REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Mramor – luxusní materiál pro každou zahradu

Mramor již dávno nepatří pouze do luxusních interiérů, ale lze jej využít také jako cenově dostupný povrch pro exteriér. Drcený italský mramor dodá každé zahradě exkluzivní vzhled a pro svou odolnost je ideálním materiálem jak pro zahradní cestičky, tak pro okolí bazénů či příjezdové cesty.

Léto pozvolna končí a spolu s tím máme poslední možnost užít si posezení venku v přírodě. Pokud ještě zvažujete úpravy na zahradách, pak je pravý čas dohnat, co jste prozatím nestihli. Kamínkový povrch z drceného mramoru lze při teplotách nad 10 stupňů pokládat na nový i starý beton, kámen, asfalt či dlažbu. Výhodou je především jednoduchá pokládka, která umožňuje aplikovat povrch na libovolně zaoblené cestičky či schody. Povrch je jednotný, beze spár a nedokonalých detailů, jež se mnohdy objevují jiných materiálů se složitější pokládkou. Díky certifikované pojící pryskyřici je navíc docíleno ekologické a zdravotní nezávadnosti.

Mramorový povrch TopStone je k dostání v jedenácti barevných provedeních, které lze dle vlastního vkusu zákazníka míchat a vytvořit tak originální dílo.

Mramorový povrch nabízí veškeré výhody kamínkových povrchů – jedná se tedy o neklouzavý a bezúdržbový povrch s dlouhou životností, na kterém mohou Vaše děti bezstarostně dovádět.

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Pokládka dlažeb a podlah

Zdroj: Fotolia.com - kei u

Přehled dřevin vhodných pro podlahy. Kterou vybrat?

Není dřevo jako dřevo a jeho vlastnosti jsou rozdílné pro různé druhy dřeva a jeho úpravy či modifikace. Například termicky ošetřený jasan se hodí na podlahy i do koupelny, zatímco modřín, díky jeho ...

REKLAMA
REKLAMA