REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Dokonalý tepelný komfort ve vaší koupelně

Naše potřeba tepla je v koupelně přirozeně vyšší než v jiných částech domu. Nejde ale jen o příjemnou teplotu, na koupelnu jsou kladeny mnohem komplexnější požadavky, protože mnoho lidí očekává, že budou mít možnost své ručníky také rychle a hygienicky vysušit či nahřát. Běžné systémy vytápění však tyto požadavky mohou splnit pouze v omezené míře - proto Zehnder, oblíbený švýcarský výrobce designových radiátorů, vyvinul revoluční komfortní modul Zehnder Zenia.

Co si představit pod pojmem komfortní topný modul? Zehnder Zenia v sobě kompaktně spojuje infračervené topné těleso, výkonný topný ventilátor, funkci nahřívání ručníků i jejich rychlé a hygienické sušení-to vše v jediném elektrickém zařízení.

Koupelna s nádechem wellness

Ať už ráno vstáváte, odměňujete se osvěžující sprchou po náročném sportovním výkonu, nebo si dopřáváte večerní koupel při svíčkách, Zehnder Zenia se vždy postará o dokonalý tepelný komfort díky svým praktickým, ale i hýčkavým funkcím.

Zehnder Zenia

Elegantní skleněná dvířka jsou zároveň propracovaným topným infrapanelem (225 Watt), a tedy zdrojem pocitově velmi příjemného zdravého sálavého tepla. Za designovými dvířky je zabudován výkonný topný ventilátor (1000 Watt), který naopak nabízí pohotovou možnost zintenzivnit vytápění dle aktuální potřeby a vyhřát koupelnu o několik stupňů během bez dlouhého čekání. Skleněná sálavá dvířka rovněž nenápadně zakrývají úložný prostor uvnitř modulu, kam lze osušky vždy šikovně uschovat a využít následujících funkcí:

  • Čím rychlejší je sušení ručníků, tím menší je riziko vzniku bakterií. Zehnder Zenia proto přichází s programem rychlého a hygienického sušení, které je k ručníkům šetrné. Proudění teplého vzduchu z topného ventilátoru uvnitř modulu narovnává textilní vlákna, takže ručníky jsou vždy krásně nadýchané a hebké.
  • Kdo by se po sprchování rád nezavinul do vyhřáté osušky? Tento příjemný a návykový zážitek Zehnder Zenia zajistí každý den – stačí stisknout tlačítko a za krátko je ručník vyhřátý na komfortní teplotu i měkký na dotek.

Intuitivní ovládání a chytré nastavení

Skleněný ovládací panel Zehnder Zenia je umístěn na přední straně tělesa v optimální výšce. Čtyři dotyková tlačítka se srozumitelnými symboly umožňují snadnou obsluhu základních funkcí modulu pro každodenní provoz.

Zehnder Zenia

Komfortní topný modul lze ale také individuálně nastavit i dálkově ovládat chytrým telefonem či tabletem pomocí Bluetooth přes aplikaci pro iOS a Android. Mobilní aplikace Zehnder Connect navíc nabízí možnost jednoduše spravovat denní a týdenní programy vytápění a konfigurovat  tovární nastavení časových intervalů jednotlivých funkcí - pro tepelný komfort na míru vašemu životnímu stylu.

Požadavky na moderní koupelny

Zehnder Zenia je odpovědí na sílící koupelnové trendy, které se nesou v duchu promyšlené hry tvarů a dávají důraz na přírodní materiály, nenápadné kombinace a do detailu propracovanou integraci všech prvků. Díky puristickému designu se Zehnder Zenia perfektně začlení do moderní koupelnové architektury. Interiér tak působí harmonickým dojmem a jeho uživatel si může plně vychutnat příjemnou atmosféru během tolik potřebného odpočinku.

Stále větší popularitu si pro svůj jedinečný vzhled, ale také pro svou praktickou a hygienickou údržbu, získává elegantní přírodní materiál-sklo. Skleněná sálavá dvířka modulu Zehnder Zenia ve vysokém lesku dodávají koupelně moderní výraz a ozvláštňují jakýkoli interiér, ať už jsou v čistě bílém, či temně černém provedení.

Elegantní skleněná dvířka se zavíráním „soft-close“ za sebou nenápadně skryjí dvě velké osušky, nebo čtyři menší ručníky. Pro vzorný pořádek v koupelně.

S koupelnovým designem souvisí také možnosti samotné instalace tělesa. Stále větší důraz je kladen na maximální využití prostoru, včetně toho podmítkového. Zehnder Zenia poskytuje maximální svobodu plánování právě díky široké nabídce vestavěných i nástěnných typů instalací vhodných pro téměř každou stavební kompozici.

