REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

HS portály ještě větších rozměrů, než čekáte

Velkoformátové zdvižně posuvné dveře neboli HS portály jsou vyhledávaným architektonickým prvkem současného stavitelství. Uplatňují se nejen v privátní výstavbě, ale jejich popularita roste také u novostaveb bytových domů.
HS portály ještě větších rozměrů, než čekáte

Důvodů je několik. Předně poskytnou uživatelům nejpohodlnější přístup z obývacího pokoje rovnou na terasu domu nebo do zahrady, opticky zvětší interiér a přináší do něj více světla. Na konstrukci posuvných velkoformátových dveří jsou kladeny vysoké technické požadavky, a proto je důležitý materiál, ze kterého jsou tyto systém vyrobeny.

Společnost REHAU uvedla nedávno na trh novou generaci kompozitního materiálu RAU-FIPRO X na bázi PVC a skelných vláken, používaného u systému GENEO, který tyto požadavky bez problémů splňuje a umožňuje navrhovat konstrukce HS portálu až do výšky 2,7 metru a šířky 10 metrů s maximální průchozí šířkou 5 metrů. Vedle velkorysých konstrukčních možností vykazují systémy GENEO také výborné tepelněizolační vlastnosti, hlukový útlum a vysoká bezpečnostní kritéria. HS portály GENEO se mohou rovněž používat u nízkoenergetických a pasivních domů.

Další podrobné informace.

REHAU, s.r.o.

logoObchodní 117
251 70 Čestlice

telefon: +420 272 190 111
e-mail: praha@rehau.com

web: www.rehau.com/cz-cs

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

HS portály pro komfortní vstup na terasu

HS portály pro komfortní vstup na terasu

Velkoformátové posuvné dveře neboli HS portály jsou atraktivním architektonickým prvkem, který zajistí pohodlný vstup na zahradu nebo terasu a významně zvýší funkčnost i komfort vašeho obývacího ...

Nový dřevodekor je lepší než originál

Nový dřevodekor je lepší než originál

REHAU, přední světový výrobce okenních profilů, vždy s předstihem reaguje nejen na neustále rostoucí požadavky trhu, ale také se přizpůsobuje současným trendům, mezi které dnes patří autentičnost a ...

Bezpečná okna – prevence proti zlodějům

Bezpečná okna – prevence proti zlodějům

Víte, že 84 % zlodějů se dostává do bytu nebo domu skrz okna, respektive balkonové dveře? A dokonce ve většině případů ve dne. Mylná je ovšem představa, že se tak stane rozbitím skla.

REKLAMA
REKLAMA