Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Předokenní rolety pro 13 bytových jednotek

Slunce jen na pozvání aneb stínění pomocí venkovních předokenních rolet v panelových domech. U nové výstavby se venkovní rolety stávají samozřejmostí, zříci se jich ale nemusí ani majitelé starších rodinných či bytových domů, jak ukazuje konkrétní realizace společnosti Almma.

Naše společnost byla oslovena k podání nabídky na dodání předokenních rolet pro 13 bytových jednotek. Celá zakázka byla koncipována a dojednána tzv. „na klíč“. Dodávka na klíč zahrnuje mimo jiné odbornou konzultaci s technikem společnosti, zaměření všech oken, zpracování nabídky na kompletní realizaci a přípravu smluvní dokumentace, přípravu elektroinstalace, montáž a závěrečný úklid.

Na základě požadavků investora a s ohledem na barevné provedení nově osazených oken a ucelený vzhled fasády byla zvolena předokenní pohledová roleta FINALM v bílém provedení. Jednotliví majitelé bytových jednotek mohli zvolit ze tří typů ovládání. manuální ovládání popruhem nebo šňůrou, motorové ovládání ve verzi s místním tlačítkem anebo dálkovým ovladačem. Další možností je dodání rolet společnosti Almma s.r.o. s integrovanou sítí proti hmyzu. Výhodou této integrované sítě je její umístění přímo ve schránce rolety a její nezávislé ovládání na roletě.

Almma

logo
Moskevská 1557/63c
101 00 Praha 10

telefon: 271 742 002
zelená linka: 800 100 072
e-mail: almma@almma.cz

web: www.almma.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

REKLAMA