REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Moderní domov (nejen) po italsku, neboli Casamoderna

Itálie je proslulá jako jedna z nejvlivnějších zemí v oblasti moderního designu. Vysoká kvalita, nadčasová elegance a dokonalý design zajistí každému prostoru ojedinělou atmosféru a nadstandardní pohodlí. Přemýšlíte, jak si zařídit bydlení po italsku?

Designové studio Casamoderna vzniklo propojením mnohaletých zkušeností v oblasti návrhů interiérů s italským designem, výroby atypických interiérů a v neposlední řadě prodeje a pokládky podlahových krytin všech typů. Do České republiky dovážíme nábytek řady významných evropských značek, od elegantních postelí, sedacích souprav, obývacích stěn, jídelních stolů a židlí až po bytové doplňky.

Poradíme, jak vytvořit nápaditý celek

Držíme krok s nejmodernějšími trendy, co se týče designu, návrhů a výroby. Zastupujeme lídry na zahraničních trzích, a to firmy NOVAMOBILI, MIOTTO, MIDJ, BONTEMPI, JAB, FURNINOVA, CONFORM, VITARELAX, BRINKHAUS, ADRIANI E ROSSI a NOTTEBRAVA. Účast těchto předních značek na nejprestižnějších výstavách, např. v Miláně, je tradiční. Každý rok se tam s námi můžete setkat a zažít atmosféru sladěných interiérů v barvách a designu Itálie.

Našim zákazníkům k jejich spokojenosti předkládáme kompletní návrhy podle posledních trendů včetně 3D vizualizací. To vše samozřejmě až po seznámení se s klientovým způsobem života a jeho zvyky… Váš interiér je přeci místo, kde se vy budete cítit skvěle. Ve spolupráci s řadou designérů a architektů klademe důraz na osobní přístup ke klientovi a nasloucháním jeho potřeb tak docílíme celkové harmonie vysněného bydlení.

Šatní skříň Novamobili Class s posuvnými dveřmi, zdroj: Casamoderna

Zařídíme vám stylové bydlení od podlahy

V rámci naší dceřiné firmy JSJ Šesták vyrábíme jak kompletní atypické interiéry, tak i solitérní nábytek. Jsme autorizovaní prodejci obchodní sítě FLOOR FOREVER, což znamená kvalitní podlahy bez kompromisů. Tato firma nabízí ucelenou nabídku kvalitních materiálů od předních světových výrobců BALTERIO (laminátové podlahy z Belgie), HOCO (třívrstvé podlahy z Německa), BERTHOLD (masivní dřevěné podlahy z Německa), BERGLAND PARKETT (třívrstvé podlahy z Rakouska) a v neposlední řadě FLOOR FOREVER EUROVINYL (vinylové podlahy z Belgie). Prioritou je pro nás spokojený klient a věříme, že díky profesionalitě a dlouholetým zkušenostem tomu tak bude nadále.

Přijměte pozvání do našeho showroomu, kde jistě naleznete i inspiraci pro zařízení vašeho domova. Náš odborný personál vám ochotně pomůže s výběrem a představí kompletní nabídku našich služeb.

Casamoderna s.r.o.

Vídeňská 573, Vestec u Prahy

Tel.: +420 605 700 923

E-mail: info@casamoderna.cz

Otevřeno: Po–Čt 10.00–18.00, Pá 10.00–17.00, So – po dohodě

www.casamoderna.cz

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Originální interiér s tapetami od Casamoderna

Originální interiér s tapetami od Casamoderna

Pokud vám přijde váš interiér poněkud nudný a chtěli byste do něj vnést trochu originality, stačí mnohdy opravdu málo. K dosažení nevšedního interiéru vám může pomoci použití tapety, která prostor ...

Bydlení ve stylu Miotto okouzlí na první pohled

Bydlení ve stylu Miotto okouzlí na první pohled

Výběr nábytku je mnohdy oříšek, ať už se zařizujete sami, s partnerem, či s celou rodinou. Prošli jste několik obchodů, prohlédli si různé weby a stále vám nepadl do oka ten pravý styl pro váš ...

Útulný domov s bytovými doplňky od Casamoderna

Útulný domov s bytovými doplňky od Casamoderna

Aby se stal interiér úplným, nesmí v něm chybět bytové dekorace a doplňky, které prostor krásně zútulní a zateplí. Ať už se jedná o obrazy, zrcadla, lampy či různé drobné bytové dekorace, jako jsou ...

Jak FENG SHUI pomáhá vyladit interiér i podnikání?

Jak FENG SHUI pomáhá vyladit interiér i podnikání?

Koncepce a zařízení interiéru jsou jedním ze zásadních atributů pro to, abyste se ve svém novém bydlení cítili dobře. Proto jsme si připravili otázky pro Jiřího Šestáka, jednatele firmy Casamoderna, ...

REKLAMA
REKLAMA