Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

GLORIA PLUS - Mgr. Martin Dufek

Základní informace

název:GLORIA PLUS - Mgr. Martin Dufek
adresa:Matjuchinova 700, 156 00 Praha 5 - Zbraslav
region:Praha
internet:www.gloria.cz
IČO: 41814991
DIČ: CZ6509131178
založení/historie: od r. 1991

Činnost firmy

Prodej a montáž bazénů, saun a vířivých van; zastřešení bazénů, parních lázní; pnuté fóliové stropní podhledy; solární absorbéry; lamelové zakrytí hladiny, tepelná čerpadla

Obchodní činnost Montážní činnost

Výrobky

 • Atrakce vodní
 • Bazén fóliový
 • Bazén luxusní akrylátový GLORIA
 • Bazén panelový RP
 • Bazén se ztraceným bedněním z akrylátu
 • Bazén se ztraceným bedněním z polystyrenu ACHENSSE termo bloky
 • Bazén železobetonový
 • Jednotka odvlhčovací pro bazény
 • Lázeň parní
 • Obrubník k bazénům pískovec
 • Ozonizace vody pro bazény OZONGENERÁTOR
 • Podhled stropní pnutý fóliový
 • Sauna
 • Schodiště románské s filtračním zařízením
 • Úpravna vody pro bazény Sanitace vody
 • Vana vířivá WHIRL-POOL
 • Zastřešení bazénů MOBIL, UNIVERSAL, HALA

Nejnovější články

Vodu ze zatopeného sklepa spolehlivě odčerpá kalové čerpadlo Zdroj: Pumpa a.s.

Jak správně vybrat kalové čerpadlo?

Měli jste už někdy vodu ve sklepě nebo zvažujete si pořídit domů či na chalupu vhodné čerpadlo do septiku? Pak kalové čerpadlo je pro vás ideální volba. „Kalovky“ se řadí mezi nejpoužívanější pomocníky na čerpání vody v domě či okolí a je jich hned několik druhů!

Zdroj: TZB-info

Jak rekonstruovat a provozovat bytový dům? Poradíme na konferenci. Registrujte se!

S rozvojem technologií, zvyšováním podpory z dotačních programů a s novými povinnostmi z oblasti elektromobility čekají nové i stávající bytové domy nové investice. Jak se na ně připravit a kde na ně vzít? I to bude tématem konference Rekonstrukce a provoz bytových domů, kterou pořádá portál TZB-info 3. listopadu v Praze.

Dřevostavba - foto redakce

Voda pod podlahu je rizikem pro každý dům. Měřením můžete předejít katastrofě nejen v dřevostavbě

Nadměrná vlhkost způsobuje degradaci stavebních materiálů, bez ohledu na to zda je to kámen, cihla nebo dřevo. Jedním z problémů současných rodinných domů, může být protékání vody ze sprchového koutu pod vrstvy podlahy na vrstvu vodorovné hydroizolace, kde se kumuluje. Běžně se závada objeví, až když začne sáknout voda do zdí, a to už je pozdě. Lze získat nějaké varování dříve? Navštívili jsme jeden z výzkumných týmů Univerzitního centra energeticky efektivních budov (UCEEB) se sídlem v Buštěhradě, který se zabývá měřením vlhkosti ve stavební konstrukci domu.

Zdroj: Viega

Viega Guide jako pomůcka pro montážníky

Společnost Viega spustila na Facebookovém a YouTube kanále pod názvem Viega Guide tzv. podrobného průvodce nejmodernější technikou v oblasti odvodňování, potrubních a předstěnových systémů. Jedná se o soubor krátkých a praktických instruktážních videí, určených především pro realizační firmy a instalatéry. Videa obsahují ukázky technických postupů, montáže, demontáže a servisu. Lze v nich nalézt odpovědi na nejčastější kladené dotazy z praxe.

Zdroj: Liapor.cz

VIDEO: Jak postupovat při rekonstrukci podlahy suchou cestou

Rekonstrukce podlahy suchou cestou je ideálním řešením pro realizace podlah na dřevěných stropech. Mezi hlavní výhody patří absence veškerých mokrých procesů, nízká hmotnost a rychlost provedení. Jak správně při realizaci postupovat jste mohli vidět i v jednom díle Receptáře prima nápadů.

Zdroj: AdobeStock, Alena Ozerova

Krbové vložky a krbové kazety: Jak poznat kvalitní vložku a jak si rozdělat oheň v pasivním domě

Krbové vložky již dávno plně nahradily otevřené krby, které se z mnoha důvodů v moderních stavbách už prakticky nepoužívají. Krbová vložka je ale sama o sobě poměrně složitým technickým zařízením. Může být napojena na vytápění domu, nebo nemusí. Je potřeba dbát na správný výkon, a to zvláště v pasivních domech, aby nedocházelo k přehřívání interiéru. Na detaily okolo krbových vložek jsme se zeptali pana Mgr. Radovana Bartoška ze společnosti BeF Home, s.r.o.

Zdroj: K & V ELEKTRO a.s.

Proč si vybrat sálavé infratopení?

Infratopení je v současnosti stále oblíbenějším zdrojem tepla. Svou oblibu si ovšem nezískalo jen tak. Pojďme tedy zjistit, za co vděčí své popularitě.

REKLAMA