Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Společnost Multi-VAC spol. s r. o. se stala od 1. prosince 2015 součástí skupiny France Air

S potěšením Vám oznamujeme, že společnost Multi-VAC spol. s r.o. se stala od 1. prosince 2015 součástí skupiny France Air. Společnost France Air je tak nyní jediným stoprocentním vlastníkem.
© Multi-VAC spol. s r.o.

France Air je francouzská rodinná společnost zabývající se prodejem vzduchotechniky již od roku 1960. Společnost své výrobky prodává v mnoha zemích Evropy, Afriky a Středního východu. Společnost dosahuje ročního obratu 120 milionů €.

Tato fúze je v souladu se zájmy a cíli společnosti Multi-VAC. Tato změna by měla přispět k rozšíření a inovaci stávající nabídky produktů, zvýšení úrovně technické podpory a růstu distribuční sítě v České a Slovenské republice, kde společnost Multi-VAC působí. Pro skupinu France Air společnost Multi-VAC představuje klíčovou součást k jejich plánovanému strategickému rozvoji ve střední Evropě.

Díky tomuto spojení skupina France Air poskytne společnosti Multi-VAC veškerou nezbytnou podporu. V tomto případě jde zejména o poskytnutí výhod v podmínkách nákupu, zajišťování dodávek zboží, sdílení vědomostí v rámci dodavatelského prostředí a technického zázemí.

Pro Vás jako zákazníky a obchodní partnery společnosti Multi-VAC toto spojení přispěje k optimalizaci a rozšíření nabídky našich produktů, jejich skladové dostupnosti, zkrácení dodacích termínů a zvýšení úrovně naší technické podpory. 

Věříme, že pozitivní přínos ze spojení obou společností budete brzy vnímat i Vy, naši zákazníci a že tato změna přispěje k prohloubení naší obchodní spolupráce.

Multi-VAC spol. s r.o.

logoPoděbradská 289
530 09 Pardubice

e-mail: info@multivac.cz

web: www.multivac.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu

Pasivní dům

Časopis Pasivní domy zdarma on-line

Ročenka o realizaci pasivních domů nejen ze dřeva přinese aktuální témata, současné trendy a zkušenosti výstavby pasivních domů u nás s přesahem do zahraničí. Je určena všem, kdo chtějí stavět ...

Pasivní dům - jaké hodnoty se měří?

Pasivní dům - jaké hodnoty se měří?

Pasivní dům je vysoce úsporný dům s minimálními provozními náklady, splňující vysoké nároky na komfort v zimě i v létě. Současně naplňuje cíle evropské směrnice o energetické náročnosti budov (EPBD ...

Jak vyprovodit plísně provždy z domu

Jak vyprovodit plísně provždy z domu

Nepříjemný zápach, načernalá a navlhlá zeď - tak to vypadá, když k vám domů zavítá plíseň. Neměli bychom ji vůbec podceňovat, jelikož boj s plísní bývá obvykle vleklý a mnohdy se může zdát i ...

Okno s rekuperační jednotkou SULKO Vent © foto Petr Bohuslávek

Okna s rekuperační jednotkou

Při výměnách oken a při energeticky uvědomělých sanacích dochází k utěsnění obálky budovy a stávající výměna vzduchu infiltrací oknem je eliminována na minimum. Z hlediska požadavků na výměnu vzduchu ...

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Jak plánovat opravy a finance? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška