REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Nová kolekce dveřního kování COBRA Q sbírá prestižní ocenění

Největší český dodavatel dveřního kování COBRA připravil pro letošek skutečnou lahůdku – kolekci prémiového dveřního kování COBRA Q – ta skrývá hned trojici designových klik SPECTRA, INFINITY a ULTIMA, které svou kvalitou a designem překonávají standardy obvyklé na našem trhu.

COBRA a renomovaný designér Petr Novague vyvinuli kolekci dveřního kování s působivě elegantním a nadčasovým designem. Tvarově minimalistické kliky jsou vhodné do moderních či stylových bytů, kde mají možnost potrhnout dojem kvality a luxusu.  Jsou vyrobeny z jediného kusu prémiové slitiny, zaručující dostatečnou tvrdost a odolnost.

Dveřní kování Cobra Q Ultima, špička evropského designu – COBRA, Ultima, Spectra, Infinity, designová klika, dveřní kování

Poznávacím znakem celé trojice klik je dokonalá ergonomie a povrchy příjemné na dotek.

Designová čistota vyniká v obou nabízených barevných odstínech – luxusní matné černé a elegantní niklově kovové.

Cobra Q Infinity a Ultima – luxusní dveřní kování v černém provedení – Cobra, Infinity, Ultima, designová klika, dveřní kování

Exkluzívní design a kvalitu potvrzuje i vítězství v nejprestižnějších designových soutěžích - Iconic Awards, European Design Award a German Design Award 2018. Celá kolekce dveřního kování COBRA je dnes jediným nositelem tohoto ocenění v ČR v segmentu dveřního kování.

COBRA Q – designová ocenění

Více o dveřním kování Cobra Q i kompletní produktovou nabídku výrobků společnosti Cobra je možné nalézt na matekliku.cz.

COBRA spol. s r.o.

logoJeremiášova 2633
15500 Praha 13

telefon: +420 235 003 107
e-mail: info@cobra-cz.cz

web: www.matekliku.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Cobra-cz

Jak omezit šíření bakterií ve veřejných prostorách?

Nemocnice a školy, ale i kanceláře, bytové domy, hotely či třeba restaurace představují rizikový prostor z pohledu přenosu virových a bakteriálních infekcí. Ambicí architekta i stavitele tak musí být ...

REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Jak plánovat opravy a finance? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška