REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Novinka na realitním trhu - developerský projekt Holečkova House

Developerský projekt Holečkova House uvádí na realitní trh společnost SATPO a projekt nabídne prémiové bydlení a komerční prostory v centru Prahy.

Holečkova House v Praze navazuje na rezidenční projekt Sacre Coeur 2, nachází se v jižním svahu pod pražským Petřínem v těsné blízkosti parku Sacre Coeur, mezi ulicemi Holečkova a Kmochova. Jeho pohledová osa směřuje k novorománskému klášteru Sv. Gabriela z roku 1891 a do rezidenční klidné zeleně vnitrobloku s výhledem na centrum Prahy.

Architektonický návrh respektuje okolní stavby, navazuje na ně a výškově drží rytmus se stávající částí rezidenčního bloku.

Základní informace o projektu:

  • kolaudace: plánovaná na 4. Q. 2019
  • předání bytových jednotek klientům: plánováno na 1. Q. 2020
  • architekt: Schindler Seko Architects
  • generální dodavatel stavby: nyní ve fázi přípravy pro výběrové řízení

Holečkova House nabízí dva exkluzivní byty a reprezentativní komerční prostory ve vysokém standardu:

  • v prvních čtyřech nadzemních patrech jsou komerční prostory vyčleněné pro administrativní a obchodní využití,
  • ve zbývajících dvou horních patrech jsou na každém z podlaží prostorné bytové jednotky s velkými terasami.

Dispozice a velikost bytů a komerčních prostor:

  • 1 penthouse s výměrou 213 m2
  • 1 apartmán s výměrou 145 m2
  • 4 komerční prostory s výměrou od 173 m2 do 237 m2

Velkorysé a vlídné uvítání začíná již ve vstupní části Holečkova House, ve zcela otevřené a ničím nerušené zóně recepce spojené s příjemným lounge prostorem. Velkoformátové prosklení tvoří reprezentativní a klidné místo určené pro socializaci či k odpočinku. Služby recepce v režimu 15/7 zajistí nejen pohodlí rezidentů, ale i velmi důležitou bezpečnost spojenou s obsluhou čipového a kamerového systému včetně ostrahy. Samozřejmostí je dostatečný počet parkovacích stání a sklepních prostor. Možnost venkovního parkování, bezbariérové prostředí, moderní technologie a vysoký standard domovního vybavení představují trvalou hodnotu a záruku z hlediska dlouhodobé investice.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Dejvice, Vítězné náměstí

Praha na podzim vyhlásí soutěž na podobu Vítězného náměstí

Praha na podzim vyhlásí soutěž na budoucí podobu Vítězného náměstí. Má řešit dopravu a veřejné prostory, nikoliv dostavbu na volných pozemcích. Novinářům to dnes řekla náměstkyně primátorky pro územní rozvoj Petra Kolínská (Zelení/Trojkoalice). Město chystá také urbanistické studie na další místa, zpracovává je už…

Peníze, nové podmínky hypotéky na byt

Analytici: Zpřísnění poskytování hypoték trh příliš neovlivní

Zpřísnění poskytování hypoték, které začne platit od začátku dubna pro banky na základě doporučení České národní banky, trh s hypotékami příliš neovlivní. Shodli se na tom analytici oslovení ČTK. Trh s novými byty podle nich mnohem více ovlivňuje nedostatek bytů. Zásah ČNB považují za nadměrný nebo zbytečný.

Kancelářské prostory: Brno nárůst, Ostrava pokles

Kancelářské prostory: Brno nárůst, Ostrava pokles

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, zaznamenala zvýšený zájem o kancelářské prostory v Brně. Naopak snížený zájem o kancelářské prostory na regionální úrovni byl ale evidován v městě Ostrava.

Návrh územního plánu Mostu se nelíbí některým vlastníkům parcel

Návrh územního plánu Mostu se nelíbí některým vlastníkům parcel

V Mostě se připravuje nový územní plán. Jedna z lokalit poblíž hlavní silnice směrem na Plzeň je dosud určena pro stavbu rodinných domů, v návrhu je změněna na prostor pro zeleň. Proti tomu se postavili vlastníci parcel. Tvrdí, že pokud taková změna projde, budou jejich pozemky znehodnoceny. Primátor Jan Paparega…

Dokončení hrubé stavby etapy Espoo Suomi Hloubětín a druhé etapy Koivu Zličín

Dokončení hrubé stavby etapy Espoo Suomi Hloubětín a druhé etapy Koivu Zličín

Developerská společnost YIT úspěšně dokončila hrubou stavbu první etapy Espoo svého největšího rezidenčního komplexu Suomi Hloubětín. Její výstavba čítající 149 nízkoenergetických bytů je stejně jako zbylých sedm etap pojmenovaná po jednom z finských měst. Společně s ní se hrubé stavby dočkala i druhá fáze Koivu…

Predikce realitního trhu v ČR

Predikce realitního trhu v ČR

Společnost CBRE vydala studii Real Estate Market Outlook 2017, která predikuje situaci na realitním trhu pro investiční, kancelářský, industriální a maloobchodní sektor v České republice.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA