REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Zastřešení bazénu prodlouží koupací sezónu až na 7 měsíců v roce!

Obliba bazénu na vlastní zahradě v našich končinách rok od roku roste a není se co divit. Vždyť není nad to, dopřát si vodní pohodu a relaxaci v soukromí své vlastní zahrady a v blízkosti veškerého komfortu. Máte při ruce vše, co pro svůj pobyt v bazénu i na čerstvém vzduchu potřebujete.

Navíc se nemusíte mačkat a svádět boj s dalšími, po vodním dobrodružství toužícími, plavci i neplavci. Dopřejte si požitek z koupání mnohem déle než jen v čase koupací sezóny – s kvalitním zastřešením bazénu je to hračka!

Koupání, které ani počasí neohrozí

Chcete-li mít čistou vodu v bazénu, nechcete-li se trápit vybíráním smetí a nečistot, jistě si promyšleně pořídíte nějakou plachtu či jiné zakrytí, které vodu ochrání. Taková plachta navíc ochrání teplotu vody před jejím prudkým ochlazením a také dítka či domácí mazlíčky před pádem do vody. Je-li však škaredě, deštivo a rtuť teploměru se zasekne nepříjemně nízko, tato plachta vám koupací sezónu nezachrání. Kvalitní zastřešení bazénu však ano!

Zastřešení bazénu – to je bezstarostné koupání i mimo sezónu

A klidně i za nepříznivého počasí! A nejen to! Zastřešení bazénu je dostupné v mnoha variantách a je také jistým a stoprocentním zabezpečením před nedovoleným použitím bazénu jak nezvanými hosty, tak i ochranou před náhodným pádem dětí do bazénu. Zastřešení bazénu lze totiž opatřit zámkem a bazén se tak stává bezpečným, i když jej právě nepoužíváte. Další velkou předností je, že se můžete koupat, a přitom obzvláště s dětmi pořádně rozjet vodní radovánky. Zavřené zastřešení funguje i jako ochrana všech osob na břehu, které netouží po kapkách vody z bazénu. Zakrytí bazénu udrží také v patřičných mezích hluk uvnitř bazénu a neruší tak zábavu a posezení na břehu. Což oceníte obzvláště, máte-li nepříliš chápavé sousedy a rozverné děti.

Zdroj: alupo.cz

Prodloužená koupací sezóna až na 7 měsíců v roce? Ano!

Říkáte si k neuvěření? Pak uvěřte! Zastřešení bazénu totiž velmi efektivně zvyšuje mikroklima v bazénu a voda je teplá, i když venku vládne nepříznivé počasí. Ani v nočních hodinách, kdy v ostatních bazénech poklesne teplota i o několik stupňů, se o teplotu vody nemusíte bát. Zastřešení bazénu zvládne teplotu uvnitř udržet, aby ji opět další slunný den ohřálo. Díky tomuto efektu si skutečně díky zastřešení bazénu zvýšíte uživatelský komfort koupání ve vlastním bazénu, a to až na sedm měsíců. A to je pro milovníky vodních radovánek skutečně dobrá zpráva. Pořídíte-li si navíc k bazénu i propracovaný ohřev vody, ať už solární či poháněný tepelným čerpadlem, budou vám sousedé váš bazén rozhodně závidět. Stačí si vybrat z mnoha typů zastřešení, od nízkých, přes podchozí až po kombinace různých variant.

ALUPO s.r.o.

logo
Pražská 2458/3
678 01 Blansko

telefon: +420 515 157 005, +420 777 848 432
e-mail: kubica@alupo.cz

web: www.alupo.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Cesta k čisté, kvalitní a nezávadné vodě v bazénu

Cesta k čisté, kvalitní a nezávadné vodě v bazénu

Je voda ve vašem bazénu čistá a hygienicky nezávadná? K tomu pomáhá bazénová chemie, která patří k základní výbavě každého majitele bazénu. Základní bazénovou dezinfekcí je chlor, ten můžeme přidávat do vody i v menším množství. K tomu nám pomáhají technologie na úpravu vody: UV lampa, ionizátor či solnička.

Jak funguje protiproud?

Jak funguje protiproud v bazénu?

Hodilo by se vám moct si každý den zasportovat? Jenže nemáte čas ani chuť po práci běžet někam do fitka mezi spoustu dalších lidí? Když si pořídíte bazén s protiproudem, můžete každý den ráno nebo večer skočit do vody hned u domu a plavat třeba hodinu. Jen dejte pozor, ať u protiproudu zvolíte správný výkon.