REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

CHEMCOMEX Praha, a.s.

Základní informace

název:CHEMCOMEX Praha, a.s.
adresa:Pražská 810/16, 102 21 Praha 10
region:Praha
telefon:281 017 314
e-mail:chemcomex@chemcomex.cz
internet:www.chemcomex.cz
www-adresa:www.estav.cz/chemcomex
IČO: 25076451
DIČ: CZ25076451
založení/historie: od r. 1991
počet zaměstnanců: 100
certifikát jakosti: ČSN EN ISO 9001, 14001
roční obrat: 265,0 mil. Kč za rok 2009

Kontakty

Ředitel:
Miroslav Mrtvý

Činnost firmy

Vrtané studny, vrtné práce; geologický průzkum; sanační práce a hledání vody; projektová a inženýrská činnost; instalace a opravy elektrických strojů a zařízení; provádění staveb vč. jejich změn; nabídka služeb v oblasti energetiky, chemického průmyslu, geologie a sanací

Průzkum - geologický
Průzkum - hydrologický
Projektová činnost
Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty Stavební činnost Stavební činnost - HSV Rekonstrukce, modernizace Údržba, opravy, servis, revize Inženýrská činnost

Nejnovější články

Přírodní tepelná izolace, kterou vypěstují ve skleníku

Přírodní tepelná izolace, kterou vypěstují ve skleníku

Tepelné izolace jsou nemalou součástí všech staveb. Pro životní prostředí ale představují velkou zátěž. Pomineme-li ovčí rouno neexistuje mnoho skutečně původních přírodních tepelných izolací. V Chile se teď snaží prosadit biologickou tepelnou izolací, kterou si sami pěstují.

Moderní materiály pro domovní vypínače

Moderní materiály pro domovní vypínače

Výběr vypínačů a zásuvek se v současné době neřídí pouze technickými parametry, zásadní roli hraje také jejich design. Z dříve vnímaného funkčního prvku bez estetického aspektu se totiž stal designový detail podtrhující tvář celého interiéru.

Rodinný dům, Veterná Poruba, SK Foto: Milan Hutera

Dřevostavba rodinného domu s výhledem na Nízké Tatry

Návrh rodinného domu ve Veterné Porubě je výjimečný mimo jiné citlivým začleněním moderní dřevostavby mezi okolní starší tradiční „chalupy“ v obci. Na první pohled je zřejmé, že u stavby jde o současnou architekturu, která čerpá z archetypálního tvarosloví a reaguje sedlovou střechou na historicky ověřenou formu chránící dům před drsnějším podhorským počasím.

ROZHOVOR: Jak se na svět dívá designér Petr Novague

ROZHOVOR: Jak se na svět dívá designér Petr Novague

„Design je klíčová vlastnost produktu, zajišťuje mu odlišnost od konkurence, náskok, výhodu,“ říká Petr Novague, jeden z hlavních představitelů českého designu. Získal za svoji práci již mnohá ocenění. Jak sám tvrdí, ocenění získávají produkty, nikoli designéři. Posledním úspěchem je Reddot award, který získaly kliky z jeho pera. Jaký je svět designu? Jak dlouho trvá vývoj produktu? A co všechno se musí designér při vývoji naučit?

REKLAMA
REKLAMA