Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Moderní domov (nejen) po italsku, neboli Casamoderna

Itálie je proslulá jako jedna z nejvlivnějších zemí v oblasti moderního designu. Vysoká kvalita, nadčasová elegance a dokonalý design zajistí každému prostoru ojedinělou atmosféru a nadstandardní pohodlí. Přemýšlíte, jak si zařídit bydlení po italsku?

Designové studio Casamoderna vzniklo propojením mnohaletých zkušeností v oblasti návrhů interiérů s italským designem, výroby atypických interiérů a v neposlední řadě prodeje a pokládky podlahových krytin všech typů. Do České republiky dovážíme nábytek řady významných evropských značek, od elegantních postelí, sedacích souprav, obývacích stěn, jídelních stolů a židlí až po bytové doplňky.

Poradíme, jak vytvořit nápaditý celek

Držíme krok s nejmodernějšími trendy, co se týče designu, návrhů a výroby. Zastupujeme lídry na zahraničních trzích, a to firmy NOVAMOBILI, MIOTTO, MIDJ, BONTEMPI, JAB, FURNINOVA, CONFORM, VITARELAX, BRINKHAUS, ADRIANI E ROSSI a NOTTEBRAVA. Účast těchto předních značek na nejprestižnějších výstavách, např. v Miláně, je tradiční. Každý rok se tam s námi můžete setkat a zažít atmosféru sladěných interiérů v barvách a designu Itálie.

Našim zákazníkům k jejich spokojenosti předkládáme kompletní návrhy podle posledních trendů včetně 3D vizualizací. To vše samozřejmě až po seznámení se s klientovým způsobem života a jeho zvyky… Váš interiér je přeci místo, kde se vy budete cítit skvěle. Ve spolupráci s řadou designérů a architektů klademe důraz na osobní přístup ke klientovi a nasloucháním jeho potřeb tak docílíme celkové harmonie vysněného bydlení.

Šatní skříň Novamobili Class s posuvnými dveřmi, zdroj: Casamoderna

Zařídíme vám stylové bydlení od podlahy

V rámci naší dceřiné firmy JSJ Šesták vyrábíme jak kompletní atypické interiéry, tak i solitérní nábytek. Jsme autorizovaní prodejci obchodní sítě FLOOR FOREVER, což znamená kvalitní podlahy bez kompromisů. Tato firma nabízí ucelenou nabídku kvalitních materiálů od předních světových výrobců BALTERIO (laminátové podlahy z Belgie), HOCO (třívrstvé podlahy z Německa), BERTHOLD (masivní dřevěné podlahy z Německa), BERGLAND PARKETT (třívrstvé podlahy z Rakouska) a v neposlední řadě FLOOR FOREVER EUROVINYL (vinylové podlahy z Belgie). Prioritou je pro nás spokojený klient a věříme, že díky profesionalitě a dlouholetým zkušenostem tomu tak bude nadále.

Přijměte pozvání do našeho showroomu, kde jistě naleznete i inspiraci pro zařízení vašeho domova. Náš odborný personál vám ochotně pomůže s výběrem a představí kompletní nabídku našich služeb.

Casamoderna s.r.o.

Vídeňská 573, Vestec u Prahy

Tel.: +420 605 700 923

E-mail: info@casamoderna.cz

Otevřeno: Po–Čt 10.00–18.00, Pá 10.00–17.00, So – po dohodě

www.casamoderna.cz

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Originální interiér s tapetami od Casamoderna

Originální interiér s tapetami od Casamoderna

Pokud vám přijde váš interiér poněkud nudný a chtěli byste do něj vnést trochu originality, stačí mnohdy opravdu málo. K dosažení nevšedního interiéru vám může pomoci použití tapety, která prostor krásně oživí a dodá mu příjemnou atmosféru.

Bydlení ve stylu Miotto okouzlí na první pohled

Bydlení ve stylu Miotto okouzlí na první pohled

Výběr nábytku je mnohdy oříšek, ať už se zařizujete sami, s partnerem, či s celou rodinou. Prošli jste několik obchodů, prohlédli si různé weby a stále vám nepadl do oka ten pravý styl pro váš vysněný domov?

Útulný domov s bytovými doplňky od Casamoderna

Útulný domov s bytovými doplňky od Casamoderna

Aby se stal interiér úplným, nesmí v něm chybět bytové dekorace a doplňky, které prostor krásně zútulní a zateplí. Ať už se jedná o obrazy, zrcadla, lampy či různé drobné bytové dekorace, jako jsou svícny, vázy, tapety, záclony, závěsy nebo koberečky.

Jak FENG SHUI pomáhá vyladit interiér i podnikání?

Jak FENG SHUI pomáhá vyladit interiér i podnikání?

Koncepce a zařízení interiéru jsou jedním ze zásadních atributů pro to, abyste se ve svém novém bydlení cítili dobře. Proto jsme si připravili otázky pro Jiřího Šestáka, jednatele firmy Casamoderna, výrobce a dodavatele nábytku, podlah a interiérových doplňků a Radku Hozmanovou, specialistku na FENG SHUI, která se…

REKLAMA