REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa!

Baumit IonitColor aktivně zlepšuje kvalitu vzduchu v interiéru

Při zakoupení více než dvou kbelíků minerální barvy Baumit IonitColor lze využít jejich dopravu po celé České republice zdarma. Tato nabídka je platná pro měsíc duben.

Unikátní minerální barva Baumit IonitColor, produktová novinka roku 2020, výrazně přispívá k vyšší kvalitě vzduchu v interiéru. Základní schopností dvou až třech vrstev nátěru je polarizace vodních par a neustálá tvorba velkého množství záporných iontů s jejich uvolňováním do vzduchu uvnitř místnosti. Výsledkem tohoto fyzikálního jevu je výrazné zvýšení koncentrace zdraví prospěšných záporných iontů, které redukují množství prachových částic a pylů ve vzduchu a mají tak pozitivní vliv na regeneraci buněk v lidském organismu, stabilizaci srdeční činnosti a dýchání a celkové zklidnění nervového systému člověka.

Pro měsíc duben připravila společnost Baumit kampaň, v rámci které nabízí dopravu po celé ČR zdarma, a to při objednání minimálně dvou kbelíků barvy Baumit IonitColor. Objednat tuto barvu je možné ve vybraných prodejnách stavebnin nebo na jejich e-shopech. Její následné doručení je realizováno do pěti pracovních dní.

Tato nabídka se vztahuje i na jakékoliv množství minerální stěrky Baumit IonutSpachtel, zvyšující pozitivní účinek IonitColoru, avšak výhradně se současným objednáním a doručením minimálně dvou kbelíků této barvy. Doprava ZDARMA se vztahuje na všechny objednávky učiněné od 1. 4. do 30. 4. s dopravou na jakékoliv místo určení v rámci České republiky.

Baumit IonitColor

Potřebné množství interiérové barvy IonitColor, případně v kombinaci se spotřebou minerální stěrky IonitSpachtel pro jakýkoliv projekt, lze snadno zjistit v aplikaci Baumit Quido kalkulátor (baumitkalkulace.cz). Dokončenou kalkulaci je možné poté napřímo zaslat preferovanému prodejci stavebnin.  

„Současná situace nabízí stavebníkům možnost aktivně využít čas strávený doma pro různé typy renovací, například vymalování obytných místností. Naše nová interiérové barva IonitColor prokazatelně přispívá k vyšší kvalitě vzduchu v interiéru, je ideální pro dětské pokoje a ložnice, zvláště ji ocení obyvatelé větších měst se znečištěným ovzduším. Proto jsme se rozhodli podpořit prodej naší novinky v tomto čase,“ vysvětlil účel kampaně Ing. Martin Sochor, vedoucí marketingu Baumit, spol. s r.o.  

Baumit, spol. s r.o.

logo
Průmyslová 1841
250 01 Brandýs nad Labem

telefon: 326 900 400
zelená linka: 800 100 540
e-mail: info@baumit.cz

web: baumit.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Baumit má systém pro řešení renovaci a obnovu domů, fasád, balkónů

Baumit má systém pro řešení renovaci a obnovu domů, fasád, balkónů

Snadná řešení pro renovace fasád domů a balkonů. I při použití vysoce kvalitních stavebních materiálů dochází postupem času ke změnám na povrchu fasád domů. Stejně tak je tomu u železobetonových konstrukcí, například teras či balkonů.

Baumit open: zateplení, které dýchá

Baumit open: zateplení, které dýchá

Využijte nabídky a zateplete svůj dům prodyšným systémem Baumit open! Kotvy Baumit StarTrack zajistí dokonalé zateplení bez tepelných mostů a ve spojení se samočisticí omítkou Baumit NanoporTop získá fasáda dlouhotrvající krásu.

Zdroj: Baumit.cz

Proč je důležité, aby fasáda domu propouštěla vodní páru?

Běžná čtyřčlenná rodina svými činnostmi, jako jsou praní, žehlení, vaření, koupání a také dýchání, vyprodukuje denně až 6 litrů vodních par. Tyto vodní páry procházejí v zimním období obvodovými stěnami domu do exteriéru a nekondenzují v konstrukci. Paropropustnost (nízká hodnota difuzního odporu - µ) ­obvodových…

Nové trendy ve fasádních probarvených omítkách

Nové trendy ve fasádních probarvených omítkách

Svět stavebních materiálů zažívá za posledních deset let poměrně výrazný kvalitativní posun vpřed. Pokud vezmeme například oblast tenkovrstvých probarvených fasádních omítek, tak jejich dnešní charakteristika už se nedá posuzovat výhradně podle použitého druhu pojiva, a to od minerálního, přes silikátové či disperzní…

Zateplujete? Chtějte jen to nejlepší!

Zateplujete? Chtějte jen to nejlepší!

Každý, kdo plánuje zateplení svého domu, si pokládá otázku: Použiji fasádní polystyren nebo minerální vatu? Vnější omítka bude silikonová nebo silikátová? Jaké mám použít hmoždinky, aby se mi na hotové fasádě následně neprokreslovali?

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA