Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Revoluční komfortní topný modul Zehnder Zenia poprvé na veletrhu FOR ARCH v Praze!

Estetické, zdravé a komfortní vytápění a větrání s rekuperací tepla. Společnost Zehnder, designová a technologická jednička v oblasti radiátorů a systémů řízeného větrání s rekuperací tepla, představí na veletrhu FOR ARCH v Praze Letňanech ve dnech 18. - 22. 9. 2018 poprvé v ČR výjimečné novinky.

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči a navštivte expozici Zehnder v hale 7 na stánku 7A14. Nesou se v duchu dlouhodobé filosofie společnosti – poskytovat řešení pro zdravé a komfortní bydlení v prémiové kvalitě.  

Inovativní topný modul Zehnder Zenia. Dokonalý tepelný komfort ve Vaší koupelně.

Zehnder Zenia představuje zcela nové a revoluční elektrické topné těleso, jehož minimalistický design se bez problémů integruje do moderní koupelnové architektury. Jedinečný modul Zehnder Zenia nejen příjemně a antibakteriálně usuší ručníky, ale také pohodlně vyhřeje koupelnu. Skleněná sálavá dvířka poskytují pocitově velice příjemné teplo. Ručníky i velké osušky mohou být nenápadně skryty za dvířky, kde je lze nahřát nebo vysušit.

V případě potřeby funkce Boost s integrovaným topným ventilátorem umožní vytopení koupelny během několika minut. Široké možnosti instalace vestavěním do zdi nebo na stěnu nabízí správné řešení pro téměř každou situaci, stejně jako maximální svobodu designu. Inovativní design a technologie modulu Zehnder Zenia byly oceněny cenou "Design Plus" a „Reddot award 2018 winner“. V prodeji od veletrhu FOR ARCH.

Koupelnové radiátory Zehnder Kazeane. Skvělý design by King & Miranda

Designové koupelnové radiátory Zehnder Kazeane od dvojice návrhářů King & Miranda upoutávají nevšedním dynamickým vzhledem s půvabem jednoduchosti. Dvě úrovně šikmých plochých trubek zvyšují inovativnost tohoto topného tělesa, které může nalézt místo kdekoliv bytě, nejen v koupelně. Prakticky zaměřený uživatel jistě ocení velkorysé otvory pro pohodlné zavěšení ručníků. Radiátory Zehnder Kazeane jsou již dostupné v téměř 50 barevných odstínech v teplovodním provedení, od veletrhu FOR ARCH rovněž v provedení elektrickém. Více na stránkách společnosti Zehnder.

Prodloužená záruka 5 let. Výraz dlouhodobé spolehlivosti

S novými inteligentními větracími jednotkami Zehnder ComfoAir Q a dokonale sladěnými prvky pro rozvod vzduchu je realizace řízeného větrání s rekuperací tepla tak jednoduchá. Zákazníkům zaručuje perfektní vnitřní klima, maximální účinnost rekuperace, tichý bezstarostný provoz a pohodlnou obsluhu. A protože produkty Zehnder se vyznačují dlouhodobou životností a spolehlivostí, umožňují od letošního roku delší pětiletou záruku, a to bez navýšení ceny. Přidaná hodnota, která se zákazníkům vyplatí! Vstřícný zákaznický servis navíc nabízí odborné poradenství, bezplatné návrhy větrání a rychlé řešení všech případných reklamací. Více podrobností zde.

Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

logo
Zehnder Akademie
Pionýrů 641
391 02 Sezimovo Ústí

telefon: +420 383 136 222, +420 731 414 443
e-mail: info@zehnder.cz

web: www.zehnder.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zbavte se vlhkosti a plísní s větrací jednotkou Zehnder

Zbavte se vlhkosti a plísní s větrací jednotkou Zehnder

Rekonstrukce jsou k tomuto problému obzvláště náchylné: zateplením, změnou dispozic, výměnou oken dochází k významné změně vnitřního klimatu budov. Nedávno rekonstruovaný starší dům trpěl výskytem nežádoucí vlhkosti a plísní z důvodu špatně odvětrané stavby.

Bytové jednotky pro řízené větrání s rekuperací

Bytové jednotky pro řízené větrání s rekuperací

Existuje několik způsobů, jak zajistit výměnu vzduchu v budově. Typickým řešením je nárazové větrání okny, které má ale značné nevýhody: například únik tepla, zvýšená hlučnost, nebo skutečnost, že kvalita a množství vyměněného vzduchu je velmi těžko regulovatelná.

Zehnder Kazeane - moderní design nejen v koupelně

Zehnder Kazeane - moderní design nejen v koupelně

Švýcarský výrobce Zehnder uvádí na trh nový designový radiátor Zehnder Kazeane s dynamickým, unikátním vzhledem. Inovativní konstrukce se šikmými trubkami vytváří výjimečný design a dává radiátoru jedinečný vzhled. Navíc přináší praktické výhody: velkorysé otvory poskytují celé rodině dostatek místa pro pohodlné…

Proč si vybrat komfortní větrání s rekuperací?

Proč si vybrat komfortní větrání s rekuperací?

Chcete topit a větrat levně, efektivně a zdravě, navíc bez starostí? Společnost Zehnder – výrobce špičkových topných těles a systémů řízeného větrání – nabízí všem zákazníkům možnost získat prodlouženou pětiletou záruku na komponenty systému komfortního větrání s rekuperací tepla. Pořiďte si soustavu z originálních…

Proč vytápět elektrickými radiátory?

Proč vytápět elektrickými radiátory?

Elektrické radiátory od švýcarského výrobce Zehnder mají významnou složku sálavého tepla, které nevíří prach a zlepšuje vnitřní prostředí v budovách. Moderní elektrická topidla stačí pouze zapojit do zásuvky a budete mít teplo přesně tam, kde a kdy jej potřebujete. V případě, že elektřinou vytopíte celý dům, získáte…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA