REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Originální interiér s tapetami od Casamoderna

Pokud vám přijde váš interiér poněkud nudný a chtěli byste do něj vnést trochu originality, stačí mnohdy opravdu málo. K dosažení nevšedního interiéru vám může pomoci použití tapety, která prostor krásně oživí a dodá mu příjemnou atmosféru.

Ve studiu Casamoderna najdete široký sortiment tapet od papírových, vinylových až po luxusní tapety z přírodních materiálů, jako je například bambus nebo hedvábí. Tapetu leckdy stačí použít jen na jednu stěnu nebo výklenek.  Už jen tím docílíte v interiéru výrazné změny. Důležitý je také výběr dekoru tapety. Pokud si přejete, aby tapeta jen decentně doplnila výraznější nábytek, je lepší zvolit tapetu s jemným nenápadným vzorem. Pokud naopak chcete tapetu s výrazným vzorem, která by měla podtrhnout jednoduché linie nábytku, nebojte se experimentovat!

Dobře zvolená tapeta působí v interiéru jako opravdový šperk. Jestliže po takové tapetě toužíte, udělejte si chvilku a zastavte se ve studiu Casamoderna, kde si zcela jistě vyberete.

Více informací.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Bydlení ve stylu Miotto okouzlí na první pohled

Bydlení ve stylu Miotto okouzlí na první pohled

Výběr nábytku je mnohdy oříšek, ať už se zařizujete sami, s partnerem, či s celou rodinou. Prošli jste několik obchodů, prohlédli si různé weby a stále vám nepadl do oka ten pravý styl pro váš vysněný domov?

Moderní domov (nejen) po italsku, neboli Casamoderna

Moderní domov (nejen) po italsku, neboli Casamoderna

Itálie je proslulá jako jedna z nejvlivnějších zemí v oblasti moderního designu. Vysoká kvalita, nadčasová elegance a dokonalý design zajistí každému prostoru ojedinělou atmosféru a nadstandardní pohodlí. Přemýšlíte, jak si zařídit bydlení po italsku?

Útulný domov s bytovými doplňky od Casamoderna

Útulný domov s bytovými doplňky od Casamoderna

Aby se stal interiér úplným, nesmí v něm chybět bytové dekorace a doplňky, které prostor krásně zútulní a zateplí. Ať už se jedná o obrazy, zrcadla, lampy či různé drobné bytové dekorace, jako jsou svícny, vázy, tapety, záclony, závěsy nebo koberečky.

Jak FENG SHUI pomáhá vyladit interiér i podnikání?

Jak FENG SHUI pomáhá vyladit interiér i podnikání?

Koncepce a zařízení interiéru jsou jedním ze zásadních atributů pro to, abyste se ve svém novém bydlení cítili dobře. Proto jsme si připravili otázky pro Jiřího Šestáka, jednatele firmy Casamoderna, výrobce a dodavatele nábytku, podlah a interiérových doplňků a Radku Hozmanovou, specialistku na FENG SHUI, která se…

REKLAMA