REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Screenové rolety – v létě chladí, v zimě zlepšují izolaci vašeho domova

Screenové rolety na okno i fasádu jsou účinnou, estetickou a moderní stínicí technikou. Přinášejí příjemnou teplotu ve vašem domě, bytě, zimní zahradě či terase a zároveň nabízejí optimální světelné podmínky pro práci i odpočinek.

Technologie výroby tkanin pro tyto nadčasové rolety zajišťuje jejich vysokou odolnost proti působení nepříznivých vlivů počasí, jako je mráz, kroupy, déšť, horko, a proto musí splňovat nejnáročnější požadavky na kvalitu. Screenová roleta v zipovém provedení látku dokonale napíná díky nerezové pružině zabudované ve vodicích lištách. Tato roleta slouží zároveň i jako dokonalá síť proti hmyzu.

Ukázka screenové rolety

Všechny rolety jsou s možností ovládání buď klikou, kdy je kloub veden skrz zeď nebo okno, jedná se o jednoduchou variantu, nebo elektroinstalací, která je pohodlnějším způsobem ovládání. Screenové rolety lze namontovat na hotové okno nebo fasádu, kde s tímto prvkem nepočítali. Jsou bezúdržbové. Vybírat můžete ze široké škály barev a látek pro interiér a exteriér.

Almma

logoMoskevská 1557/63c
101 00 Praha 10

telefon: 271 742 002
e-mail: almma@almma.cz

web: www.almma.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: roletynebozaluzie.cz

Dotace na zateplení svépomocí

Nová zelená úsporám nabídne dotace na zateplení svépomocí, výměnu kamen i kompletní vyřízení přes internet. Doslova revoluční nabídku přichystalo Ministerstvo životního prostředí spolu se Státním ...

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Jak plánovat opravy a finance? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška