REKLAMA
Témata Hledat

Fotosoutěž Otevřená Praha Pořádá ESTAV.cz a Open House Praha.

Kde si půjčit až 150 000 Kč během několika minut

Když vám na poslední chvíli odpadne financování, nebo dostanete nabídku, která se zkrátka neodmítá, můžete získat potřebné peníze už do čtvrt hodiny. Žádost o dlouhodobou nebankovní půjčku až 150 000 Kč je vyhodnocována ihned, takže za pár minut víte, na čem jste. Finanční prostředky je přitom možné použít na cokoliv, zcela dle vašeho uvážení.
Zdroj: Fotolia.com - brozova
Zdroj: Fotolia.com - brozova

O jakou částku můžete žádat a na jak dlouho

Hned na úvod je dobré vědět, že vy sami si řeknete, kolik peněz chcete. Nikdo vám nebude nutit nějakou minimální částku, jak to někde stále dělají. Říci si můžete o 20 000 až 150 000 korun, což by mělo stačit na většinu běžných výdajů; třeba na vybavení domácnosti či koupi ojetého automobilu.

A cokoliv budete financovat, můžete splácet až několik let. Tedy do jisté míry zase podle toho, jak to vyhovuje právě vám. Dlouhodobou nebankovní půjčku na splátky lze vracet 12, 18, 24, 30 nebo 36 měsíců a obecně platí, že čím kratší splatnost zvolíte, tím méně uhradíte na úrocích a jiných poplatcích.

Jaké jsou podmínky pro získání nebankovní půjčky

Aby byl celý proces co nejrychlejší, vyplníte při žádosti jednoduchý formulář, aby mohli pracovníci ověřit, že o úvěr žádáte skutečně vy. Potom už jen stačí doložit kopie dokladů a své příjmy, k čemuž nepotřebujete potvrzení od zaměstnavatele v papírové podobě, ale klidně jen výpisy z účtu. Pro přehled připomínáme vše, co je třeba k úspěšnému schválení:

  • prokázání pravidelného příjmu (z jednoho či více zdrojů, od zaměstnavatele, z podnikání aj.)
  • doložit kopii dvou dokladů (občanský spolu s řidičským průkazem, případně s cestovním pasem či rodným listem)
  • mít vlastní bankovní účet (na jméno někoho jiného peníze vyplatit nelze)
  • vlastnit platné telefonní číslo pro lepší komunikaci; a e-mail pro zaslání smluvní dokumentace
  • a nakonec plnoletost (o půjčku mohou žádat lidé starší 18 let včetně)

Schválení i vyplacení půjčky do hodiny

Jestli na peníze spěcháte, nebo je zajišťujete dopředu, není podstatné, všechny žádosti jsou totiž vyhodnocovány ihned po přijetí. Obvykle tak do hodiny víte, na čem jste a nemusíte hledat alternativní řešení. No a pokud je vše v pořádku, převedou vám pracovníci nebankovní půjčku rovnou na účet, kam dorazí díky okamžitým platbámna většinu účtů už do 1 minuty.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Hypotéky a financování

Změny v hypotékách v roce 2017. Končí zlatá éra hypoték?

Změny v hypotékách v roce 2017. Končí zlatá éra hypoték?

Hypotéky a jiné úvěry na bydlení se zásadně mění. Nový zákon přináší větší ochranu klientům, ale také jim zásadně omezí možnosti hypotéku získat. Má se tím zabránit tomu, aby si lidé brali příliš vysoké úvěry, které jim v budoucnu způsobí problémy. V čem tedy dojde k zásadním změnám?

ČNB: Stoprocentní hypotéky skončí, finanční trh je stabilní

ČNB: Stoprocentní hypotéky skončí, finanční trh je stabilní

Banky a stavební spořitelny od října nebudou moci poskytovat úvěry na bydlení na 100 procent hodnoty zajištěné nemovitosti. V úterý 14. 6. to oznámila Česká národní banka. Zároveň v rámci Zprávy o finanční stabilitě informovala o zátěžových testech bank.

REKLAMA