REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Římské rolety – dokonale zastíní a oživí váš interiér

Pokud hledáte dokonalý a zároveň designově jednoduchý stínící prvek oken, rozhodně nešlápnete vedle s římskými roletami.

Římské rolety jsou speciální typ látkových rolet, které se vlastně v pravém slova smyslu nerolují. Jejich látka je pomocí sklolaminátových výztuží horizontálně rozdělena do stejně vysokých pruhů. Při vytažení látky zůstává roleta složena v horní části. Ke každému pruhu jsou přišita očka, kterými jsou pro ovládání protaženy tkané šňůrky. Látka je k hornímu profilu přichycena pomocí suchého zipu. To je velká výhoda, látku lze velice snadno sundat, výstuže vyjmout a roletu vyprat. Aby římská roleta neomezovala funkčnost okna, je nutné mít dostatečný prostor pro její montáž.

Na rozdíl od některých jiných prvků interiérové stínicí techniky římské rolety zvládnou i velké rozměry, je možné je použít až do šířky 4200 mm a výšky 5900 mm, samozřejmě s přihlédnutím ke zvolenému způsobu provedené a ovládání.

Římské rolety Almma

Díky širokému výběru látek jsou římské rolety vhodné prakticky do všech interiérů. Určitě nešlápnete vedle, pokud zvolíte římské rolety do obývacího pokoje a ohromíte každého svého hosta. Zrovna tak ale římské rolety vyniknou v kuchyni i ložnici.

Almma

logo
Moskevská 1557/63c
101 00 Praha 10

telefon: 271 742 002
zelená linka: 800 100 072
e-mail: almma@almma.cz

web: www.almma.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Předokenní rolety pro 13 bytových jednotek

Předokenní rolety pro 13 bytových jednotek

Slunce jen na pozvání aneb stínění pomocí venkovních předokenních rolet v panelových domech. U nové výstavby se venkovní rolety stávají samozřejmostí, zříci se jich ale nemusí ani majitelé starších rodinných či bytových domů, jak ukazuje konkrétní realizace společnosti Almma.

Výrobky firmy Almma s montáží ZDARMA

Výrobky firmy Almma s montáží ZDARMA

Akce montáž zdarma se vztahuje na výrobky firmy Almma, konkrétně na venkovní rolety a rolovací vrata, dále na venkovní žaluzie i interiérové stínění.

Zdroj: roletynebozaluzie.cz

Dotace na zateplení svépomocí

Nová zelená úsporám nabídne dotace na zateplení svépomocí, výměnu kamen i kompletní vyřízení přes internet. Doslova revoluční nabídku přichystalo Ministerstvo životního prostředí spolu se Státním fondem životního prostředí ČR majitelům a stavitelům rodinných domů.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Heluz

Akce HELUZ CIHLY FIRSTMINUTE NA PŘÍŠTÍ ROK je prodloužena!

Akce HELUZ CIHLY FIRSTMINUTE NA PŘÍŠTÍ ROK je prodloužena!

Zdroj: SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

REKLAMA
REKLAMA