O jedinečnosti modulu Zehnder Zenia svědčí fakt, že byla oceněna prestižními tituly: „Red Dot award“ a „Design Plus powered by ISH“, které jsou pečetí kvality, pokrokovosti a krásného produktového designu.

Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

logo
Zehnder Akademie
Pionýrů 641
391 02 Sezimovo Ústí

telefon: +420 383 136 222, +420 731 414 443
e-mail: info@zehnder.cz

web: www.zehnder.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Inovativní ventil Q-Tech - efektivní vytápění s automatickým hydraulickým vyvažováním

Inovativní ventil Q-Tech - efektivní vytápění s automatickým hydraulickým vyvažováním

Efektivní vytápění s automatickým hydraulickým vyvažováním s ventily Q-Tech. Automatické ovládání průtoku ventilem Q-Tech zabezpečuje rovnoměrnou komfortní teplotu v místnosti, a to i v případě proměnlivého tlaku v systému. Zvyšuje se tím tepelný komfort uživatelů objektu a snižují náklady na vytápění.

Pravidelná výměna čerstvého vzduchu bez energetických ztrát

Pravidelná výměna čerstvého vzduchu bez energetických ztrát

Rekonstrukce bytu - Praktický příklad větrání s rekuperací. Jak při rekonstrukci bytu vyřešit problém s jeho vnitřním klimatem a zajistit pravidelnou výměnu čerstvého vzduchu bez energetických ztrát?

Komfortní větrací jednotka Zehnder ComfoAir 180, instalovaná do kuchyňské skříňky nebo výklenku

Vyřešte při rekonstrukci jednou provždy problémy s vlhkostí a plísněmi

Praktický příklad větrání s rekuperací – rekonstrukce bytu. Kouzlo je ukryté v řízené pravidelné výměně vzduchu. Komfortní systém větrání s rekuperací tepla umožňuje interiér nepřetržitě zásobovat čerstvým a čistým vzduchem. Rekuperace, neboli zpětné získávání tepla, zase zajišťuje významnou úsporu nákladů na topení:…

Zbavte se vlhkosti a plísní s větrací jednotkou Zehnder

Zbavte se vlhkosti a plísní s větrací jednotkou Zehnder

Rekonstrukce jsou k tomuto problému obzvláště náchylné: zateplením, změnou dispozic, výměnou oken dochází k významné změně vnitřního klimatu budov. Nedávno rekonstruovaný starší dům trpěl výskytem nežádoucí vlhkosti a plísní z důvodu špatně odvětrané stavby.

Barevné trendy v koupelně 2019

Barevné trendy v koupelně 2019

Koupelnám budou i v roce 2019 vládnout přírodní barvy i materiály. Při vhodné kombinaci s kovovými doplňky lze i z malé koupelny vykouzlit designový skvost, a to bez přemrštěných nákladů.

Bytové jednotky pro řízené větrání s rekuperací

Bytové jednotky pro řízené větrání s rekuperací

Existuje několik způsobů, jak zajistit výměnu vzduchu v budově. Typickým řešením je nárazové větrání okny, které má ale značné nevýhody: například únik tepla, zvýšená hlučnost, nebo skutečnost, že kvalita a množství vyměněného vzduchu je velmi těžko regulovatelná.

Zehnder Kazeane - moderní design nejen v koupelně

Zehnder Kazeane - moderní design nejen v koupelně

Švýcarský výrobce Zehnder uvádí na trh nový designový radiátor Zehnder Kazeane s dynamickým, unikátním vzhledem. Inovativní konstrukce se šikmými trubkami vytváří výjimečný design a dává radiátoru jedinečný vzhled. Navíc přináší praktické výhody: velkorysé otvory poskytují celé rodině dostatek místa pro pohodlné…

Proč si vybrat komfortní větrání s rekuperací?

Proč si vybrat komfortní větrání s rekuperací?

Chcete topit a větrat levně, efektivně a zdravě, navíc bez starostí? Společnost Zehnder – výrobce špičkových topných těles a systémů řízeného větrání – nabízí všem zákazníkům možnost získat prodlouženou pětiletou záruku na komponenty systému komfortního větrání s rekuperací tepla. Pořiďte si soustavu z originálních…

Novinky Zehnder pro zdravé, komfortní a elegantní vytápění a větrání s rekuperací

Novinky Zehnder pro zdravé, komfortní a elegantní vytápění a větrání s rekuperací

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči a navštivte expozici Zehnder na nadcházejících veletrzích AQUATHERM 27.2.-2.3. nebo FOR HABITAT / DESIGN V KOUPELNĚ 22.-25.3. v Praze Letňanech. Nesou se v duchu dlouhodobé filosofie společnosti – poskytovat řešení pro zdravé a komfortní bydlení v prémiové kvalitě.