REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

BAU Mnichov více o tématu

To nejlepší z Bau Mnichov 2015 - lehké fasády, střešní okna a vratové systémy

Prohlédněte si galerii závěrečné části našeho seriálu o tom, co bylo k vidění na Bau Mnichov 2015. Naleznete zde komentované snímky největších expozic veletrhu Bau Mnichov, mezi které patřily stánky firem Schüco a Hörmann. Na velkých a profesionálně pojatých stáncích předvedly to nejlepší ze segmentu trhu, který ovládají. Se svými novinkami se přinesli i výrobci střešních oken.

Fasády překvapily

Asi nejvíce ohromující expozici připravila pro Bau Mnichov společnost Schüco. Nejen vystavené exkluzivní fasádní systémy, ale také promyšlený rozlehlý stánek, bezpochyby navržený velice schopným architektonickým studiem, teprve opravňují k označení „největší veletrh“.

Tlačenice návštěvníků permanentně okupovaly stánky výrobců střešních oken. Oba výrobci, kteří mají zastoupení také v České republice, prezentovali novinky připravované pro uvedení na trh v roce 2015.

O nic menší rozpočet než Schüco vynaložila s největší pravděpodobností na svou parádní expozici společnost Hörmann, výrobce a dodavatel vratových systémů a dveří. Na rozlehlém stánku zabírajícím značnou část haly nebylo možné minout expozici průmyslových a garážových vrat.

Celý článek si můžete přečíst na portálu TZB-info.

Sdílet / hodnotit tento článek

Další kapitoly tématu „BAU Mnichov

  1. Barvy, materiály, tvary a vzory: Design na veletrhu BAU 2019
  2. BAU Mnichov: Jaké novinky do stavebnictví přinesly velké firmy
  3. To nejlepší z Bau Mnichov 2015 - lehké fasády, střešní okna a vratové systémy
  4. Parkety zažívají renesanci - dřevěné podlahy na BAU 2015
  5. Střechy a izolace na Bau Mnichov 2015
  6. Přírodní materiály i barevné vzory - kámen a keramika na BAU 2015
  7. Zateplování zdivem na Bau Mnichov 2015

Mohlo by vás zajímat

Střechy a izolace na Bau Mnichov 2015

Střechy a izolace na Bau Mnichov 2015

Expozice výrobců minerálních izolací se točily kolem materiálů skladby šikmých střech a zateplení stěn. Všichni výrobci však prezentovali již celá řešení, skladby navržené a odzkoušené na konkrétní ...

Zateplování zdivem na Bau Mnichov 2015

Zateplování zdivem na Bau Mnichov 2015

Statika je samozřejmost, s námi řešíte i tepelnou izolaci. To byl hlavní vzkaz výrobců zdicích systémů návštěvníkům veletrhu Bau Mnichov 2015. Zdůraznění energetických úspor integrací tepelné izolace ...

REKLAMA
REKLAMA