REKLAMA

Harmonická kolekce dřevěných podlah Kährs Capital s názvy hlavních měst

Nová kolekce dřevěných podlah v sortimentu firmy Kratochvíl parket profi opustila rustikální trend.
Harmonická kolekce dřevěných podlah Kährs Capital s názvy hlavních měst

Novinkou v sortimentu kvalitních vícevrstvých dřevěných podlah švédské značky Kährs je kolekce Capital. Z označení kolekce je zřejmé, že při pojmenování dekorů se výrobce nechal inspirovat názvy několika hlavních měst. Oproti dosavadnímu trendu, kterému dominovala rustikálnost s výrazně strukturovaným a členitým povrchem, jsou všechny dekory kolekce Kährs Capital klidnější, jemnější a harmoničtější. Vrchní vrstvu palubek tvoří pečlivě vybírané a tříděné dubové dřevo. Povrch má jemnou strukturu a zobrazuje přirozenou čistotu dřeviny dub, bez větších barevných odchylek a členitostí. Pocit z podlahy na pohled i dotek u vybraných dekorů umocňují techniky řemeslného opracování, zejména kartáčování povrchu a mikrozkosené hrany na všech čtyřech stranách.

Čtyři hlavní města Evropy: Dublin, Paris, Berlin a Vienna

Dlouhá a široká prkna o rozměrech 2420x187x15 mm nebo 2100x187x15 mm v 1lamelovém provedení jsou charakteristická pro nové dekory s označením Dublin, Paris a Berlin. Výjimku představuje 3lamelový dekor Vienna s rozměry palubek 2423x200x15 mm.

Dub Dublin má přirozeně hnědý odstín s jemně medovým nádechem. V závislosti na použité úpravě povrchu - matný lak, saténový lak nebo přírodní olej - mají palubky o rozměrech 2420x187x15 mm zkosené hrany na všech čtyřech stranách anebo kartáčovaný povrch.

  • Bělený dekor Dub Paris je světlý až zářivý, má kartáčovaný povrch a zkosené hrany, palubky ve formátu 2100x187x15 mm chrání buď vrstva matného laku, nebo přírodního oleje.
  • Jemně šedý, kouřový nádech přináší dekor Dub Berlin, zvýrazněný kartáčováním a zkosením hran, ošetřený přírodním olejem. Rozměr palubky je 2100x187x15 mm.
  • Jediný 3lamelový dekor Dub Vienna s povrchem chráněným saténovým lakem není novinkou, v nabídce byl již dříve v rámci kolekce European Naturals.

Společným rysem elegantních dekorů z kolekce Capital je nášlapná vrstva z dřeviny dub v čistém, jemném třídění. Třívrstvá konstrukce palubek je vysoce stabilní a umožňuje pokládku na podlahový topný systém. Integrovaný nelepený zámkový spoj Woodloc 5S® přispívá k rychlé a přesné pokládce.

Kratochvíl parket profi, s.r.o.

logoBohunická cesta 1/328
66448 Moravany

telefon: 547 212 811
e-mail: info@kpp.cz

web: www.kpp.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Z kategorie pokládka dlažeb a podlah si přečtěte

Dřevěná podlaha v interiéru

Dřevěná podlaha – prostředí, pokládka, cena

Často slýcháme o masivním dřevě více negativ, než pozitivních faktů. Proč tomu tak je, když v sousedních zemích jako je Německo, Rakousko či Skandinávie má dřevo v interiéru i na zahradě takovou ...

Způsoby a možnosti pokládky dřevěné podlahy. Jak na to?

Způsoby a možnosti pokládky dřevěné podlahy. Jak na to?

V praxi existuji tři známé způsoby, jak položit dřevěnou masivní podlahu. Každý je vhodný pro jiné prostory, každý je jinak náročný. Všechny jsou však ozkoušeny lety praxe a fungují. Něco však mají ...

Co připravit před pokládkou dřevěné podlahy

Co připravit před pokládkou dřevěné podlahy

Dřevo je jedinečný materiál a k jeho pokládce je potřeba přistupovat s náležitou péčí a odborností. Často se lze setkat s názory, že dřevěnou podlahu položí někdo sám, použije levnější vruty, lepidlo ...

Dřevo v interiéru – masivní dřevěné podlahy

Dřevo v interiéru – masivní dřevěné podlahy

Moderní design a architektura se stále více odvracejí od umělých materiálů a znovu objevují čistotu a krásu těch přírodních. Dřevo je osobité, robustní a má široké možnosti využití. Vnáší do našeho ...

JAK KOUPIT BYDLENÍ

Příručka Jak koupit bydlení

E-book: Příručka ZDARMA!

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Jarní akce: k cihlám HELUZ získáte nyní spotřebiče

Jarní akce: k cihlám HELUZ získáte nyní spotřebiče

Jarní akce: k cihlám HELUZ získáte nyní spotřebiče

Akční nabídka bungalovů od Haas Fertigbau

Akční nabídka bungalovů od Haas Fertigbau

Akční nabídka bungalovů od Hass Fertigbau

Soutěž ATREA: získejte zdarma kompletní systém pro vytápění a větrání!

Soutěž ATREA: získejte zdarma kompletní systém pro vytápění a větrání!

Soutěž: Kompletní systém pro vytápění a větrání ZDARMA!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist