme, jak je dělat lépe, říká nový ředitel Centra pasivního domu

Od července letošního roku vede Centrum pasivního domu (CPD) nový ředitel. Vystřídal ve funkci Tomáše Vanického, který zastával tuto pozici od roku 2018. Vítězslav Malý pracoval v CPD od roku 2020 jako řešitel národních a mezinárodních projektů v oblasti vědy a výzkumu, energetiky a dalšího vzdělávání. Jako nový ředitel chce i nadále pokračovat v projektu TA ČR zabývajícím se finančními nástroji pro rekonstrukce rodinných domů, který převzal od Jana Bárty, předchůdce Tomáše Vanického a jednoho ze zakladatelů CPD.

Trojská lávka - archivní snímek, fotolia, romanple

Autor zřícené Trojské lávky definitivně osvobozen

S argumenty, které na obhajobu obou osob obžalovaných v kauze tzv. Trojské lávky zaznívaly od počátku, se ztotožnil i odvolací senát pražského městského soudu. Oba inženýři, jež obžaloba vinila z pádu lávky v roce 2017, tak byli zproštěni viny. Finálně, pokud nebude rozsudek napaden dovoláním. V kauze na straně obžalovaných figurovali prof. Ing. Jiří Stráský, DSc., jenž lávku na začátku 80. let vyprojektoval, a Ing. Antonín Semecký, který byl z pozice bývalého šéfa oddělení mostů Technické správy komunikací (TSK) spoluzodpovědný za její údržbu.

Zdroj: AdobeStock.com - production-perig

Autorská práva architekta na váš dům. Pozor při rekonstrukci. Architekt může požadovat i odstranění stavby

Architektura hraje v životech lidí nepostradatelnou úlohu, neboť jejím posláním je zkvalitňování života lidí utvářením prostoru k bydlení, v oblasti dopravy a kultury a utvářením příjemného okolního prostředí. Architekt (nebo stavební inženýr) netvoří pro sebe do šuplíku, ale na přání a dle jasně daných požadavků svého klienta. Mezi klientem a architektem by měla probíhat již od počátku intenzivní komunikace ohledně představ a požadavků klienta promítnutá do smluvních dokumentů. Strany si většinou uzavřou (i jen ústně) smlouvu o dílo, ale zapomínají, že architekti mají k architektonickému dílu autorská práva, která je třeba brát v potaz.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Heluz

Akce HELUZ CIHLY FIRSTMINUTE NA PŘÍŠTÍ ROK je prodloužena!

Akce HELUZ CIHLY FIRSTMINUTE NA PŘÍŠTÍ ROK je prodloužena!

Zdroj: SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

REKLAMA
REKLAMA