REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Screenové rolety – v létě chladí, v zimě zlepšují izolaci vašeho domova

Screenové rolety na okno i fasádu jsou účinnou, estetickou a moderní stínicí technikou. Přinášejí příjemnou teplotu ve vašem domě, bytě, zimní zahradě či terase a zároveň nabízejí optimální světelné podmínky pro práci i odpočinek.

Technologie výroby tkanin pro tyto nadčasové rolety zajišťuje jejich vysokou odolnost proti působení nepříznivých vlivů počasí, jako je mráz, kroupy, déšť, horko, a proto musí splňovat nejnáročnější požadavky na kvalitu. Screenová roleta v zipovém provedení látku dokonale napíná díky nerezové pružině zabudované ve vodicích lištách. Tato roleta slouží zároveň i jako dokonalá síť proti hmyzu.

Ukázka screenové rolety

Všechny rolety jsou s možností ovládání buď klikou, kdy je kloub veden skrz zeď nebo okno, jedná se o jednoduchou variantu, nebo elektroinstalací, která je pohodlnějším způsobem ovládání. Screenové rolety lze namontovat na hotové okno nebo fasádu, kde s tímto prvkem nepočítali. Jsou bezúdržbové. Vybírat můžete ze široké škály barev a látek pro interiér a exteriér.

Almma

logoMoskevská 1557/63c
101 00 Praha 10

telefon: 271 742 002
zelená linka: 800 100 072
e-mail: almma@almma.cz

web: www.almma.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Předokenní rolety pro 13 bytových jednotek

Předokenní rolety pro 13 bytových jednotek

Slunce jen na pozvání aneb stínění pomocí venkovních předokenních rolet v panelových domech. U nové výstavby se venkovní rolety stávají samozřejmostí, zříci se jich ale nemusí ani majitelé starších rodinných či bytových domů, jak ukazuje konkrétní realizace společnosti Almma.

Výrobky firmy Almma s montáží ZDARMA

Výrobky firmy Almma s montáží ZDARMA

Akce montáž zdarma se vztahuje na výrobky firmy Almma, konkrétně na venkovní rolety a rolovací vrata, dále na venkovní žaluzie i interiérové stínění.

Zdroj: roletynebozaluzie.cz

Dotace na zateplení svépomocí

Nová zelená úsporám nabídne dotace na zateplení svépomocí, výměnu kamen i kompletní vyřízení přes internet. Doslova revoluční nabídku přichystalo Ministerstvo životního prostředí spolu se Státním fondem životního prostředí ČR majitelům a stavitelům rodinných domů.

REKLAMA