REKLAMA

Mramor – luxusní materiál pro každou zahradu

Mramor již dávno nepatří pouze do luxusních interiérů, ale lze jej využít také jako cenově dostupný povrch pro exteriér. Drcený italský mramor dodá každé zahradě exkluzivní vzhled a pro svou odolnost je ideálním materiálem jak pro zahradní cestičky, tak pro okolí bazénů či příjezdové cesty.
Mramor – luxusní materiál pro každou zahradu

Léto pozvolna končí a spolu s tím máme poslední možnost užít si posezení venku v přírodě. Pokud ještě zvažujete úpravy na zahradách, pak je pravý čas dohnat, co jste prozatím nestihli. Kamínkový povrch z drceného mramoru lze při teplotách nad 10 stupňů pokládat na nový i starý beton, kámen, asfalt či dlažbu. Výhodou je především jednoduchá pokládka, která umožňuje aplikovat povrch na libovolně zaoblené cestičky či schody. Povrch je jednotný, beze spár a nedokonalých detailů, jež se mnohdy objevují jiných materiálů se složitější pokládkou. Díky certifikované pojící pryskyřici je navíc docíleno ekologické a zdravotní nezávadnosti.

Mramorový povrch TopStone je k dostání v jedenácti barevných provedeních, které lze dle vlastního vkusu zákazníka míchat a vytvořit tak originální dílo.

Mramorový povrch nabízí veškeré výhody kamínkových povrchů – jedná se tedy o neklouzavý a bezúdržbový povrch s dlouhou životností, na kterém mohou Vaše děti bezstarostně dovádět.

Sdílet / hodnotit tento článek

Z kategorie pokládka dlažeb a podlah si přečtěte

Dřevo v interiéru – masivní dřevěné podlahy

Dřevo v interiéru – masivní dřevěné podlahy

Moderní design a architektura se stále více odvracejí od umělých materiálů a znovu objevují čistotu a krásu těch přírodních. Dřevo je osobité, robustní a má široké možnosti využití. Vnáší do našeho ...

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist