REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Společnost Multi-VAC spol. s r. o. se stala od 1. prosince 2015 součástí skupiny France Air

S potěšením Vám oznamujeme, že společnost Multi-VAC spol. s r.o. se stala od 1. prosince 2015 součástí skupiny France Air. Společnost France Air je tak nyní jediným stoprocentním vlastníkem.
© Multi-VAC spol. s r.o.

France Air je francouzská rodinná společnost zabývající se prodejem vzduchotechniky již od roku 1960. Společnost své výrobky prodává v mnoha zemích Evropy, Afriky a Středního východu. Společnost dosahuje ročního obratu 120 milionů €.

Tato fúze je v souladu se zájmy a cíli společnosti Multi-VAC. Tato změna by měla přispět k rozšíření a inovaci stávající nabídky produktů, zvýšení úrovně technické podpory a růstu distribuční sítě v České a Slovenské republice, kde společnost Multi-VAC působí. Pro skupinu France Air společnost Multi-VAC představuje klíčovou součást k jejich plánovanému strategickému rozvoji ve střední Evropě.

Díky tomuto spojení skupina France Air poskytne společnosti Multi-VAC veškerou nezbytnou podporu. V tomto případě jde zejména o poskytnutí výhod v podmínkách nákupu, zajišťování dodávek zboží, sdílení vědomostí v rámci dodavatelského prostředí a technického zázemí.

Pro Vás jako zákazníky a obchodní partnery společnosti Multi-VAC toto spojení přispěje k optimalizaci a rozšíření nabídky našich produktů, jejich skladové dostupnosti, zkrácení dodacích termínů a zvýšení úrovně naší technické podpory. 

Věříme, že pozitivní přínos ze spojení obou společností budete brzy vnímat i Vy, naši zákazníci a že tato změna přispěje k prohloubení naší obchodní spolupráce.

Multi-VAC spol. s r.o.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu

Pasivní dům

Časopis Pasivní domy zdarma on-line

Ročenka o realizaci pasivních domů nejen ze dřeva přinese aktuální témata, současné trendy a zkušenosti výstavby pasivních domů u nás s přesahem do zahraničí. Je určena všem, kdo chtějí stavět vlastní pasivní dům nebo se o něm dozvědět relevantní informace a získat inspiraci pro jeho realizaci.

Pasivní dům - jaké hodnoty se měří?

Pasivní dům - jaké hodnoty se měří?

Pasivní dům je vysoce úsporný dům s minimálními provozními náklady, splňující vysoké nároky na komfort v zimě i v létě. Současně naplňuje cíle evropské směrnice o energetické náročnosti budov (EPBD II.), která předpokládá od roku 2020 se stavbou pouze téměř nulových domů.

Jak vyprovodit plísně provždy z domu

Jak vyprovodit plísně provždy z domu

Nepříjemný zápach, načernalá a navlhlá zeď - tak to vypadá, když k vám domů zavítá plíseň. Neměli bychom ji vůbec podceňovat, jelikož boj s plísní bývá obvykle vleklý a mnohdy se může zdát i nekonečný. Tento nešvar nejenže hyzdí náš domov a často i zapáchá, ale především je zdraví nebezpečný. Na nic nečekejte a co…

S adsorpčními odvlhčovači Master vysušíte vzduch i v -30 °C

S adsorpčními odvlhčovači Master vysušíte vzduch i v -30 °C

Zatímco většina kondenzačních odvlhčovačů vzduchu funguje v rozsahu od +3 °C a výše, ty adsorpční efektivně vysouší i v tuhých mrazech – třeba při teplotách -30 °C. Navíc jsou velmi tiché, protože v sobě nemají zabudovaný kompresor.

Pasivní dům

48 % lidí nezná pojem pasivní dům. O víkendu se do nich můžou zdarma podívat

Investice do bydlení je pro většinu lidí největší v životě, přesto se o ní spousta investorů rozhoduje na základě neúplných, zkreslených nebo protichůdných informací. Vyplývá to z výzkumu, který pro Centrum pasivního domu zpracovala agentura SC&C. Podle něj 48 % dotazovaných netuší, co je to pasivní dům, jeden ze…