REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Bydlení ve stylu Miotto okouzlí na první pohled

Výběr nábytku je mnohdy oříšek, ať už se zařizujete sami, s partnerem, či s celou rodinou. Prošli jste několik obchodů, prohlédli si různé weby a stále vám nepadl do oka ten pravý styl pro váš vysněný domov?

Je to krásný pocit – zařídit si domov podle vlastního vkusu. Najít ten správný nábytek a vybavení může být náročné. Jak vytvořit harmonický prostor v obývacím pokoji, kde se bude celá rodina scházet, odpočívat a bavit se s přáteli? Jak zkombinovat zařízení kuchyně s jídelnou, aby všem co nejlépe chutnalo? A samozřejmě je důležité načerpat energii na nový den v útulné ložnici. Na co se soustředit při výběru postelí a lůžkovin? Nevíte, kde začít dřív?     

Elegantní nábytek značky Miotto vás osloví nadčasovým půvabem a dokonalostí. Kolekce spojuje celou řadu materiálů, barev a vzorů, které zaručují vynikající kvalitu, pohodlí a jedinečný design. Masiv, dýha, nerezová ocel, kůže, tkaniny – každý materiál má své specifické vlastnosti, které vnesou do vašeho domova přírodu, lesk, pevnost, měkkost, krásu a luxus.
 
Miotto je kompletní koncept bydlení, který ztělesňuje trendy a styly z celého světa. Sedací soupravy nabízí prakticky neomezené možnosti volby: různé barvy kůže, nesčetné druhy tkanin a polštářů, prvky plněné pěnou nebo měkkým přírodním peřím, kombinace barev i materiálů. Modulární sedačky jsou velmi univerzální, poskytnou sezení v jakémkoli stylu. A pokud se návštěva zdrží, poslouží i jako velká funkční postel.

Jídelní stůl Miotto Parona s čalouněnými židlemi Romolo

Obývací stěny, skříňky, komody, odkládací a konferenční stolky se vzájemně doplňují. Lesklé povrchy jsou v kontrastu s teplými přírodními materiály. Jídelní stoly a židle s výrazně moderním vzhledem jsou navrženy tak, aby maximálně podtrhly domácí atmosféru. Pohodlný ložnicový nábytek kombinuje krásu a komfort s tradiční kvalitou a zručností. Mezi novinkami značky Miotto jsou také kontinentální postele typu box spring s matracemi Royal Sleeper, kterými se pyšní luxusní hotely po celém světě.

Co víc si přát? Úžasné doplňky, které budou klíčem k osobnímu kouzlu vašeho domova. Vyberte si z celé řady propracovaných, ručně vyráběných výrobků. Vytvořte si vlastní stylové kombinace, můžete kombinovat závěsné osvětlení, stolní lampy, vkusné obrazy a inspirativní grafiku. Unikátní bytové doplňky a zajímavé dekorace přinesou nový život do každého bytu. Všechno půjde krásně dohromady.

A kde si můžete prohlédnout interiér ve stylu Miotto? Navštivte showroom Casamoderna ve Vestci u Prahy, kde vám rádi poradíme, jak vše zkombinovat pro vaše jedinečné bydlení. S Miotto si budete užívat komfort, styl a potěšení. 

Více inspirace najdete také na Facebooku a Instagramu Casamoderna.

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Originální interiér s tapetami od Casamoderna

Originální interiér s tapetami od Casamoderna

Pokud vám přijde váš interiér poněkud nudný a chtěli byste do něj vnést trochu originality, stačí mnohdy opravdu málo. K dosažení nevšedního interiéru vám může pomoci použití tapety, která prostor ...

Moderní domov (nejen) po italsku, neboli Casamoderna

Moderní domov (nejen) po italsku, neboli Casamoderna

Itálie je proslulá jako jedna z nejvlivnějších zemí v oblasti moderního designu. Vysoká kvalita, nadčasová elegance a dokonalý design zajistí každému prostoru ojedinělou atmosféru a nadstandardní ...

Útulný domov s bytovými doplňky od Casamoderna

Útulný domov s bytovými doplňky od Casamoderna

Aby se stal interiér úplným, nesmí v něm chybět bytové dekorace a doplňky, které prostor krásně zútulní a zateplí. Ať už se jedná o obrazy, zrcadla, lampy či různé drobné bytové dekorace, jako jsou ...

Jak FENG SHUI pomáhá vyladit interiér i podnikání?

Jak FENG SHUI pomáhá vyladit interiér i podnikání?

Koncepce a zařízení interiéru jsou jedním ze zásadních atributů pro to, abyste se ve svém novém bydlení cítili dobře. Proto jsme si připravili otázky pro Jiřího Šestáka, jednatele firmy Casamoderna, ...

REKLAMA
REKLAMA