Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Zehnder Kazeane - moderní design nejen v koupelně

Švýcarský výrobce Zehnder uvádí na trh nový designový radiátor Zehnder Kazeane s dynamickým, unikátním vzhledem. Inovativní konstrukce se šikmými trubkami vytváří výjimečný design a dává radiátoru jedinečný vzhled. Navíc přináší praktické výhody: velkorysé otvory poskytují celé rodině dostatek místa pro pohodlné zavěšení a sušení ručníků nebo osušek.

Spojení tvaru a funkce transformuje Zehnder Kazeane na radiátor, vyzývající ke komfortu a estetické přitažlivosti koupelny. Není proto divu, že Zehnder Kazeane přesvědčil mezinárodní porotu a byl oceněn cenou za design 2018 "Red Dot".

Inovativní konstrukce se šikmými trubkami

Nový designový radiátor Kazeane od výrobce Zehnder, který patří k designové a technologické špičce v oboru designových radiátorů a větrání s rekuperací tepla, nabízí fascinující design. Jeho diagonálně uspořádáné ploché trubky jsou inspirovány víceúrovňovými architektonickými díly. Obepínají rám radiátoru jako ocelová stuha. Jsou střídavě přivařené k přední a zadní hraně rámu tělesa, což ještě více zvyšuje inovativnost a jedinečný vzhled tohoto topného tělesa.

Design by King & Miranda

Zehnder Kazeane byl navržen věhlasným designovým a architektonickým ateliérem King & Miranda Design z Milána. Oba designéři produktu mimořádně věří: „Jedná se o unikátní inovativní design, přichází na trh ve správnou dobu, a navíc za dobrou cenu“. Za zmínku stojí, že tito návrháři se již podíleli na vývoji designových radiátorů Zehnder Metropolitan, Zehnder Vitalo, Runtal Cosmopolitan a Runtal Folio, několikrát oceněných za design. S principy a zásadami designérské tvorby Perryho Kinga a Santiaga Mirandy se mohlo více než 120 architektů přesvědčit na jejich přednášce v roce 2013 v Praze.

Švýcarská kvalita, vysoká flexibilita

Nejen, že nový exkluzivní radiátor Zehnder Kazeane má inovativní design, ale rovněž vynikající kvalitu provedení, funkčnost a pestrou nabídku rozměrů a barev. Je k dodání v šířce 50, 60 cm, celkem osmi různých výškách od 100 do 190 cm a v téměř 50 barevných odstínech Zehnder, díky čemuž nejen, že se přizpůsobí téměř každé koupelně. Dokonale hladký povrch bez viditelných svárů, lakovaný ve dvou vrstvách, má vysokou odolnost proti korozi, mechanickému poškození a dlouhou životnost, podrženou pětiletou zárukou. Je vhodný pro teplovodní a kombinované vytápění. Díky možnosti vnějšího i středového připojení s roztečí 50 mm může být flexibilně instalován na teplovodní soustavu v novostavbě i při rekonstrukci. Může nalézt místo kdekoliv v bytě, nejen v koupelně.

Elektrická topná tělesa

Od léta 2018 bude v dispozici rovněž elektrické provedení radiátorů Zehnder Kazeane s vestavěnou moderní elektrickou topnnou tyčí RACY. Vhodné zejména pro koupelny ve stavbách s nízkou spotřebou energie, kde se teplovodní vytápění nevyplatí. Díky regulaci vytápění s možností individuálního nastavení programu a detektoru otevřeného okna zabezpečí tepelnou pohodu, suché ručníky a energeticky úsporný provoz. Samozřejmostí je, že elektrické radiátory Zehnder Kazeane, stejně jako ostatní elektrická topná tělesa Zehnder, splňují požadavky na EcoDesign elektrických topidel, platné od 1. 1. 2018. 

Cena za design 2018 "Red Dot"

V roce 2018 designéři a výrobci z 59 zemí předložili více než 6 300 objektů do soutěže Red Dot. Mezinárodně uznávané ocenění kvality uděluje expertní skupina pouze produktům, které ji přesvědčí inovativností, funkčností, ergonomií, životností a samozřejmě vysokou kvalitou designu. A právě designový radiátor Zehnder Kazeane se stal jedním z produktů, který byl oceněn cenou za design 2018 "Red Dot".

Více informací o designovém radiátoru ZEHNDER KAZEANE

Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

logo
Zehnder Akademie
Pionýrů 641
391 02 Sezimovo Ústí

telefon: +420 383 136 222, +420 731 414 443
e-mail: info@zehnder.cz

web: www.zehnder.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Barevné trendy v koupelně 2019

Barevné trendy v koupelně 2019

Koupelnám budou i v roce 2019 vládnout přírodní barvy i materiály. Při vhodné kombinaci s kovovými doplňky lze i z malé koupelny vykouzlit designový skvost, a to bez přemrštěných nákladů.

Zdroj: Zehnder

Dokonalý tepelný komfort ve vaší koupelně

Naše potřeba tepla je v koupelně přirozeně vyšší než v jiných částech domu. Nejde ale jen o příjemnou teplotu, na koupelnu jsou kladeny mnohem komplexnější požadavky, protože mnoho lidí očekává, že budou mít možnost své ručníky také rychle a hygienicky vysušit či nahřát. Běžné systémy vytápění však tyto požadavky…

Revoluční komfortní topný modul Zehnder Zenia poprvé na veletrhu FOR ARCH v Praze!

Revoluční komfortní topný modul Zehnder Zenia poprvé na veletrhu FOR ARCH v Praze!

Estetické, zdravé a komfortní vytápění a větrání s rekuperací tepla. Společnost Zehnder, designová a technologická jednička v oblasti radiátorů a systémů řízeného větrání s rekuperací tepla, představí na veletrhu FOR ARCH v Praze Letňanech ve dnech 18. - 22. 9. 2018 poprvé v ČR výjimečné novinky.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

REKLAMA
REKLAMA